PDA

مشاهده نسخه کامل : ايجاد صندوق حمايت به كودكان سرطاني و بيماريهاي خاص و بي سرپرست

AMD>INTEL
08-03-08, 22:50
چندي است فكر اين كار به ذهنم رسيده . با هم جمع بشيم ماهي نفري 500 تومن به صندوق كودكان سرطاني كمك كنيم و يكي از ngo هاي كمك به سازمان انسان دوستانه محك بشيم . 3 تا از بچه ها اگر موافق باشند به همراه من براي اين كودكان كه بيماري تمام بدنشون رو فرا گرفته كمك كنيم . با اين كار هم قدر سلامتي خود رو ميدونيم . در مرحله بعد براي ديدار حضوري به اين مركز ميرويم . اول بايد حسابي به نام مطمئن ترين شخص كه نظر من روي trance هست باز كنيم و يك نفر ديگه مثل شهريار و من هم به عنوان رئيس اين سازمان گار ميكنم . پول ها فقط دست اين 2 دوستمون باشه . كمكي هر دفعه ميشه بصورت قبض اسكن شده به ديد دوستان ميرسه

من سه قبض به قيمت هاي مختلف در نظر گرفتم

1-500 تومني
2-1000 تومني
3-2000 تومني

اين قبض ها رو جمع ميكنيم و به حساب محك ميريزيم .

دوستان نظر بدهند. من از نظر مالي هيچ دخالتي نميكنم . مسائل مالي توسط ترنس و شهريار انجام ميشه

:11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::1 1()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11()::11( )::11():

AMD>INTEL
08-03-08, 23:14
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
08-03-08, 23:21
اين هم سايت محك

عضو شويد شايد با همين پولهاي كم ما جون كودكي نجات پيدا كند .

AMD>INTEL
08-03-08, 23:23

AMD>INTEL
08-03-08, 23:30
براي عيد هر كسي حاضر هست براي عيادن اين گلهاي تنها بريم .

AMD>INTEL
08-03-08, 23:38
تو نظر سنجي شركت كنيد كه به تعداد قلك بگيرم . خودمون رو امتحان كنيم . حتي با نداختن پئل خوردها كه تو جيبمون سنگيني ميكنه .

Shahryar
09-03-08, 13:53
حمايت ميشه !

فكر نميكم 500 تومن به هيچ وجهي پولي باشه اما نيت كمك كردنش و اينكه قطره قطره جمع گردد را موافقم .

در مورد حساب هم ساير دوستان بگنند ...

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

Trance
09-03-08, 13:54
عشق ، عشق می آفریند . عشق ، زندگی می بخشد . زندگی ، رنج به همراه دارد . رنج ، دلشوره می آفریند . دلشوره ، جرات می بخشد . جرات ، اعتماد می آورد . اعتماد ، امید می آفریند . امید ، زندگی می بخشد . زندگی ، عشق به همراه دارد . عشق ، عشق می آفریند ... مارکوس بیکل

کا ر خوبی امید جان تا ببینم نظر بقیه چی؟البته شما به من لطف داری.تمامی بچه ها توی این انجمن می تونن مسئولیت این کار خطیر رو به عهد بگیرن.اگه نظر بقیه هم مساعد باشه.با سپاس

Shahryar
09-03-08, 14:39
در اينجا فكر نميكنم فرد غير قابل اعتماد داشته باشيم چون اصلا بناي پي سي نتورك با اعتماد كاربران و تيم مديريت ريخته شده از اين براي من بهتر هست كه فرد ديگري اين وظيفه را به عهده بگيره ... در مورد فردش هم هر كسي كه دوستان بخواند خيلي مهم نيست چون ميگم اينجا اعتماد خيالتون بابت تخت باشه ...

ترنس جان هم كه اومدند كيس خوبي هستند...

موفق باشيد
شهريار:love:

I M A N
09-03-08, 14:52
خوب ممنون از همه دوستان كه اينقدر به فكر هستند واقعا خوشحالم كه در جمع چنين دوستان عزيزي قرار دارم خوب من اين پول رو چطور به دست دوستان برسونم........زود حسابو باز كنين...مرسي..

AMD>INTEL
09-03-08, 21:44
من بيشتر توزيع قلك به دوستان هست . من فقط به عنوان نوكر اين بچه هاي مريض بهشون خدمت ميكنم . ميدونم چقدر درد داره اين مريضي .

قلك عملي تر هست . قبض سخته . دوستاني كه ميخوان شركت كنند . بگند من قلك رو براشون بگيرم . بعد از تحويل قلك به محك قبض تحويل قلكشون رو اسكن ميكنم ميدم . هر كي حاضره اعلام كنه . يعني pm بزنه اسم و فاميل و آدرس تا براش قلك رو بگيرم . اگر اين عملي شد .سال بعد كمك به بنياد ms ميكنيم

بيائيم انسانيت خودمون رو ثابت كنيم . من به عنوان واسطه هستم . داروهاي بيماري سرطان خيلي بالاست

بچه هائي كه تهران هستند . تو ايام عيد آماده باشند تا يك ميتينگ براي ديدن اين كودكان بذاريم .

