PDA

مشاهده نسخه کامل : Mozilla Firefox 3.0 Beta 4 + Mozilla Firefox 4.0 Alpha 1

Labyrinth
08-03-08, 19:29
Firefox is a free, open-source web browser for Windows, Linux and Mac OS X and is based on the Mozilla codebase. It is small, fast and easy to use, and offers many advantages over Internet Explorer, such as the ability to block pop-up windows

Download Mozilla Firefox 3.0 Beta 4 (ftp://ftp.mozilla.org/pub/firefox/nightly/3.0b4-candidates/rc1/firefox-3.0b4.en-US.win32.installer.exe)
Download Mozilla Firefox 4.0 Alpha 1 (Only the registered members can see the link)

:great:

Shahryar
09-03-08, 15:18
ممنون اميرجان دارم دانلود ميكنم و حتما مورد بررسيشون قرار ميديم . فقط اگه اجازه بديد اين تاپيك را به تمامي نسخه هاي فايرفاكس منتقل كنم .

قربانت شهريار:love:

Shahryar
09-03-08, 15:42
سرعت خيلي زيادي داره ! :yes:

اما از امكانات كه خيلي نياز به بحث نداره چون فقط كافي كه منتشر بشه نسخه هاي بعدي اين نسخه تا اكستنشن هاش بياد و ديگه نيازي به امكانات نيست :1. (38): اما با اين همه همين الان داشتن تاريخ براي نگه داشتن History ، اجرا كردن فايل هاي دانلودي با نرم افزار هاي دلخواه شما ، نگه داشتن تمام چيز هايي كه تا به حال شما دانلود كرديد و يك امكان جالب :

شما مي تونيد Tab اي كه بستيد را Undo كنيد !‌:1. (26): اما بازم به نظر من نگه داشتن براي مثال 90 روز History فعاليت شما از همه جالب تر هست .

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

Labyrinth
09-03-08, 15:54
یکی دیگه از قابلیت ها درگ کردن است که کاملا در این نسخه پشتیبانی میشود

بوکمارک این نسخه واقعا بهتر شده و قابلیت هاش بیشتر شده

در کل تغییرات زیاد کرده :great:

$$$B.K$$$
09-03-08, 15:54
کدومشون بهتره؟:whistle:

Labyrinth
09-03-08, 15:57
نسخه سه جالب تره و کمتر مشکل داره ولی نسخه چهار سریعتره و یکمی سنگینه :great:

M A H R A D
09-03-08, 16:11
شما مي تونيد Tab اي كه بستيد را Undo كنيد !

خدای من!

شما تا قبل از این چیکار میکردید پس ؟! از نو لود میکردید ؟! یا اکستنشن داشت ؟! :1. (38):

sAsAn.K
09-03-08, 16:25
مهراد دوباره تو پیدات شد ! :1. (38):
راسشو بخوای من خیلی برام پیش اومده بود که نمی تونستم Undo کنم ، با اپرا می شد ، ولی خوب با نسخه ی جدید Firefox هم میشه دیگه !

Shahryar
09-03-08, 16:27
خدای من!

شما تا قبل از این چیکار میکردید پس ؟! از نو لود میکردید ؟! یا اکستنشن داشت ؟! :1. (38):

به به به دوستان متعصب خوبيد ؟ :1. (38):

راستي نظرتون در مورد مزاياي اين نسخه چيه ؟ حتما مزايا هم نداره نه ؟! :1. (38): بهتر هست كه وقتي امكاني خوب هست بگيم خوبه يا وقتي مرورگري در زمينه اي بهتر هست بگيم اون بهتر نه متعصبانه بررسي كنيم ... :give_rose: ( اين را نه خطاب به شما بلكه به كليه دوستان متعصب در تمام زمينه ها براي مثال ورزشي گفتم :1. (38): ) ( س.ك چرا حالا ميزني‌؟ :1. (38): )

M A H R A D
09-03-08, 16:30
به به به دوستان متعصب خوبيد ؟ :1. (38):

راستي نظرتون در مورد مزاياي اين نسخه چيه ؟ حتما مزايا هم نداره نه ؟! :1. (38): بهتر هست كه وقتي امكاني خوب هست بگيم خوبه يا وقتي مرورگري در زمينه اي بهتر هست بگيم اون بهتر نه متعصبانه بررسي كنيم ... :give_rose: ( اين را نه خطاب به شما بلكه به كليه دوستان متعصب در تمام زمينه ها براي مثال ورزشي گفتم :1. (38): ) ( س.ك چرا حالا ميزني‌؟ :1. (38): )
آخه من با دایل آپ چجوری نزدیک 7 مگ رو دانلود کنم ؟!

جواب سوال من رو ندادید ، قبلش این مشکل قابل حل نبود ؟ :yes:

Shahryar
09-03-08, 19:58
آخه من با دایل آپ چجوری نزدیک 7 مگ رو دانلود کنم ؟!

