PDA

مشاهده نسخه کامل : تاپیک مخصوص Frontline Fuel of War

mohammad amin
29-02-08, 11:13
من این بازی را به همه بازی بازها که از بازی های جدید خسته شده اند پیشنهاد می کنم اینم از عکساش دوست شما محمد امین

Only the registered members can see the link

Quick
29-02-08, 13:13
اگه واسه پی سی اومده حتما واسه 360 هم اومده من تا بیاد میگیرمش خیلی باحال به نظر میاد!!!

mohammad amin
29-02-08, 13:20
دوست من برای xbox360 احتمالا تا سه ماه دیگر بیاد ممنون دوست شما محمد امین

bamy
29-02-08, 16:45
تریلر های این بازی که فوق العاده بود....

bamy
29-02-08, 17:05
نسخه ی Pc و Xbox360 هم به صورت هم زمان عرضه شده...... تو Gamespot دیدم....

mohammad amin
01-03-08, 10:24
من توی سایت ign دیدم

mohammad amin
10-03-08, 20:01
بجنگ نابجنگیم

Frontlines - Fuel of War

امسال سال بازی های اکشن است که خودتان شاهد بودید که هر کدام از آنها از آن یکی بهتر بود اینبار من می خواهم در باره بازی Frontlines - Fuel of War صحبت کنم این بازی از گرافیک و گیم پلی چیزی کم ندارد هوش مصنوعی این بازی خیلی جالب کارشده به خصوص اسباب بازی هایی که برای منفجر کردن تانها و آدمها استفاده می کنیم مثلا ده متری شما یک تانک وجود دارد و امکان ندارد شما به وسیله بمب موشکی آن را منفجر پس باید دست به کار شوید و ماشین کنترلی را به کار بیندازیم و آن را به سوی تانک هدایت کنیم وبمب ، تانک منفجر میشه و شاهد انفجار خیلی جالب می شویم که هر تکه از تانک به جایی پرتاپ می شد نه به جالبی کرایسیس اسباب بازی های خطرناک دیگری هم داره تازه می توانید سوار همه ماشین ها و تانکها و .. بشوید من به همه بازی خورها که گرسنه اند این بازی را توصیه میکنم اما بچه ها یادتان سیستم بالا می خواهد

ممنون محمد امین

mohammad amin
11-03-08, 18:20
اینم از عکساش

mohammad amin
11-03-08, 18:21
اینم بعدی

mohammad amin
11-03-08, 18:26
اینم بعدی

mohammad amin
11-03-08, 18:32
خفن نیست این بازی

Quick
13-03-08, 13:18
اسم این تاپیکو تغییر میدم به نام تاپیک مخصوص Frontline : Fuel of war خوبه؟

mohammad amin
14-03-08, 17:03
ممنون محمد امین:great:

Keih@n.G
15-03-08, 15:07
تمامی مسائل مربوط به Frontlines : Fuel Of War فقط اینجا

پ.ن.1:این تاپیک رو زدم که دیگ در نبرد سنگین Crysis و Call Of Duty 4 (Only the registered members can see the link) پای Frontlines رو پیش نکشید
پ.ن.2:از اقا ساسان تشکر میشه :give_rose:

sAsAn.K
15-03-08, 15:13
ممنون از شما کیهان عزیز . :love:
محمد امین جان میتونیم اینجا بحثو ادامه بدیم .
:great:

Keih@n.G
15-03-08, 15:19

وقتی که سازندگان در کمپانی Kaos شروع به ساخت بازی هایی همچون Desert Combat و Battlefield 1942 کردند کمتر کسی تصور میرکرد آنان ظرف مدت چند سال بتوانند پای عرصه بازی های نسل بعد بگزارند. به هر حال کمپانی kaos سخت مشغول کار روی بازی جدید خود یعنی Frontlines: Fuel of War بوده که این بازی به ساخت کارکتر و بازی تیمی اهمیت زیادی داده است. در بازی تنوع سلاح، وسایل جنگی و وسیله های نقلیه به خوبی دیده می شود. بازی زمانی نزدیگ سال 2024 را به نمایش می کشد.

ذخایر انژی رو به اتمام است و بحرانی جهانی پدید آمده که به سبب آن دو ابر قدرت شکل گرفته اند. اولی ائتلاف غربی و دومی اتحاد ستاره قرمز نام دارند. زدو خورد ها در بازی طوری طراحی شده اند که از سیستمی به نام Frontlines بهره ببرند که به واسطه این سیستم جنگ ونبرد در نقطه ای از نقشه متمرکز شده و تا انتها دنبال میشود. اهداف تیمی شما بر اساس مکان شما در نقشه انتخاب شده و پس از موفقیت در هر کدام از این ها، اهداف جدید را باز خواهید کرد. ظاهرا شما می توانید از جهت ها و به گونه های مختلف پای به خط مقدم بگذارید که این موضوع در نوع هدف شما تاثیر بسزایی دارد. البته گفته میشود تنها کار تیمی نمی تواند شما را در جنگ پیروز کند. درست است که کار تیمی یکی از اصول پیروزی بوده ولی این در صورت است که کارکترها در زمان های مناسب بتوانند به صورت فردی هم موفق عمل کنند. گفته میشود بازی، از سیستم بازی تیمی نسل بعد استفاده میکند و بر این اساس شما می توانید از اتمام سلاح ها و وسایل نقلیه به صورت تیمی و تک نفره استفاده نمایید.

توانایی سربازها در طول بازی یکسان نخواهد ماند و در صورت پیروزی در مراحل می توانید توایی ها کارکتر خود را افزایش دهید. البته توانایی ها وسیستم آپگرد کردن طوری طراحی شده است که شما توانایی انتخاب یک سلاح و آپگرد کردن آن یا توانایی انتخاب چند سلاح و آپگرید کردن آن ها را در اختیار دارید.

- هوش مصنوعی بازی در حد مطلوبی بوده و از تمام وسایل موجود در میدان نبرد از جمله تانک ها، جت ها، هلیکوپتر ها و .... استفاده خواهد شد.

- سیستم Frontlines طوریست که به نظر می رسد قصد دارد کارکتر ها را تشویق کند تا به خط مقدم نزدیک شده و در نقطه ای مشخص متمرکز شوند.

بازی در سبک تیراندازی اول شخص قرار است برای PC - XBOX360 - PS3 در اوایل سال 2008 میلادی عرضه شود.

------------------------------
mobicom:11():

Keih@n.G
15-03-08, 15:29
امتیازات این بازی

Games Master UK 85 / 100
----------------------------------------------------
Edge Magazine UK 7 of 10
-----------------------------------------------------
gamesTM 7 / 10
------------------------------------------------------
Official Xbox Magazine UK 7 / 10
------------------------------------------------------
Jive Magazine (Only the registered members can see the link) 4 / 5
--------------------------------------------------------
VIDEO GAMER 8/10
IGN 7.6/10
Worth Playing (Only the registered members can see the link) 8.2
Gaming Nexus (Only the registered members can see the link) 8.4
---------------------------------------------------------
Xbox Addict (Only the registered members can see the link) 8.6
------------------------------------------------------------
TotalVideoGames (Only the registered members can see the link) 8.0
---------------------------------------------------------------
baziicenter

Quick
15-03-08, 20:38
دوستان تاپیک مخصوص این بازی هست موضوع منتقل میشه!

mohammad amin
16-03-08, 00:45
من این بازی را به همه PC بازها پیشنهاد میکنم من مثل همیشه از 10 بهش 9 میدم:great:
ممنون محمد امین:give_rose: