PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی کیسهای تمام آلومینیومی گرین ... GREEN Case & Aluminum PC Chassis

J.Omrani
16-03-08, 19:55
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
سلام،

در این تاپیک قصد دارم تا شما خوبان را با کیسهای جدید تمام آلومینیومی گرین آشنا نمایم. برای این منظور ابتدا از کیس Galaxy آغاز می کنم تا انشاا.. نوبت به مابقی کیسهای آلومینیومی برسد.

مقدمه:

واحد تحقیق و توسعه "R&D" شرکت تولیدی سیستمهای آینده سیما "GREEN" در جهت احترام به نظرات مشتریان حرفه ای و علائق ایشان به کیسهای رده بالا و خصوصا آلومینیومی، از ابتدای سال 1386 بررسی های فراوانی در خصوص تامین کنندگان خارجی آغاز نمود و با توجه به بررسی های تخصصی در این زمینه، کمپانی مشهور Lian Li (Only the registered members can see the link) را به عنوان شریک اصلی تجاری خود در رده کیسهای آلومینیومی انتخاب نمود. این کمپانی تولید کننده بسیار معروفی در زمینه تجهیزات آلومینیومی و خصوصا کیس کامپیوتر می باشد. همچنین با تعاملی که بین GREEN , Lian Li صورت پذیرفت ، آپشن های خاصی برای این کیسها در نظر گرفته شد که آنها را در مدلهای مشابه این کمپانی ملاحظه نخواهید فرمود و صرفا این تغییرات به سفارش گرین انجام پذیرفته است.

قسمت اول: Galaxy

کیس تمام آلومینیومی گالاکسی GALAXY : (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link
جعبه کیس گالاکسی به همراه دو تسمه پلاستیکی محافظ

استفاده از فومهای مستحکم جهت کاهش ضربات ناشی از حمل و نقل

نمای ابتدایی کیس

نمای پشت درب پنل کیس
- در این قسمت و به سفارش گرین شاهد یک کلید کنترلر دور فن در سه حالت می باشید
- درب پنل جلو دارای قفل می باشد.
- تعبیه دو عدد پورت USB2.0 و یک عدد پورت IEEE1394 و جکهای ورودی و خروجی صدا ( با قبلیت پشتیبانی از AC-97 / HD) در فضای کناری پنل جلو.
- تعبیه دو ساچمه فنری (به جای مگنت) در قسمتهای انتهایی درب پنل جلو جهت باز و بسته نمودن آسان درب پنل.
- تعبیه یک لامپ نئون در فضای میانی درب پنل جلو به جهت جلوه تصویری بهتر.
- تعبیه شیارهای مخصوص ورودی هوا در لبه های کناری پنل جلو به جهت حفظ ظاهر زیبا و ساده کیس.

متعلقات و لوازم مورد نیاز اسمبلینگ
- در این کیس تمامی ابزار و وسایل مورد نیاز جهت اسمبلینگ، با بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی در نظر گرفته شده است. حتی پیچ گوشتی مخصوص!
- تعبیه واشرهای لاستیکی جهت کاهش ارتعاشات.
- بست مخصوص مهار کابلها.

نمای فضای داخلی کیس گالاکسی
- تعبیه دو عدد فن 12 سانتی متری بالبرینگی با بالاترین کیفیت و طول عمر بسیار بالا در قسمت جلو و عقب کیس (دمنده و مکنده)
- استفاده از لبه های پلاستیکی در قسمتهای برنده بدنه داخلی جهت جلوگیری از آسیب احتمالی دستها در هنگام اسمبلینگ.
- تعبیه محفظه سه تایی هارد به همره هیت سینک خنک کننده هاردها ( به سفارش خاص گرین)

نمای کانکتورهای مربوط به پورتهای پنل جلو.
- قابلیت نصب آسان ( به صورت پک) برروی تمامی مادربردها.
- پشتیبانی پورت Audio از هردو حالت AC-97 و HD .

سه نما از چگونگی نصب و برداشت هیت سینک های مخصوص هارد از روی محفظه هاردها.
- به همراه دو قفل کشویی برای هریک از هاردها.

نمایی از قسمت داخلی فن 25 سانتی متری نصب شده برروی کاور بغل.
- قابلیت کنترل دور فن به واسطه کلید تعبیه شده برروی پنل جلو.
- فوق العاده کم صدا .
- دارای نور آبی.
- ضد غبار با طول عمر بالا.
- دارای استاندارد UL.

نمای نهایی کیس پس از روشن شدن نئون پنل و LED های فن 25 کاور بغل.

با تقدیم احترام

vbigdeli
17-03-08, 14:40
مهندس خدا خیرت بده..ای کاش دیروز می فرستادی!

بنظر میاد که هوای فن 25 بیشتر روی کارت گرافیک باشه و کمتر به فن سی پی یو و رم میرسه...

تو سایت هم ننوشته بودی که فن کنترلر هم داره!

