PDA

مشاهده نسخه کامل : سه سرعت مختلف برای فن ايجاد كنيد، بدون خرج هيچ هزينه ای!

M A H R A D
08-03-08, 14:24
سلام دوستان.

آيا مي دانيد شما قادر به تغيير درجه سرعت تمامي فن هاي داخل كامپيوتر خود مانند فن ‍CPU ، فن GPU و ... هستيد با صرف هيچ هزينه اي ؟!‌
شما مي توانيد فن هاي خود را با سه درجه سرعت متفاوت (‌ پايين – متوسط و بالا ) تنها با تنظيمات درست استفاده كنيد !
ما در اين مقاله آموزشي قصد ارائه دستورالعمل اين كار را داريم كه شما با همراهي ما تا آخر مقاله مي توانيد با كنترل بر روي فن هاي كامپيوتر خود ، صداي آزار دهنده كمتري را داشته باشيد !

ادامه مقاله در : Only the registered members can see the link

مترجمان و نویسندگان : شهریار بارانی ـ مهراد رحیمی

سپاس

green_waves
13-03-08, 15:38
من که نتونستم کل مقاله رو ببینم یک سوال داشتم در فن هایی که سه سیم دارند سیم سوم چه وظیفه ای رو بر عهده می گیره؟

M A H R A D
14-03-08, 02:06
من که نتونستم کل مقاله رو ببینم یک سوال داشتم در فن هایی که سه سیم دارند سیم سوم چه وظیفه ای رو بر عهده می گیره؟
از قسمت بالای صفحه که نوشته فهرست مطالب میتونید به صفحات بعدی برید

در مورد سیمهای فن هم در همون صفحه اول که لینکشو در پست اول دادم کاملا توضیح داده شده

سپاس

green_waves
14-03-08, 09:04
مقاله رو کامل خوندم ولی یک مشکلی بزرگی داشت اونم این بودم که سرعت فن وابسته به دمای Cpu نیست
بهتر نیست که با یک ترمال دیود یا یک Ntc ولتاژی که روی دو سر پاور فن می اندازیم به دما وابسته کنیم

M A H R A D
14-03-08, 15:40
مقاله رو کامل خوندم ولی یک مشکلی بزرگی داشت اونم این بودم که سرعت فن وابسته به دمای Cpu نیست
بهتر نیست که با یک ترمال دیود یا یک Ntc ولتاژی که روی دو سر پاور فن می اندازیم به دما وابسته کنیم
شما به عنوان مقاله دقت نکرده اید !

سه سرعت مختلف برای فن ايجاد كنيد، بدون خرج هيچ هزينه ای!

سپاس:wink: