PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال و جواب درباره پاکت پیسی(رفع اشکال)

Emperatour
05-01-07, 14:45
سوال و جواب درباره پاکت پیسی(رفع اشکال) در این قسمت بپرسید تا من و دوستان جواب دهیم

axim_fan
13-07-07, 00:44
سلام دوستاندستگاه من دو سه روز مشکل پیدا کرده.دستگاهم(axim x51v) تا صفحه اول میاد بالا و بعد لاک میکنه حتی خاموشش هم نمیتونم بکنم باید باطری رو در بیارم..البته تو safe mod میتونم بیارمش بالا.تو safe mod میتونم یه back up با برنامه خود دستگاه بگیرم.حالا باید چیکار کنم.مشکل چیه؟یعنی باید هارد ریست کنم؟back up گرفتن کمکی به من میکنه و در کل چه برنامه هایی از من رو حفظ میکنه؟در ضمن اگه طریقه هارد ریست axim هم توضیح بدید ممنون میشم.

mvkhatib
30-10-07, 11:16
سلام دوست عزیز معمولا تمام pocket pc ها از این مشکلات دارن و همیشه هم باید اون رو هارد ریست کنی
البته اگه بتونی هر چند وقت یک بار وقتی دستگاهت کاملا سالم داره کار میکنه ازش backup بگیری و وقتی به این مشکلات میخوری دستگاهت رو restor کنی میتونی دستگاه رو سالم نگه داری
این بهترین راهشه که از backup قبلیت استفاده کنی

hhpol
06-03-08, 16:46
با سلام خدمت دوستان بايد عرض كنم من يه ويندوز6 روي گوشيم كه O2 Atom هستش نصب كردم حالا دوربينش هم سرعتش اومده پايين هم تصاوير رو سروته نشون ميده .چندبار وينوز5 رونصب كردم فايده نداشت حتي دوباره ويندوز 6 (چند مدل مربوط به گوشي )نصب كردم فايده نداشت لطفا منوراهنمايي بفرماييد.درضمن ايا ميشه اونو اف ديسك كرد يا فلش كرد باتشكر

Emperatour
07-03-08, 03:03
کدوم رام رو نصب کردید؟ پیشنهاد من رام Kumara 6 هست. اگر لینک خاستی بگو بزارم و نحوه نصبش. من خودم دارمش رو اتمم و راضی کاملا

hhpol
07-03-08, 17:17
خدمت دوست عزيزم بايدعرض كنم اولين ويندوزي كه نصب كردم باعث مشكل شدكه نميدونم چي بودكه توسط يكي ازدوستان انجام شدفقطميدونم wwe بوددرحال حاضر هم pdaviet 6.1 هست كه ويندوز بسيارخوبيه .دوست عزيزم kumara روهم نصب كردم ولي فايده نداشت نميدونم چيكاركنم . ايا راهي واسه فلش اون هست واصلا اينا فلش ميشن ؟ لطفا يه راهي نشونم بديدحسابي منو ريخته به هم .حتي پاساژعلاالدين بردم كسي پيدانكردم كه بدونه مشكلش چيه فقط دوروزمنو معطل كردن .باتشكر:merci:

Emperatour
07-03-08, 23:50
اگر میتونی یکبار Kumara final رو نصب کن و هارد ریست کن. در مورد سوالت : راستشو بگم من از فلش کردنش اطلاعی ندارم و کار علائدینیها هم نیست. یک زنگ به اکسون بزن ببین چجوریه. فکنم بتونن درستش کنن برات.

F A R I D
08-03-08, 09:23
نحوه ریختن ویندوز موبایل رو پاکت پی سی ها سخته ؟ یعنی کسی که بار اولش هست میتونه اینکارو انجام بده یا نه

Emperatour
08-03-08, 11:59
برا هر دستگاه فرق میکنه . ولی عموما دستور العمل مرحله به مرحله داره و برا یک فرد با سطح سواد متوسط سخت نیست خیلی. مثلا برا همین اتم کلید دوربین و ریست رو نگه میدارید و دستگاهو به کامپیوتر وصل میکنید و فایل رام رو اجرا میکنید. در پایان یک هارد ریست هم میکنید و حله همه چیز. در ضمن ویندوز اکس پی نیست که یک ویندوز موبایل رو رو هر دستگاهی بریزین. هر مدل رام مخصوص خودشو داره و اگر رام خودشو نریزید ممکنه حتی اسیب جدی بزنه به دستگاه.

hhpol
08-03-08, 17:50
باسلام خدمت دوست خوبم بايدعرض كنم كه برنامه cool camera رو زدم بهتر ميشه وبا دستكاري sitting اون تصوير هم خوبه ولي 1-اينكه بعد ازمدت كوتاهي سرعتش دوباره كم ميشه يعني باتكون دادن گوشي تصاوير خيلي ديرواضح ميشه 2-موقعي كه ميخوايم عكس بگيريم بهم ميريزه وعكس گرفته شده رو نه نشون ميده نه saveميكنه به نظرشما ايراداز ر ام هستش يا نرم افزاريه درضمن يه سوال ديگه بنظرشما مي ارزه پول بزارم روش تايتن 2 بگيرم يا خودش خوبه ؟ با تشكر :merci:

Emperatour
08-03-08, 18:56
کول کمرا خودش مشکل داره با اتم. من با رامهای دیگشم تست کردم مشکل داره. به کل نصبش نکن فعلا. یک هارد ریست کن و کول کمرا رو هم نصب نکن. تنظیمات دوربینم انجام بده و کیفیت رو بالا بزار. مشکلی نداره. تایتن 2 هم خوب چیز خوب و عالی هست ولی من باشم فعلا نمیگیرم و دست نگه میدارم یک تحولی بشه تو پاکت پیسی. اومدن ویندوز موبایل جدید میتونه اون تحول باشه و گفته میشه سخت افزار خاص داره و رو هر پاکت پیسی نصب نمیشه. اتم شما با اخرین رام از نظر کیفیت نرم افزاری کمی از تایتن نداره

genius137
17-03-08, 18:43
سلام دوستان عزیز...
مدتیه گوشی من که i-mate(jam) هست با اومدنه شارژش به زیر 50٪ دیگه نمیتونه تماسا رو وصل کنه و آنتنش می ره!

Emperatour
17-03-08, 19:11
از رام رسمی خودش استفاده میکنی؟ هارد ریست کردی؟

aminsport2005
11-06-08, 00:10
سلام من جدیدن یک o2 xda atom گرفتم البته دسته دوم البته طرف از خارج آمده بود .این تنها یک مشکلی داره که وقتی سیم کارت دولتی روش باشه هنگام تماس کسی که به من زنگ زده باشه یا من بهش زنگ زده باشم صدام نمیش نوه ولی با سیم کارت ایرانسل این مشکل ندارم.شما می دونید مشکلش کجاست؟

Emperatour
11-06-08, 01:34
یکاری کن. تو این سایت که میدم شماره سریال گوشیتو بده ببین ثبت شده اصلا :
Only the registered members can see the link

اگر رجیستر باشه مدل گوشیتو میده. من خودمم اتم دارم که از دوبی اوردم ولی چنین مشکلی ندارم

ali_fbi
07-04-09, 18:58
سلا م خدمت اساتید
من یک k-jam دارم دو با تا حالا این این اتفاق برام آفتاده بود و خوب شده بود ولی این با ر خوب نشد اتفاق که می گم اینه:

بعضی مواقه گوشی هنگ می کرد من مجبور می شدم که باطری در حالت روشن از دستگاه خارج کنم
دو بار پس از این کار تصویر صفحه نمایش به خط های عمودی بی رنگ تبدیل شد ولی پس از چند بار خاموش روشن کردن گوشی خوب شد ولی این بار آخر دیگر خوب نشد و حالا 18.1.1388 دو روز است که همین جور است به نظر شما چه را هی رای درست کردن این گوشی وجود دارد ..

با تشکر
علی مرا دیان
ba_mo54@yahoo.com

09138017940