PDA

مشاهده نسخه کامل : دی وی دی رایتر gigabyte (بهترینه)

D J V A H I D
09-03-08, 19:49
اگه قصد خرید دی وی دی رایتر دارین تا دیر نشده عجله کنین gigabyte بهترین انتخابه .تو این ده سالی که سیستم داشتم تا حالا همچین درایور پر قدرتی ندیده بودم . لا مصب هر چی توش بذاری مثل فرفره برات میخونه . اگه قبول ندارین امتحانش مجانیه کاکو جون
(:yes::yes::yes::yes::yes:)

M A H R A D
10-03-08, 18:34
سلام دوست عزیز

مدلش دقیقش چیه ؟

Persiastore
10-03-08, 21:53
اگه قصد خرید دی وی دی رایتر دارین تا دیر نشده عجله کنین gigabyte بهترین انتخابه .تو این ده سالی که سیستم داشتم تا حالا همچین درایور پر قدرتی ندیده بودم . لا مصب هر چی توش بذاری مثل فرفره برات میخونه . اگه قبول ندارین امتحانش مجانیه کاکو جون
(:yes::yes::yes::yes::yes:)

خوب شما که راضی هستی چرا نظر سنجی گذاشتی ؟:lol:

Ramin_Zero1818
10-03-08, 22:09
بیشتر شبیه یه تبلیغ هست تا نظر سنجی:cool:

AMD>INTEL
10-03-08, 22:55
گيگابايت واحد توليد كننده درايو نداره . گاهي براش لايتون ميزنه . گاهي هم Btc

D J V A H I D
10-03-08, 23:16
حالا شما ببخشید کاکو . من تازه وارد هستم و جایز الخطا :1. (26):

AMD>INTEL
10-03-08, 23:26
خواهش ميكنم رفيق . ولي هميشه يك درايو تا سه ماه كار نكنه و 60 تا رايت نكنه نميشه گفت خوبه . من نميگم گيگابايت بده فقط ساخت خودش نيست . براي تكميل ماركتش مثل پاورش كه ساخت شركتي ديگه هست . يك چيز جالب تمام درايوها عموما از برد لايتون استفاده ميكنند .

Persiastore
11-03-08, 09:55
خواهش ميكنم رفيق . ولي هميشه يك درايو تا سه ماه كار نكنه و 60 تا رايت نكنه نميشه گفت خوبه . من نميگم گيگابايت بده فقط ساخت خودش نيست . براي تكميل ماركتش مثل پاورش كه ساخت شركتي ديگه هست . يك چيز جالب تمام درايوها عموما از برد لايتون استفاده ميكنند .
ولی بنده یه dvdrom لایتون باز کردم روی بردش نوشته بود سونی :gasp:
قضیه چیه ؟

Farshid
11-03-08, 16:42
دی وی دی رایتر gigabyte (بهترینه)
منظورتون بعد از Plextor هست دیگه؟

Gabana
11-03-08, 17:16
دی وی دی رایتر gigabyte (بهترینه)
منظورتون بعد از Plextor هست دیگه؟

پلکستور محصولات خوبی داره ؟

M A H R A D
11-03-08, 17:30
گیگابایت اصلا درایوهاش تولید خودش نیست که خوب باشه:1. (26):

و خیلی از Oddهای دیگه

Gabana
11-03-08, 19:02
پس تولید کیه ؟!

Gabana
12-03-08, 14:13
کسی نبود اینو جواب بده ؟ :دی
آقا شهریار نیستی چرا ؟

Labyrinth
12-03-08, 18:08
گیگابایت توسط ایسوز تولید میشه ( اگر درایور رو بازکنید خودتون میبینید :wink: )

AMD>INTEL
12-03-08, 20:20
گيگابايت توسط btc با يكشركت ديگه ساخته ميشه . asus رقيب اصلي گيگابايت هست .

M A H R A D
12-03-08, 21:27
درایوهای گیگابایت تا اونجا که من میدونم توسط LiteOn و BTC تولید میشه ...

Gabana
12-03-08, 21:37
گیگابایت توسط ایسوز تولید میشه ( اگر درایور رو بازکنید خودتون میبینید :wink: )

جدی ؟ یه عکس از داخل درایوی که باز کردی می گیری ؟
اونوقت من یه ایسوس دیدم که تولید پایونیر بود ..
بعد این وسط گیگا تولید ایسوسه . ایسوس تولید پایونیره ..
چه هویج در کلمی شده !!

Trance
12-03-08, 21:47
مهندس جان شما خودتون اگه اطلاعات جامع تر ی از خط تولید دی وی دی رایتر گیگا دارید بگید .منم برام سئواله؟با سپاس از شما:give_rose:

Gabana
12-03-08, 22:07
ما که مهندس نیستم ..
اما یه سرچ کوچک قبل از ارسال پاسخ می تونه خیلی نتیجه بخش تر و مفید تر باشه .. من فمر می کنم این فرهنگ باید جا بیفته که راهنمایی دیگران تنها در صورتی مفیده که اطلاعات خودمون هم کامل باشه. یکم مطالعه بهتر به همه ما کمک می کنه ..
ممنون ./

Trance
12-03-08, 22:20
باید زیاد مطالعه کنید تا بدانید که هیچ نمی دانید. مونت کیو.

دقیقا با شما موافقم.:give_rose:

Farshid
13-03-08, 13:55
پلکستور محصولات خوبی داره ؟

از افرادی که کارشون تکثیر DVD هست سوال کنید متوجه میشید.
مدلهای مختلفی داره، ارزونترینش حدود 65تومان هست.

D J V A H I D
27-03-08, 11:19
بابا هزار بار گفتم ... بازم میگم که dvd writer gigabyte بهترینه ... قبول ندارین ؟ 118 سوال کنین !

D J V A H I D
30-03-08, 14:03
Only the registered members can see the link

M A H R A D
30-03-08, 14:30
وحید جان عکس دیده نمیشه

لطفا یه جا دیگه آپ کن:cool:

D J V A H I D
30-03-08, 16:44
چشم قربان ولی من دارم میبینمش ... باشه امشب حتما

™Ali
31-03-08, 17:24
بر چه اساسی میگین که رایتر گیگا؟؟؟ بهترینه ؟؟؟؟؟
اگه چیزی دیدید به ما هم بگید بدونیم

D J V A H I D
31-03-08, 18:31
من میگم .>>> به این دلیل که تجربه ثابت کرده .>>>قبلا هم گفتم که تو این چند سالی که کار تکثیر داشتم با اکثر مارکهای SONY ... SAMSUNG ... LG ... LITEON ... و GIGABYTE که کار تکثیر انجام دادم GIGABYTE از نظر قدرت لنز و سرعت خواندن cd از اونای دیگه خیلی خیلی بهتر بهم جواب داده . البته مارکهای توپی مثل PLEXTOR و PIONEER هم هستند که من بدلیل کمبود بودجه همون GIGABYTE رو استفاده میکنم که بسیااااااااااار بسیار ازش راضیم . و هنوز هم روی حرف خودم هستم .!

Labyrinth
31-03-08, 19:17
البته سونی من هم عالی کار میکنه یک سالی هم هست دارمش و هنوز هم خیلی دی وی دی رایتر ها رو میفرسته پایین البته نکه من با گیگا کار نکرده باشم ولی دی وی دی رامش که خیلی ..... و بطور کلی من اینجوری مینویسم لیست بهترین ها رو

اول : TDK که الان دیگه توی بازار نیست یا اگر هم هست چینی هست ( سری ساخت مالزی منظورم هست )
دوم : پلکستور که واقعا دقت بالایی داره
سوم : سونی ، گیگا ، لایتون + سری اول ایسوز
چهارم : سامسونگ ، الایت ، ام اس ای و ...

من یک مدل از این دی وی دی رایتر رو داشتم ( TDK ) که برام حدود 2 سال 6 ماه کار کرد بعد شروع به ضعیف شدن کرد تا جایی که دیگه دی وی دی نخوند :1. (38):

بازم هر کس نظرش با اون یکی فرق میکنه چون شانس هم اینجا دخیل هست :great:

Gabana
31-03-08, 19:45
نه مثل اینکه این بحث و باید بصورت جدی دنبال کنیم !
اینطوری نمیشه !!

™Ali
31-03-08, 23:41
من می گم شماها از آواژنگ (درست گفتم) یه پولی برا تبلیغ گرفتید.
حالا چی می گید

Shahryar
01-04-08, 01:02
من می گم شماها از آواژنگ (درست گفتم) یه پولی برا تبلیغ گرفتید.
حالا چی می گید

:1. (25): سلام خوب هستيد ؟!؟! :1. (27):

دوست عزيزم شما ميشه بگيد چه جوري به اين نتيجه فضايي رسيديد ؟ :1. (27):

2- شما ها ؟! ها منظورتون را ميشه واضح تر بيان كنيد . :give_rose:

به هر حال بهتر هست قبل از تهمت زدن به كسي خوب تحقيق كنيد و با دليل و مدرك صحبت كنيد .

ممنون
شهريار :give_rose:

C R A Z Y
08-04-08, 21:27
آره من با شما موافقم جناب

IVAN
18-04-08, 01:01
البته سونی من هم عالی کار میکنه یک سالی هم هست دارمش و هنوز هم خیلی دی وی دی رایتر ها رو میفرسته پایین البته نکه من با گیگا کار نکرده باشم ولی دی وی دی رامش که خیلی ..... و بطور کلی من اینجوری مینویسم لیست بهترین ها رو

اول : TDK که الان دیگه توی بازار نیست یا اگر هم هست چینی هست ( سری ساخت مالزی منظورم هست )
دوم : پلکستور که واقعا دقت بالایی داره
سوم : سونی ، گیگا ، لایتون + سری اول ایسوز
چهارم : سامسونگ ، الایت ، ام اس ای و ...

من یک مدل از این دی وی دی رایتر رو داشتم ( TDK ) که برام حدود 2 سال 6 ماه کار کرد بعد شروع به ضعیف شدن کرد تا جایی که دیگه دی وی دی نخوند :1. (38):

بازم هر کس نظرش با اون یکی فرق میکنه چون شانس هم اینجا دخیل هست :great:

میشه بفرمایید مدل رایتری که داشتید چی بود؟
من الان 3-4 سال هست که رایتر تی دی کی دارم و فوق العاده بوده. (1616DLN)

بنگرید:

Labyrinth
18-04-08, 12:35
گمونم مدل 808N یا 880N بود فقط یک عکس ازش دارم که اون رو توی نت پیدا کردم ( اگر هنوز کسی داشته باشه ازش میخرم به شرط سالم بودن کامل :wink:

™Ali
19-04-08, 09:00
:1. (25): سلام خوب هستيد ؟!؟! :1. (27):

دوست عزيزم شما ميشه بگيد چه جوري به اين نتيجه فضايي رسيديد ؟ :1. (27):

2- شما ها ؟! ها منظورتون را ميشه واضح تر بيان كنيد . :give_rose:

به هر حال بهتر هست قبل از تهمت زدن به كسي خوب تحقيق كنيد و با دليل و مدرك صحبت كنيد .

ممنون
شهريار :give_rose:

شرمنده
پس لطف کنید به صورت علمی بررسی کنید نه تجربی

Salar2007
19-04-08, 18:51
بازم بحث بهترین و بدترین ها شاید با من مخالف باشند خیلیا من یه دی وی دی رایت سامسونگ دارم که رو دربش عبارت Writemaster حک شده و موقع معرفی تو سیستم اسم tsst corp اولش میاد که با سرچی که کردم متوجه شدم این سری رو سامسوگ و توشیبا مشترکا تولید کردند حقیقتا کارش عالیه و درجه یک تا حالا بیشتر از 20 تا دی وی دی رایت کردم باهاش و فقط یدونش سوخت که اونم مارکش بد بود <سونی تقلبی>.

قصد تبلیغ ندارم چون کارم سخت افزار نیست

مطمئنا هیچ مارکی تا ابد بهترین یا بد ترین نیست همین سامسونگ یه زمانی رایتراش به لعنت خدا نمی ارزید اما الان من میگم بهترینه

یا مارک اچ پی سری های اولش محشر بود یکی از فامیل ها سه سال پش اونو خرید الانم باهاش رایت میزنه اما از دو سال پیش هر چی مارک hp دیدم یه جاییش می لنگه خودم یکی داشتم از هر 10 تا دی وی دی 8 تاش رو می سوزوند.

jodaltonpir
21-05-08, 21:12
سلام بر دوستان عزیز
در مورد دی وی دی رایتر های توی بازار ایران با ید اینو بگم که به هیچ عنوان نمی شه حرف کامل و قطعی زد
چون بازار ایران بنا به دلایل مختلف که برخی از اون ها نز دیک بودن به کشور چین و وارد کننده های سودجو (که به فکر مصرف کننده نیستند) و دلایل سیاسی و... به شدت تحت حمله کالا های تقلبی و ری مارک شده قرار داره
این دی وی دی رایتر گیگابایت که می گین من یه بار از یکی از رفقام قرض کردم که از 35 تا دی وی دی من 7 تا رو سوزوند -دیسکت دی وی دیمن هم Docter Data بود که مارک خوبیه - دوستم تا حالا یه بار هم باهاش رایت نزده بود.
در ضمن خواهشن سعی کنید اطلاعات دقیقتری بدین مثلا اسم کامل رایتر تون و زمان دقیق خریدن یا این که از کجا گرفتین .. خدایی نکرده اینجا یه سایت تخصصی در ضمینه کامپیوتره یه کم حرفه ای تر برخورد کنید.
در مورد دی وی دی رایتر ها مهمترین فاکتور اینکه دی وی دی ها رو بتونه تویه سرعت بالا (که دسکت دی وی دی ساپورت می کنه) بدون مشکل پشت سر هم رایت کنه و دی وی دی رو نسوزونه
البته چیز هایی مثل مارک (کیفیت) دیسکت دی وی دی و یا مسائل نرم افزاری کامپیوتر ( مثلا آنتی ویروس - یا رایت فایل های ریز و به تعداد بالا) هم در این مورد سهیم هستند.