جواب سوال من رو ندادید ، قبلش این مشکل قابل حل نبود ؟ :yes:

چرا عزيزم اكستنشن داشته :

دانلود :
Undo Closed Tabs Button (Only the registered members can see the link)

ديگه مشخص تر از اين ميخواين ؟! :yes:

حالا شما جواب من را بده :

راستي نظرتون در مورد مزاياي اين نسخه چيه ؟ حتما مزايا هم نداره نه ؟! Only the registered members can see the link بهتر هست كه وقتي امكاني خوب هست بگيم خوبه يا وقتي مرورگري در زمينه اي بهتر هست بگيم اون بهتر نه متعصبانه بررسي كنيم ... :give_rose: ( اين را نه خطاب به شما بلكه به كليه دوستان متعصب در تمام زمينه ها براي مثال ورزشي گفتم Only the registered members can see the link ) ( س.ك چرا حالا ميزني‌؟ Only the registered members can see the link )

درسته كه نميتونيد دانلودش كنيد اما ورژن هاي قبلي فايرفاكس را هم اگه اشتباه نكنم داشتيد ولي فقط معايت بررسي ميشه اين بد هست ، قبول نداريد ؟ :1. (23):

قربانت شهريار:1. (21):

Keih@n.G
09-03-08, 21:20
واقعا نسخه 3 عالیه

$$$B.K$$$
10-03-08, 16:01
چرا اسم نسخه 4 F.F نیست :1. (27):
چرا اسمش ??:whistle:MINEFIEL

M A H R A D
10-03-08, 17:50
چرا عزيزم اكستنشن داشته :

دانلود :
Undo Closed Tabs Button (Only the registered members can see the link)

ديگه مشخص تر از اين ميخواين ؟! :yes:

حالا شما جواب من را بده :

راستي نظرتون در مورد مزاياي اين نسخه چيه ؟ حتما مزايا هم نداره نه ؟! Only the registered members can see the link بهتر هست كه وقتي امكاني خوب هست بگيم خوبه يا وقتي مرورگري در زمينه اي بهتر هست بگيم اون بهتر نه متعصبانه بررسي كنيم ... :give_rose: ( اين را نه خطاب به شما بلكه به كليه دوستان متعصب در تمام زمينه ها براي مثال ورزشي گفتم Only the registered members can see the link ) ( س.ك چرا حالا ميزني‌؟ Only the registered members can see the link )

درسته كه نميتونيد دانلودش كنيد اما ورژن هاي قبلي فايرفاكس را هم اگه اشتباه نكنم داشتيد ولي فقط معايت بررسي ميشه اين بد هست ، قبول نداريد ؟ :1. (23):

قربانت شهريار:1. (21):
این رو قبول دارید که فایر بدون اکستنشن هیچی نیست ؟

والا ما ( من و آقا مهدی و ... ) چند بار پیشنهاد کردیم که شما ورژن FF تون رو با تمام اکستنشنهایی که دارید رو کنید تا یه مقایسه داشته باشیم.

ولی متاسفانه از جبهه شما جوابی ندیدیم!! :yes:

سپاس:love:

Shahryar
10-03-08, 20:10
این رو قبول دارید که فایر بدون اکستنشن هیچی نیست ؟

والا ما ( من و آقا مهدی و ... ) چند بار پیشنهاد کردیم که شما ورژن FF تون رو با تمام اکستنشنهایی که دارید رو کنید تا یه مقایسه داشته باشیم.

ولی متاسفانه از جبهه شما جوابی ندیدیم!! :yes:

سپاس:love:

عزيزم فايرفاكس نرم افزار OpenSource هست و براي همين نميشه همچين حرفي را در موردش زد كه فايرفاكس بدون اكستنشن هيچي نيست !!! اين در مورد نرم افزار هايي مانند آپرا ميشه بررسي كرد نه فايرفاكس ! يك مثال ساده شما قبول داريد ويندوز بدون برنامه هاش هيچي نيست ؟! :1. (26): اكستنشن هاي فايرفاكس جزوي از فايرفاكس هست مگه ميشه بگيم بدون اينها چيزي نيست ؟!؟

باشه اما من با توجه كاربرد هاي خودم اكستنشن و ... نصب ميكنم مهم اينجاست كه توي فايرفاكس شما ميتونيد با دامنه كاري خودتون چيزي كه نياز داريد را داشته باشيد مانند همون بستن و باز كردن تب . براي مثال من از اكستنشني كه موقعيت جغرافيايي سايت را ميده استفاده ميكنم اين به نظر شما به درد سايرين هم ميخوره در حالي كه در تاپيك اكستنشن ها ما اين همه اكستنشن معرفي كرديم ؟

قربانت شهريار:love:

sAsAn.K
11-03-08, 02:23
نسخه ای که Micron جان گذاشته 6.6 مگ هست .
این نسخه میشه گفت رسمی تره و 7 مگ هست و امروز ریلیز شده :

Mozilla Firefox 3 Beta 4

Only the registered members can see the link

هی به ما میگید بیجا بحث نکنید و اونوقت خودتون ... :1. (27):

Labyrinth
11-03-08, 02:42
ساسان جان دستت درد نکنه

گویا این نسخه کاملا رسمی هست چون توی سایت کاملا ثبت شده :love:

بازم ممنون از سرعت عملت چون توی این موضوع ها خیلی نکته سنج هستی :wink:

Galaxy
15-03-08, 17:52
نسخه 4.01pre فوق العاده هست ! از نظر امكانات يكي و از نظر ديگر باگ هاي ريزي كه فايرفاكس داشت را نداره براي مثال در هنگام تايپ لاتين و فارسي بعدش مكاني كه داشتيد تايپ مي كرديد مثل ياهو ميشد به عبارتي خوب ساپورت نمي كرد از نوشته هاي فارسي اما در اين نسخه رفع شده !

در ضمن سرعتش هم خيلي بالا رفته . نسخه هاي جديد آپرا بياد يك مقايسه انجام ميديم البته فكر نميكنم به سريعي 9.5 آپرا باشه ولي اختلاف زيادي نداره البته در MineField شما سيستم لود عكس هاتون با فايرفاكس كمي تفاوت داره و دليل اصلي تفاوت سرعت مربوط به عكس هاست و لود كردن CSS .

راستي مطمئن باشيد اين ورژن از نظر استانداردي بالاتر از ورژن هاي روز آپراي خودش خواهد بود ( با توجه به Road Map ها ، باگ ريپورت ها و ... اين نكته را ميشه فهميد )

ممنون
سپهر