اگه اشتب نکنم،قفسه هارد رو میشه از زیر باز کرد و به صورت افقی یا عمودی تغیییر داد،درسته؟

yemojud
17-03-08, 17:10
دوستان كسي ميدونه چه نوع CPU AirCooling واسه آوركلاك در اين كيس مناسب است؟

vbigdeli
17-03-08, 17:25
بذارید فردا به دستم میرسه و فن 25 را برمیدارم و از بغل کیس عکس می گیرم..به احتمال زیاد با هیت سینک های تاور هم مشکلی نباشه.. البته اگرم باشه هیچ مهم نیست و میشه تاور را از هر چهار جهت تنظیم کرد..

yemojud
17-03-08, 20:53
عزيز منتظر خبرت هستم، اينم يه Review از اين كيس

wellcan
17-03-08, 23:47
سلام مهندس جان... سوال ام اینه که آیا به نظر شما توان رقابت با کیس های Tt رو داره؟ از نظر قیمت و تهویه...
استراتژی شما در مورد کیس کلا چیه؟ این چند وقته خودتونو با کیس های گرون مشغول کردید و از اون طرف برند هایی مثل tonb axtrom soyo به میدون اومدن...؟! اول میخواستم بگم کیس Value جدید چیزی ندارید اما سایت رو که بررسی کردم تعدادی بود اما در طراحی ظاهری چیز جدیدی نداشتن و برگ برنده ای دیده نشد! (مثل 6c29)
سوال دیگم در مورد رنگ... خیلی از مدل ها شده که دیدم فقط نقره ای دارن ... مشکی اونها اصلا تولید نمیشه؟ من نمیگم سبز و آبی و صورتی! (قدیما داشتین!!) کیس به نظر من فقط 3 رنگ داره... نقره ای , مشکی و سفید (مات و یا شیشه ای)

J.Omrani
18-03-08, 10:46
به نام خدا

مهندس خدا خیرت بده..ای کاش دیروز می فرستادی!

بنظر میاد که هوای فن 25 بیشتر روی کارت گرافیک باشه و کمتر به فن سی پی یو و رم میرسه...

تو سایت هم ننوشته بودی که فن کنترلر هم داره!

اگه اشتب نکنم،قفسه هارد رو میشه از زیر باز کرد و به صورت افقی یا عمودی تغیییر داد،درسته؟

وحید جان؛
سلام،

-متاسفانه تا همین لحظه موفق به ارسال نشده ام. بیش از 10 مرتبه ( طی سه روز اخیر) با تیپاکس تماس گرفته ام ولی هربار می گویند که مامورمان را می فرستیم ولی خبری نیست. اگر هم بخواهم با پست بفرستم ، هزینه بسیار بالایی (درحدود 20000 تومان) خواهد داشت. باز هم تا ظهر تماس می گیرم ، ولی اگر موفق نشدم ، چه کار کنم؟

-بیشتر تمرکز این فن 25 برروی قسمت PCI معطوف شده است و در نظر داشته باشید که خواسته ما تعبیه فن 25 برروی کاور بغل بود ولی محل دقیق استقرار این فن را به بررسی های واحد R&D خود کمپانی Lian Li سپردیم.

- خواسته ما تعبیه یک ولوم کنترلر برروی فن بود که با یک سورپرایز از طرف لیان لی مواجه شدیم و همانند کیس Swish برای ما یک کلید سه حالته برروی پنل جلوی کیس در نظر گرفتند. ( ضنا از تعبیه فیلتر خودداری نمودند و اعلام نمودند که روکش توری مانند خود این فن، عملکرد مناسب تری دارد، در عین حالی که از حجم عبوری هوا، کمتر خواهد کاست)

- استقرار محفظه هاردها در نمونه اولیه قابل تغییر بود. ولی با توجه به سفارش ما مبنی بر تعبیه هیت سینک و ریل هارد ، طراحان Lian Li این محفظه را به صورت ثابت در نظر گرفتند. علت این امر وجود وزن بیشتر این محفظه با وجود هیت سینکها و همچنین استحکام و عدم لرزش بیشتر این محفظه در حالت پرچ شده می باشد.

علیرضا جان؛
سلام،

به صورت کلی برای کیسهایی که دارای فن بزرگ برروی کاور بغل خود هستند، کولینگی برای پردازنده مناسب است که جهت عبوری هوایش همانند فن های استوک پردازنده ( به صورت عمود بر مادربرد ) باشد تا خللی در نحوه کولینگش به وجود نیاید. همچنین در مورد این کیس با توجه به پهنای 21 سانتی اش ، ارتفاع کولر پردازنده شما نباید از 15 سانتی متر بیشتر باشد. ( به طور مثال ؛ کولر Tuniq Tower 120 با توجه به ارتفاع 15.3 سانتی متری اش فاصله بسیار کمی با فن 25 کاور بغل خواهد داشت و همچنین جهت کولینگ آن با فن 25 سانتی کاور بغل سازگاری نخواهد داشت)

سلام مهندس جان... سوال ام اینه که آیا به نظر شما توان رقابت با کیس های Tt رو داره؟ از نظر قیمت و تهویه...
استراتژی شما در مورد کیس کلا چیه؟ این چند وقته خودتونو با کیس های گرون مشغول کردید و از اون طرف برند هایی مثل tonb axtrom soyo به میدون اومدن...؟! اول میخواستم بگم کیس Value جدید چیزی ندارید اما سایت رو که بررسی کردم تعدادی بود اما در طراحی ظاهری چیز جدیدی نداشتن و برگ برنده ای دیده نشد! (مثل 6c29)
سوال دیگم در مورد رنگ... خیلی از مدل ها شده که دیدم فقط نقره ای دارن ... مشکی اونها اصلا تولید نمیشه؟ من نمیگم سبز و آبی و صورتی! (قدیما داشتین!!) کیس به نظر من فقط 3 رنگ داره... نقره ای , مشکی و سفید (مات و یا شیشه ای)