من خودم به عنوان بنيانگذار اين حركت و 2 نفر ناظر هم به خاطر عدم سو استفاده من بايد باشند .
من منتظرم :11()::11()::11()::11()::11()::11():

I M A N
09-03-08, 22:22
سلام اميد جان بيزحمت شماره حسابتون رو براي من بزارين تا پول رو به حساب شما واريز كنم تا اين قدر به زحمت نيفتين عزيز..و اگه بخوام يك جور ديگه پول بفرستم سخت تره اين بهترين راه براي من است البته شماره رو با پ.خ بفرستين ممنون......من به شخصه شما رو قبول دارم عزيز اين پول كه ما مي ديم ارزش ايم همه ناظر و غيره نداره مي دونم هدفتون خيره خدا هم خيرتون بده عزيز....:love:

MOHAMMAD1
10-03-08, 00:21
من رو هم تو این کار خیر شریک بدونید

AMD>INTEL
10-03-08, 00:26
بيائيم سال جديد رو با عشق و محبت به انسان شروع كنيم . انساني كه حق زندگي داره . هدف بعدي كمك به بيمارهاي Ms هست . كه سالم بودند بچه داشتند زن دارند . شب ميخوابن صبح كه بيدار ميشن ميبينن اون آدم سابق نيستند تحقيق كردم براي تامين دارو هر ماهشون بايد بالاي 1 ميليون خرج كنند .

AMD>INTEL
10-03-08, 00:52
من به نيست آقا ابولفصل عباس شروع كردم . خودش كمك ميكنه . من فقط واسطه دوستان با محك هستم . در اصل نوكر اين بچه هاي مريض شايد با دعاي اين بچه ها منم خوب شدم .

AMD>INTEL
11-03-08, 23:06
دوستاني تمايل دارند . شنيدم كه قلك رو بايد خذبئ . نفرب الساب 2 تومن به من بدهند تا قلك رو براشون بگيذم . اگر كمتر شد بهشون برگردونده ميشه . من تضمين ميكنم

AMD>INTEL
13-03-08, 22:56
تصميم بر اين شد البته با عماهنگي نفري 5000 تومن علي الحساب به من بدهند من هم رسيد ميدهم . براي خريد قلك و غضويت دوستان . منتظرم بعضي از كارها رو بايد سريع انجام داد . ممنون Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
15-03-08, 00:27
دوستان عيد نزديك هست . حداقل 5 و ماكزيمم 10 براب اين كار آماده كنند.

D J V A H I D
18-12-09, 22:19
عجب تاپیک یکی ...!!!:great:ببینم تعطیل شده یا هنوز ادامه داره ؟! :1. (27):

AMD>INTEL
19-12-09, 08:49
شماره حساب محک بگیرید دوستان شماره حسابشون رو بگیرید . من خیلی وقته نرفتم برای سیستم هاشون .

درباره عضويت در محک بيشتر بدانيد:

بخش عضويت زير مجموعه جلب مشارکت هاي مردمي و يکي از بخشهاي مهم در تأمين عايدات مؤسسه محسوب مي شود که با جذب و نگهداري اعضاء با سرعت در مسير گسترش کيفي و کمي حرکت مي نمايد.
در بخش عضويت افراد مبالغي را به صورت ماهيانه، منظم و مستمر پرداخت مي کنند تا پاسخي به يکي از دغدغه هاي محک که ايجاد عايدات پايدار جهت استمرار و افزايش سطح سرويس دهي فعلي به کودکان تحت پوشش است، داده باشند.

انواع عضويت:
عضويت حقيقي: ياوران با پرداخت حداقل ماهيانه 10.000 ريال به خانواده بزرگ محک مي پيوندند و ما را در تامين نيازهاي ضروري و روزمره موسسه محک ياري مي نمايند.
هزينه يک دوره شيمي درماني هر کودک به صورت آزاد بين 30 تا 40 هزار تومان است که با عضو شدن حداقل 3 نفر و پرداخت منظم حق عضويت (حداقل 120.000 ريال سالانه) اين هزينه تامين مي شود.
عضويت گروهي: پرسنل بخش عضويت آمادگي خود را جهت جذب اعضاي جديد در شرکت ها و سازمان اعلام مي دارند. در اين روش پس از برگزاري جلسه معارفه توسط نماينده محک، پرسنل شرکت يا سازمان فرم عضويت را تکميل و مبلغ حق عضويت تعهد شده، ماهيانه از حقوق نيکوکاران کسر و به حساب محک واريز مي شود.
سازمانها و شرکتها و نهادها نيز مي توانند به عنوان اشخاص حقوقي با پراخت ماهيانه حداقل 500.000 ريال به جمع ياوران محک وارد شده و به مسئوليت اجتماعي خود جامه عمل بپوشانند.

طرح جديد عضو گيري:
عضو گيري زنجيره اي در محک راهي است براي معرفي حاميان جديد توسط ياوران قديمي که عضو خانواده محک هستند. تمام ياوران مي توانند ضمن معرفي مؤسسه و روش هاي عضويت به دوستان، آشنايان و همکاران خود، محک را در جهت گسترش تعداد اعضاء ياري نمايند.
عضويت گروهي و عضويت زنجيره اي با توجه به پتانسيل بسيار بالايي که جهت گسترش تعداد اعضاء دارد از برنامه هاي اصلي بخش عضويت در سال 88 مي باشد که جهت اجراي آن به کمک شما ياوران هميشگي محک نيازمنديم.

شما ياوران گرامي مي توانيد با دريافت فرم عضويت ( نسخه pdf ، نسخه word ) ، تکميل و ارسال آن به شماره فاکس 22445454 و يا ارسال فرم تکميل شده به آدرس پست الکترونيک membership@mahak-charity.org و يا با تکميل فرم مشارکت بصورت آنلاين جهت برقراري تماس از طرف پرسنل محک و تکميل مراحل عضويت به جمع اعضاي محک بپيونديد.