PDA

مشاهده نسخه کامل : گله دارم! گله دارم!

Agne
05-03-08, 13:09
سلام

اگر سایت برای دنیای دیجیتاله پس فوروم های ادب و مذهب چیه؟

اگر فوروم مذهب و ادب هست پس چرا آزادی بیان نیست؟

(خطاب به ربات به اصطلاح هوشمند)
:whistle:

Shahryar
05-03-08, 14:02
سلام

اگر سایت برای دنیای دیجیتاله پس فوروم های ادب و مذهب چیه؟

اگر فوروم مذهب و ادب هست پس چرا آزادی بیان نیست؟

(خطاب به ربات به اصطلاح هوشمند)
:whistle:

اول از همه ما جو انجمن را به هيچ وجه خشك نميگذاريم و چرا ؟ چون وقتي كه ما فقط موضوعات تخصصي و انجمن هاي سخت افزار و ... داشته باشيم اين طوري هم مديران هم كاربران به مرور زمان خسته ميشند چون اون يك موضوع تخصصي هست و بايد انجمن هاي آزاد تري هم وجود داشته باشه كه از نظر روحي هم كاربر لذت ببره از انجمن نه فقط محتوايي ! :1. (26):

دوست عزيزم همان گونه كه توي پيغام خصوصي بهتون گفتم شما آزادي را طلب مي كنيد كه فقط باعث بسته شدن سايت و يا موضوعاتي ديگري هست كه در پيغام خصوصي بهتون گفتم . شما هر روزي كه تونستيد توي يك ميزگرد تلويزيوني هر حرفي كه دوست داريد در رابطه با موضوع را بزنيد حتي مخالف صحبت برپا كننده برنامه بنده و تيم هم سعي مي كنيم همچين آزادي اي را در انجمن بديم و اين را هم قبلا گفتيم تا زماني كه به اين شكل داريم فعاليت مي كنيم و خواهيم طبق قوانين جمهوري اسلامي فعاليت مي كنيم و بايد (!) فعاليت كنيم پس بهتر هست اين موضوعات را مطرح نكنيد .

2- انجمن مذهبي ما بيشتر براي اعلانات و موضوعاتي كه بيشتر به مذهب ربط داره گذاشته شده مثل تسليت ها و ... و به هيچ وجه بحث هاي مذهبي و سياسي كه پيرامونش مسائلي ايجاد بشه نداريم .

در مورد انجمن ادبيات بنده تا حالا يادم نمياد كه آزادي نداده باشم براي ادبيات كه البته بستگي داره به تعريف شما از آزادي :1. (26): يك چيزي را هم كه شما اصلا توجه نكرديد اين هست كه انجمن ادبيات با انجمن مذهب تفاوت داره .

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

mohammad amin
05-03-08, 16:02
این دیگه چه گله ای هست:1. (27):

K A S R A
06-03-08, 00:59
اول از همه ما جو انجمن را به هيچ وجه خشك نميگذاريم و چرا ؟ چون وقتي كه ما فقط موضوعات تخصصي و انجمن هاي سخت افزار و ... داشته باشيم اين طوري هم مديران هم كاربران به مرور زمان خسته ميشند چون اون يك موضوع تخصصي هست و بايد انجمن هاي آزاد تري هم وجود داشته باشه كه از نظر روحي هم كاربر لذت ببره از انجمن نه فقط محتوايي ! :1. (26):

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

نتیجه ی اخلاقی :

:11():شهریار یعنی زندگی :11():