دوست خوب من؛
سلام،

-طبق یک مثل قدیمی، مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید...
به صورت کلی همه ما فکر می کنیم که کیس های TT بی نظیرند. در حالی که خود شما هم می دانید که TT در چندین سطح کیس تولید می نماید و هر کدام قابلیت های خاص خودشان را دارد. به طور مثال چند وقت پیش که خدمت اساتید محترم خود در فونیران بودیم ، از ایشان در مورد کیسهای آلومینیومی TT در رده 130 تا 150 سوال نمودیم و ایشان یک مدل کیس Aguila را به ما معرفی نمودند با قیمتی در حدود 140 هزار تومان.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

درست است که این کیس تمام آلومینیومی و زیبا بود ، ولی تمامی بدنه آن مانند کیسهای معمولی رنگ شده (غیر از پنل جلو) و فقط دو عدد فن داشت . همچنین ضخامت ورق آن 0.800mm بود. من هم مثل شما هیچ شکی به کیفیت کیسهای TT ندارم ولی دوست من توجه داشته باشید که این کمپانی در چندین سطح کیس تولید می کند و با توجه به تبلیغات بسیار گسترده برروی کیسهای رده بالایش در سایتهای گوناگون ، اغلب ما تصور می کنیم که تمامی مدلهای این کمپانی دارای بالاترین سطح کیفیت هستند.
به نظر این حقیر و اغلب دوستانی که از نزدیک کیسهای لیان لی را مشاهده نمودند، این کمپانی واقعا عالی کار می کند. کیفیت محصولات ایشان را باید از نزدیک لمس نمود و نمی توان با چند عدد عکس و توضیحات محدود در مورد آن بحث نمود.

- در مورد کیسهای گران قیمت و رده A ، شرکت آینده سیما دارای یک خلا محصول بود. اگر ملاحظه می فرمایید که ما در این رده و جدیدا چندین مدل کیس معرفی نموده ایم، صرفا به خاطر تکمیل سبد محصولاتمان بوده است. این به معنای آن نیست که از کیسهای رده پایین خود غافل شده باشیم. ما امسال با یک کمپانی بسیار گمنام ولی خوش فکر در زمینه طراحی و تولید اسکلت کیس آشنا شدیم که با توجه به تعاملات صورت گرفته شما از اواسط سال اینده شاهد یک تغییر روش بسیار عالی در زمینه اسکلت کیسهای گرین در رده پایین خواهید بود. نمی دانم از دوستان کسی از کیس Shadow استفاده نموده است یا خیر. ولی اسکلت این کیس علی رغم قیمت نهایی بسیار مناسب، دارای ویژگی های فنی عالی می باشد و ما جدید این اسکلت را برروی Vine نیز استفاده کرده ایم. همچنین کیس 6C11 کمپانی hec در کنار 6C28, 6C29 از جمله کیسهای مناسب در رده قیمتی پایین می باشند. ضمنا کیس جالب Optimize (Only the registered members can see the link) را هم در نظر داشته باشید.

- در مورد رنگ، ممکن است شما در سایت ما عکس یک رنگ خاص را مشاهده نمایید. ولی اکثر کیسهای گرین ( خصوصا در رده های پایین) حداقل در دو رنگ مشکی و نقره ای و همچنین ترکیبی از این دو عرضه می گردند. شما در سال آینده شاهد افزایش ضریب تولید رنگ مشکی ( با توجه به تمایل بازار) در اکثر کیسهای گرین خواهید بود. به عنوان مثال کیس 6C28 با رنگ یکدست مشکی براق و زیبایی ویژه اش ، قطعا در بازار موفق خواهد شد.

با تقدیم احترام

vbigdeli
18-03-08, 14:37
کیس های رده بالای ترمال تیک خوبه..تازگیا البته خیلی بهتر شدن وگرنه تا پارسال که کیس مطرحی نداشتن ...

armor + یا برادر کوچیکش VX

مهندس بابت پیگیری شما هم ی دنیا ممنون،شرمنده کردی..مهم نیست حالا مثله اینکه باید بیوفته بعد از عید..

yemojud
18-03-08, 17:53

علیرضا جان؛
سلام،

به صورت کلی برای کیسهایی که دارای فن بزرگ برروی کاور بغل خود هستند، کولینگی برای پردازنده مناسب است که جهت عبوری هوایش همانند فن های استوک پردازنده ( به صورت عمود بر مادربرد ) باشد تا خللی در نحوه کولینگش به وجود نیاید. همچنین در مورد این کیس با توجه به پهنای 21 سانتی اش ، ارتفاع کولر پردازنده شما نباید از 15 سانتی متر بیشتر باشد. ( به طور مثال ؛ کولر Tuniq Tower 120 با توجه به ارتفاع 15.3 سانتی متری اش فاصله بسیار کمی با فن 25 کاور بغل خواهد داشت و همچنین جهت کولینگ آن با فن 25 سانتی کاور بغل سازگاری نخواهد داشت)

ممنون مهندس جان

راستش منم عليرضا هستم، منتها فاميلم اورنگ هست، از دوستان جناب حسيني
هستم. و از آشنايي با شما خوشحالم:merci:

بنده كارم طراحي گرافيك است، كيسي را واسه دفتر فرهنگي و تبليغاتي كه دارم راه
ميندازم ميخواستم، جناب حسيني اين مدل را به من معرفي كردند، اما هر چي در مورد
كولر ازشون ميپرسم كه چه فني بگيرم، ميگه فعلا صبر كن تا Thermaltake DuOrb بياد،
اين سئوالم كه پرسيدم چون معلوم نيست اون فن كي بياد و ميخواستم زودتري
سيستم را جمع كنم پرسيدم.

اما انصاف كيس شكيلي است، من كه كشته مرده اون لامپ نئون روي درشم.

دوستان نظرتون در مورد فن چيست؟ دو روز پيش كل پايتخت و بازار رضا را زير و رو كردم
همش فن هاي سري Tower بيشتر پيدا ميشه:1. (28):

vbigdeli
18-03-08, 19:37
دوست عزیز،اینجا تاپیک مرتبطی نیست...

ضمنا توصیه می کنم که تا زمانی که کیس دستتون نرسیده و بهش مسلط نشدید،فن نگیرید...این کیس هم کیس آنچنان زیبایی نیست و بیشتر فنی و پخته هست تا زیبا...

فن هم می تونید zerotherm nv120 بگیرید که 60 تومانه..Only the registered members can see the link که بهترین خنک کننده موجود در ایرانه.البته اینارو کسایی استفاده می کنن که اورکلاکر هستن و برای نیاز عادی همون فن 25 کیس کافیه و هوای خنکی را برای فن های داخل کیس فراهم می کنه..

yemojud
18-03-08, 20:44
ممنون دوست عزيز
اما يه سئوال شما در اين رنج قيمت يك كيس كه داخل ايران پيدا شود و به اين زيبايي باشد (زيبايي در كمال سادگي) كه از نظر فني به اين خوبي باشد، به من معرفي كنيد.

در مورد اون فن zerotherm nv120 دوست عزيز بنده اصلا مناسب اين كيس نميداد، علتي را هم كه بنده ذكر كرده است
اين است كه اول از همه فن اين كولينگ بدون محافظ در سطحي كه رو به جريان ورودي فن بغل است ميباشد، اين
مسئله باعث افت كاري پروانه و كاهش عمر آن ميشود.
و همان دليل ارتفاع كه جناب مهندس فرمودند.

در خصوص اونكه كيس را اول بايد گرفت بعد كولينگ، موافقم اما از روي عكس و طرح آن هم ميتوان به نكاتي پي
برد، در ضمن من به فروشگاه پلنر رفتم و متاسفانه جناب كيوان خان به بنده گفتند كه اين فن را با CPU ميفروشند!!
اونم تازه با CPU دسته Open BOX :1. (28):

wellcan
19-03-08, 13:26
سلام مهندس جان... ممنون از توضیحات...

vbigdeli
15-04-08, 05:17
مهندس اسمبلی کیسو ببین و حال کن و بگو وحید غر می زنه! تو اسمبلی هم خوش سلیقه ام و هم خیلی خیلی زیاد منتظر کیس آلومینیومی بودم....رو این حساب ببین چی در اومده..تو این 24 ساعت که کلی تغییرات دادم.

تو عکس بالا اگه دقت کنی می بینی که سیم برق هارد رو از داخل کیس هارد آوردم و اصلان معلوم نیست! روکش سیم های sata را هم کندم..

اون فن 12 عقب کیس را هم برداشتم و از استیل روش استفاده کردم(البته پیچی نبود که بسته بشه به کیس و از چسب شیشه ای استفاده کردم).

مهندس اگه دقت کنی می بینی که سیم های IEEE 1394 و صوت جلوی کیس را نبستم و این دو سیم را گذاشتم پشت هارد کیس که معلوم نیست،اسپیکر کیس رو هم بردم جای دیگه که اون هم معلوم نیست.

سیم های لامپ آبی جلوی کیس هم از پشت بردم ...خلاصه کیس به طور کامل de-compile شده :دی

====

در مورد فن کنترلر هم عرض شود که فقط یک فن 12 جلو به برد فن کنترلر وصل هستش و البته روی برد فن کنترلر جای دو تا فن هستش،پس الان نه فن 12 عقب کیس که البته برداشتم،اسمارت هست و نه فن 25 و فن 25 هم دو سیم هستش....احتمالا مدلی که الان دست شماست،با مال من فرق داره..چون همش احساس می کنم ی سری از سیم ها یا امکانات کیس گم شده و نیست.

J.Omrani
16-04-08, 11:02
به نام خدا

وحید جان؛
سلام،

خدا به خیر کند . می دانستم که با کوهی از تغییرات مبتکرانه شما در اسمبلینگ سیستم مواجه خواهم شد ولی انصافا اسمبلینگ فوق العاده بود. تبریک عرض می کنم و امیدوارم مبارکتان باشد. راستی چرا فن پشت کیس را باز کردید؟

- تنها نکته منفی که مطابق خواست ما در این کیس اجرا نشده بود و شما هوشمندانه به آن اشاره داشتید، عدم امکان کنترل دور فن 25 سانتی متری کاور بغل بود!
اگر یادتان باشد یکی از تغییرات مورد نظر ما، تعبیه فن 25 سانتی کاور بغل با ولوم کنترلر بود. پس از بررسی های لیان لی، ایشان اعلام نمودند که فن ولوم دار نمی توانند تعبیه کنند و به جای آن برای ما یک کلید سه حالته دور فن در قسمت پنل جلو در نظر خواهند گرفت. در این نقل انتقال سفارش ما به کارخانه اشان، متاسفانه در نظر گرفتن فن 25 با خروجی سه پین را فراموش نمودند و این موضوع موجب شد که کلید کنترلر فقط برای فنهای جلو و عقب کارآیی داشته باشد. ولی انصافا خود این فن 25 هم در حالت حداکثر کارکردش، نویز صوتی قابل قبولی دارد و دیروز در یک محیط متعادل صوتی ( نویز صوتی محیط تست: 32dBA) ، میزان نویز صوتی این فن در موقعیت نصب شده برروی کیس ، 35dBA بود که فکر می کنم کاملا قابل قبول باشد. (در نظر داشته باشید که نویز صوتی این فن در حالت نصب نشده و بدون هیچ نوع پوشش و محافظی ، کمتر از 23dBA است)

برای اینکه بحثمان تنوع داشته باشد، توجه شما را به مشخصات کیس آلومینیومی سفارش جدید گرین با نام Vanguard جلب می نمایم. البته نام اصلی این کیس ARMORSUIT PC-P60 و ساخته کمپانی Lian Li می باشد.

Design

LIAN LI - Excellent Design
Lian Li have always put a lot of effort on it's product with latest manufacture techniques. In some process, Lian Li still asserted in using hand craft to in certain steps in production. Because of some unique techniques can't be replace by machines, and it is how much effort Lian Li has put into it's product

Lian Li's designer has design the chassis from user's point of view. It has to be easy to access, easy to operate, solid as rock, and look stylish! It has to be pass a lot of test before launch to the market. ARMORSUIT PC-P60 has all aluminum alloy chassis, with hair-line brushed aluminum surface with black anodized finishing. Even the power switch, Lian li designer using all aluminum button with concentric circles diamond cut details, to bring out the metallic look

The Internal is important as the external, it must be functional, and also must be friendly to end user, all the sharp edge has been removed, the opening has covered with protection strips. End user can enjoy the safe working environment inside Lian Li's chassis

Feature

Fine Craftmanship Product
The stylish front panel has 2mm thick aluminum panel with steel mesh, formed into an armor like shape. With three 12cm LED fans intake design behind the door panel, the blue light penetrate the mesh after the system starts

ARMORSUIT PC-P60 features modularized internal hardware design, system can be easy readjust to suit user's need

ARMORSUIT PC-P60's cooling fan intake cool air into the chassis, and the three 12cm cooling fans covered all area

ARMORSUIT PC-P60 features nine 5.25" space rack, there are also one modularized HDD cage, which can hold three 3.5" HDD. User can adjust the position of the HDD cage to suit their need

Silent

LIAN LI – Silent Solution
Lian Li using 3 x12cm fans in the front to intake cool air into the system.
12cm fan features high air flow to get the best balance between Silent and Cooling

One 14cm fan on the rear and one 14cm fan on the top to exhaust the hot air out of the chassis, it is also fitted with fan guard to protect end user

Top cover with EMI – anti-vibration spring.
Lian Li designer looks into detail, ARMORSUIT PC-P60 equipped anti-vibration kit on the chassis, to absorb the noise. Like the EMI spring on the top cover, it absorb the vibration, and the side panel still easy to remove and close

Chassis with anti-vibration kit.
The anti-vibration spring on the chassis, it push the side panel to against the chassis, reduce the gap between the side panel and the chassis, to reduce the vibration noise level

Door with sound insulation.
The rubber strip on the front door panel, it stop the door to knock the front panel, to avoid the door scratch the front panel, also close the gap of the door and front panel

Hard disk tray with anti-vibration kit.
Lian Li patented anti-vibration HDD cage, with anti-vibration kit and special HDD mounting rack. User can easily install the HDD into the cage. And the rubber rings on the HDD, absorb the vibration to stop the noise

High quality anti-vibration feet.

Lian Li also look into the detail, where people won't notice, ARMORSUIT PC-P60 equipped high quality aluminum case stand, with anti-vibration rubber pad. To stop noise from vibration, and protect floor surface

Thermal

LIAN LI – Creative Thermal Solution
Lian Li using 3 x12cm fans in the front to intake cool air into the system.12cm fan features high air flow to get the best balance between Silent and Cooling

The top 14cm blue LED fan, exhaust the hot air out direct through the top, no more hot air trap in the
top.There are also a fan guard fitted inside the case, to ensure user's safty

Front mount linear fan speed controller for adjust fan speed from 800-1200RPM . User can choose the fan speed to get the best cooling or silent performance

The air filter is design to be easy to clean, and washable. And it is easy to remove, just pull it out of the front panel door, no tool required

Rear mount silent 12cm fan to draw the hot system air out. A fan guard fitted to protect user’s hand

Design for enthusiasts, PC-P60 equips two water pipe inlets to support liquid cooling system

Friendly

Friendly Design
The Top cover can be open up and remove for easy hardware service and installation

ARMORSUIT PC-P60 features removable motherboard tray, user can install the motherboard on a table top, easy for future upgrade and service

Power / reset button and multi-media I/O ports location on the top-front for easy access. The I/O ports has four USB ports, one ports, HD+ AC 97 Audio and e-SATA ports

No metter of where you want to place your chassis. ARMORSUIT PC-P60's front panel can switch the open direction, allow chassis to fit in different working environment

The door can be easy to be release, simply just push the release key for the door axis. there is a safety screw to secure the axis for transportation

Lian Li designer come out an unique door stop design, by using steel ball as door stop, to stop the door in the right position. And sounds like closing the door on a high end automotive

The chassis and front panel all fitted with locks to protect hardware

Multi-media ports' connectors followed international specification standard, with one connector for easy installation. Audio supports HD Audio and AC97 Audio design for batter compatibility

Specification

همچنین برایتان نتایج بررسی این مدل ( که در بالا معرف حضورتان شد) توسط سایت techpowerup را قرار می دهم. امیدوارم که حوصله خواندنش را داشته باشید:

The Lian-Li P60 is a case which has turned many heads at its first appearance at CES 2008 and at its subsequent presentation at CeBIT 2008. It is one of the most elaborate all aluminum cases to date. The front door holds three fans, can be set to open either way, has clean cut lines and features a removable dust filter. These are just some of the reasons why this case has such a high price tag. The top is unusual as well. Lian-Li added a "hood" to guide airflow toward the back of the case and to hide the large 140 mm fan present at the top of the case. A complete set of I/O plugs as well as a fan controller complete the elaborate outside looks. The internals do not dissapoint either, but seem to be a bit crowded. This is mainly due to the use of an hard drive cage, which takes away much needed space for large graphic cards. You will still be able to fit your Radeon HD3870 X2 or GeForce 9800 GX2 in the case, even in dual or triple card configurations, but will be forced to move the hard drive cage up toward the middle of the case. Considering the price of the case, a large portion of this is due to the unique design and the very good cooling solution

برای مشاهده جزئیات بیشتر، لطفا برروی نشان دریافتی این کیس ، کلیک فرمایید:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

در پایان لازم به ذکر است که زمان عرضه Vanguard انشاا.. در اوایل تابستان امسال خواهد بود و پیش بینی می شود که احتمالا قیمت آن در حدود 250 الی 260 هزار تومان باشد.

با تقدیم احترام

D J V A H I D
16-04-08, 11:11
خب حالا اینا چه قیمتی هستند که شما اینهمه اطلاعات راجع بهش میدونید ؟

Labyrinth
16-04-08, 11:38
سلام مهندس عمرانی عزیز :yes:

قیمت ایم کیس چقدر هست گمونم 290 تا 300 باشه با این ساختار البته شاید هم بیشتر بیشتر باشه

یک اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان عرضه میخواستم

با تشکر سید امیر :great:

vbigdeli
16-04-08, 20:32
مهندس جان شما هر لطف کردی بابت پیگیری کیس و .... شرمنده کردی با این پست.

راستی چرا فن پشت کیس را باز کردید؟

فن پشت اولا نیاز به سیم کشی داشت تا به برد فن کنترلر برسد،دوما فن blue orb قدرت مکش زیادی دارد و وقتی هر دو فن کار می کردن،نویز زیادی ایجاد میشد،البته تمامی اسلات های خالی PCI روی کیس را برداشتم که هوا راحت خارج بشود...اون توری فن پشت هم خودش نویز ایجاد میکنه!

===
کیس به طور پیش فرض اسمبلی جالبی نداشت...مثلا امروز توری فن جلوی کیس یا هارد را هم برداشتم که نیاز به تعبیه توری نبود...الان که داخل کیس را نگاه می کنم،حس می کنم که جای دو سه تا مادربرد و کارت گرافیک و .... هست! خلاصه کیس شده EATX :دی

فن کنترلر فقط جای دو عدد فن داره که می بایستی سه خروجی داشته باشد،پس احتمالا نیاز به تغییر برد هم حس می شود.

کیس گالکسی به طور حتم پس از کاهش 10 الی 20 هزار تومانیش طرفداران بسیاری پیدا می کند...

ممنون از توجهتون.

Labyrinth
16-04-08, 20:54
یک سوال داشتم شما بین گالکسی و ارمور کدوم رو اتخاب میکنید ؟ قیمت رو هم لطف کنید

vbigdeli
17-04-08, 17:00
در کیفیت محصولات گرین شکی نیست...آرمور خریدن هم دنگ و فنگ داره...

J.Omrani
17-04-08, 17:00
به نام خدا

خب حالا اینا چه قیمتی هستند؟

سلام مهندس عمرانی عزیز :yes:

قیمت ایم کیس چقدر هست گمونم 290 تا 300 باشه با این ساختار البته شاید هم بیشتر بیشتر باشه

یک اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان عرضه میخواستم

با تشکر سید امیر :great:

یک سوال داشتم شما بین گالکسی و ارمور کدوم رو اتخاب میکنید ؟ قیمت رو هم لطف کنید

دوستان خوب من؛
سلام،

قیمت کیس PC-P60 (Only the registered members can see the link) لیان لی که توسط گرین و با نام Vanguard در اوایل تابستان عرضه خواهد شد، رقمی در حدود 250 الی 260 هزار تومان خواهد بود.

قیمت کیس PC-P80 (Only the registered members can see the link) لیان لی که توسط گرین و با نام Challenger (Only the registered members can see the link) در اوایل تابستان عرضه خواهد شد، رقمی در حدود 360 الی 380 هزار تومان خواهد بود.

قیمت کیس Galaxy (Only the registered members can see the link) که توسط گرین عرضه شده است ، 149.000 تومان و قیمت کیس Swish (Only the registered members can see the link) نیز 185.000 تومان می باشد.

کیس Armor با قیمت 122.000 تومان ، فضای بزرگتری دارد و بیشتر برای کارهای خاص که از سخت افزارهای بزرگ استفاده می کنند ، مناسب تر است. ولی برای سیستمهای خانگی حرفه ای ، کیس Galaxy بسیار مناسب تر است. خصوصا از نظر ظاهر و کولینگ متناسب با سخت افزار خانگی. شخصا Galaxy را بیشتر می پسندم و در این قیاس، Galaxy را به شما پیشنهاد خواهم نمود.

... و اما کیس Swish:
Benchmark Reviews یک بررسی در مورد کیس Swish گرین یا همان PC-B20 Lian Li انجام داده که توجه شما خوبان را به آن جلب می نمایم: (البته تغییرات کیس Swish گرین نسبت به نمونه اولیه در این بررسی مشاهده نمی شوند و این تغییرات "مانند محفظه با سه هیت سینک هارد و ..." مختص به عرضه این کیس توسط گرین در ایران می باشند)

For once, I am pleased with the final product. It is rare that I make such blanket statements, but I can proudly recommend the Lian Li series of cases over all of the competition, with special recommendation for the PC-B20 series. At the time of this writing, both versions of the Lian Li PC-B20 series (PC-B20A or PC-B20B) start around $165. While this price is clearly on the high side, I am here to convince you that it is worth every dollar. Buy it, and you will be convinced yourself. The looks are astonishing and incomparable, the performance is top class, and the features are going to spoil you

Sure, I have my reservations about a few small details, but if the worst thing I could find is a poorly sized fan speed controller switch, then you will not be disappointed. Keeping in mind that I was hard pressed to discover any major flaw, it all came down to a few very minor issues that kept the Lian Li PC-B20A from getting a perfect score

Pros
+ Uncompromised quality control
+ Research & development shine through
+ Features will spoil you!
+ High strength full-aluminum construction
+ Plenty of working room
+ Sound-dampening material on top and sides
+ The new measure for cases to follow
+ Sliding removable motherboard assembly

Cons
- Expensive. Worth every dollar, but still expensive
- Fan speed controller switch needs to be redesigned

Ratings
Presentation: 9.0
Appearance: 9.5
Construction: 9.25
Functionality: 9.0
Value: 8.5

Final Score: 9.05 out of 10
Award: Benchmark Reviews Golden Tachometer Award

با تقدیم احترام

J.Omrani
23-07-08, 19:40
به نام خدا

دوستان عزیز؛
تبریک ویژه مرا بابت خارج شدن از وضعیت ف پذیرا باشید.

امروز برایتان چند تصویر بدون شرح Crossfire X با کیس Challenger و پاور GP1230B و کولر Tuniq Tower 120 گرین قرار می دهم تا اگر مایل به پیگیری آن بودید ، مطالب کاملش را (همانند تست Three Way SLI & Quad SLI) در شماره آینده عصر شبکه مطالعه فرمایید.

این کیس انشاا.. از هفته آینده به قیمت حداکثر 360.000 تومان عرضه می گردد.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد کیسهای جدید گرین ، لطفا از لینک های ذیل بازدید فرمایید:

با تقدیم احترام

green_waves
23-07-08, 20:12
به به مهندس عمرانی عزیز تو آسمون ها دنبالتون می گشتیم

AMD>INTEL
24-07-08, 06:08
واقعا کیس ارزشمندی هست . مخصوصا موقع اسمبلینگ و موقعی که می خواهید فنی غیر استوک و HIGH END ببندید . کسی که برای سیستمش میخواهد هزینه کند به نظر من بهترین و اسمارت ترین انتخاب هست .

D J V A H I D
19-09-08, 19:02
یه سری لیست قیمت کیسهای گرین از مهندس عمرانی عزیز که در حال حاضر در فروم دیگری مشغول به فعالیت هستند رو براتون آماده کردم. امیدوارم لذت ببرید. :give_rose:

کیس رکمونتS411 با قیمت 144.000 تومان

کیس رکمونت S400 با قیمت 134.000 تومان

کیس رکمونت G480 با قیمت 104.000 تومان

کیس سوپر فول تاور آلومینیومی Challenger با قیمت 360.000 تومان (دارای 10 اسلات برای نصب چهار عدد کارت گرافیک و دو عدد ابزار کولینگ و...)

کیس سوپر تاور آلومینیومی Vangurrd با قیمت 243.000 تومان

کیس خاص سرور Extreme با قیمت 167.000 تومان (دارای 4 محفظه Hot-Swap هارد و پشتیبانی از SAS و SATAII)

کیس فول تاور Powerful با قیمت 122.000 تومان

کیس فول تاور Strong با قیمت 122.000 تومان

کیس Vista با قیمت 96.000 تومان

کیس Exact با قیمت 96.000 تومان

پاور ردآندنت مخصوص سیستم های سرور ، مدل GP680R با قیمت 399.000 تومان (بدون وقفه)

کولر پردازنده ، مدل Tuniq Tower با قیمت 53.000 تومان (مورد تایید بیش از 35 سایت معتبر بین المللی)

محفظه (Hot-Swap) هات سواپ هارد ساتا HDD Enclosure با قیمت 83.000 تومان

فن 12 سانتی متری کیس Ultra Silent با قیمت 3.000 تومان

D J V A H I D
19-09-08, 19:03
لیست قیمت کیس گرین در کلاس +a

در این گروه از کیسها، علاوه بر تعبیه کلیه قابلیت ها و امکانات در نظر گرفته شده توسط سازندگان اصلی ، بنا بر پیشنهادات واحد R&D شرکت GREEN امکانات خاص دیگری نیز در نظر گرفته شده است که نهایتا موجب مختص شدن کیسها برای شرکت گرین و افزایش قابلیت های آنها شده است.

کیس خاص Noblesse با قیمت 209.000 تومان (مناسب برای HTPC)

کیس آلومینیومی Swish با قیمت 184.000 تومان

کیس آلومینیومیGalaxy با قیمت 149.000 تومان

کیس Armor با قیمت 122.000 تومان

D J V A H I D
19-09-08, 19:04
لیست قیمت کیس گرین در کلاس A

در این گروه ، تمامی امکانات و لوازم جانبی در نظر گرفته شده و برروی کیس تعبیه شده است.

کیس Tuniq2 با قیمت 101.000 تومان

کیس Pacific با قیمت 86.000 تومان

کیس Trio با قیمت 85.000 تومان

کیس Tuniq3 با قیمت 84.000 تومان

کیس Tuniq با قیمت 78.000 تومان

کیس Caspian با قیمت 78.000 تومان

کیس Silent Storm با قیمت 63.000 تومان

D J V A H I D
19-09-08, 19:05
لیست قیمت کیس گرین در کلاس +b

کیس Vine 2 (کاور بغل فن 25) با قیمت 58.000 تومان
کیس Vine1 (بدون فن 25 سانتی کاور بغل) با قیمت 46.000 تومان

کیس Persian با قیمت 53.000 تومان

کیس Prince 3 (کاور بغل شیشه ای) با قیمت 51.000 تومان
کیس Prince 1 (بدون کاور بغل شیشه ای) با قیمت 48.000 تومان

کیس Prince 4 (کاور بغل شیشه ای) با قیمت 51.000 تومان
کیس Prince 2 (بدون کاور بغل شیشه ای) با قیمت 48.000 تومان

کیس Smart با قیمت 48.000 تومان

کیس Shiny با قیمت 48.000 تومان

کیس Tolip Plus با قیمت 41.500 تومان

D J V A H I D
لیست قیمت کیس گرین در کلاس B

کیس 6C11 با قیمت 37.500 تومان

کیس Magnum Plus با قیمت 36.500 تومان

کیس Bavaria با قیمت 36.500 تومان

کیس Fresh با قیمت 35.500 تومان

کیس 2002 با قیمت 35.500 تومان

کیس 2005 Plus با قیمت 35.500 تومان

کیس 2006 با قیمت 35.500 تومان

کیس 6C28 با قیمت 35.500 تومان

کیس 6C29 با قیمت 35.500 تومان

کیس Shadow با قیمت 34.000 تومان

D J V A H I D
لیست قیمت کیس گرین در کلاس +c

کیس Advice با قیمت 33.500 تومان

کیس Negro با قیمت 33.500 تومان

کیس خاص و جالب Optimize با قیمت 32.500 تومان
(کوچکترین کیس Middle در جهان با امکانات و طراحی ویژه به همراه سه عدد فن)

D J V A H I D
19-09-08, 19:06
لیست قیمت کیس گرین در کلاس C

کیس Domestic با قیمت ....... تومان (زمان عرضه اوایل پاییز 87)

کیس Robin با قیمت ....... تومان (زمان عرضه اوایل پاییز 87)

کیس Simbadda با قیمت 29.500 تومان

کیس MD121 با قیمت 28.000 تومان

D J V A H I D
19-09-08, 19:06
لیست قیمت کیس گرین در گروه های خاص

کیس X-BTX (تحت استاندارد BTX) با قیمت 59.000 تومان

کیس FR268 (تحت استاندارد Micro ATX) با قیمت 28.000 تومان

کیس Nice (تحت استاندارد Micro ATX) با قیمت 28.000 تومان

کیس دسک تاپ 7328 با قیمت 40.000 تومان

کیس دسک تاپ 7321 با قیمت 40.000 تومان

D J V A H I D
19-09-08, 19:08
تمامی این کیسها بدون پاور میباشند . ! :yes:

dogdanger
24-04-10, 23:53
با عرض سلام و خسته نباشید.
من یه هفته پیش یه پاور 1235 خریدم.تاریخ اتمام گارانتی روی پاور 25 ماهس.میخواستم بدونم با داشتن فاکتور خرید میتونم از 50 ماه شدن گارانتی استفاده کنم؟
با تشکر.