PDA

مشاهده نسخه کامل : طرح کامل این سایت جزابیت ندارد

mohammad amin
29-02-08, 00:21
مدیر سایت عزیز شما اگر به سایت خارجی موفق نگاه کنید و بعد به سایت شما نگاه کنید زمین تا آسمان فرق می کند اگر شما بتوانید کمی در سایت تغییر دهید متشکر
می شوم دوست شما محمد امین

PCminister
29-02-08, 00:24
جذابیت نداره؟!:1. (27):

منظورت چیه؟

چجوری باشه که جذاب باشه؟!:whistle:

با تشکر.

Mehdi_Full
29-02-08, 00:27
محمد جان ممنون از انتقاد شما :give_rose:

اما ميشه بفرماييد منظورتون از نداشتن جذابيت ، مربوط به کدام قسمت از سایت میشه ؟

با تشکر
مهدی :1. (23):

a_k
29-02-08, 06:22
چي جذابيت نداره!جوووووون داداش لانچيگومو مي كشما!(شوخي كردما.شما وينچستر نكشيد):party:
شما بايد دقيق تر اين حرفتونو توضيح دهيد

Keih@n.G
29-02-08, 07:51
کاملا تایید می شه :great:

Shahryar
29-02-08, 11:31
دوست عزيزم سايت يا انجمن ؟ يا به عبارتي پي سي نتورك يا شهر سخت افزار ؟ لطفا حرفتون را كمي واضح تر و دقيق تر بفرماييد .

ممنون
شهريار:love:

Haroon
29-02-08, 12:49
واقعا" تبریک میگم بر نظارت و کنترل دقیق توجه دقیق به پیشنهادات و انتقادات که مدیریت این فروم انجام میده بنده تو خیلی از فروم ها عضو هستم تو هیچ فروم ندیدم که چنین احترام بگذارد به انتقادات و پیشنهادات کاربرانش
اگه با یک خسته نباشی من خستگی شما برطف میشه از طی دلم خسته نباشید میگم به تمامی مدیران و ادمین های فروم پی سی نتورک
در مورد پیشنهاد شما دوست عزیز باید عرض کنم این فروم یه فروم سخت افزاری اموزشی هستش من فکر نمیکنم کمی داشته باشه نسبت به بقیه فروم های سخت افزاری
امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید

mohammad amin
29-02-08, 13:14
ولی ببخشید جزابیت گرافیکی نداره نه متنی ممنون دوست شما محمد امین

sAsAn.K
29-02-08, 13:18
یعنی چی جذابیت گرافیکی نداره ؟
فروم که تمش خیلی بهتر از تم اصلی vBulletin هست ، سایت هم که خیلی شیکه ، مشکل چیه ؟

I M A N
29-02-08, 13:22
تازه قالب هارو براتون آزاد گذاشتن که هر کدوم که خواستین استفاده کنین من که به شخصه از این قالب pcnetwork no 2.0 خوشم اوومد و از این استفاده می کنم......و واقعا عالیع از همه ممنونم....

Stream
29-02-08, 13:43
شما چند فروم که جذابیت گرافیکی داشته باشه + سرعت لود شدن صفحات هم خوب باشه رو معرفی کنید تا اشکالات کار اینجا مشخص بشه، مسلما این مقایسه ها به بهتر شدن فروم کمک خواهند کرد.

Shahryar
29-02-08, 14:30

محمد امين جان ببينيد شما كدوم فروم را ديديد كه سه قالب براي كاربران آماده و توانايي انتخاب به اون ها بده ؟ باشه هم تك و توك . شما ممكن هست كه از قالب اول انجمن لذت نبريد و يا دوستش نداشته باشيد و اين چيز خيلي طبيعي هست ! چون سليقه ها متفاوت هست براي همين شما مي توانيد از قالب دوم انجمن ( كه تا اونجايي كه تونستيم زيبا طراحي كرديم ) و قالب اصلي ( پيشفرض ) وي بالتين هم هست كه اون هم بازم بهينه شده نسبت به اصل اصل و شما ميتونيد مطابق علاقه خودتون انتخاب كنيد .

در ضمن يك خبر ديگه : يكي دو قالب ديگه با رنگ بندي و ... متفاوت براي سليقه هاي متفاوت در راه است ... :yes:

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

saeed25
29-02-08, 16:38
واقعا" تبریک میگم بر نظارت و کنترل دقیق توجه دقیق به پیشنهادات و انتقادات که مدیریت این فروم انجام میده بنده تو خیلی از فروم ها عضو هستم تو هیچ فروم ندیدم که چنین احترام بگذارد به انتقادات و پیشنهادات کاربرانش
اگه با یک خسته نباشی من خستگی شما برطف میشه از طی دلم خسته نباشید میگم به تمامی مدیران و ادمین های فروم پی سی نتورک
در مورد پیشنهاد شما دوست عزیز باید عرض کنم این فروم یه فروم سخت افزاری اموزشی هستش من فکر نمیکنم کمی داشته باشه نسبت به بقیه فروم های سخت افزاری
امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید
کاملا تایید میشه!نمره پی سی نتورک از این لحاظ 20:great:

محمد امين جان ببينيد شما كدوم فروم را ديديد كه سه قالب براي كاربران آماده و توانايي انتخاب به اون ها بده ؟ باشه هم تك و توك . شما ممكن هست كه از قالب اول انجمن لذت نبريد و يا دوستش نداشته باشيد و اين چيز خيلي طبيعي هست ! چون سليقه ها متفاوت هست براي همين شما مي توانيد از قالب دوم انجمن ( كه تا اونجايي كه تونستيم زيبا طراحي كرديم ) و قالب اصلي ( پيشفرض ) وي بالتين هم هست كه اون هم بازم بهينه شده نسبت به اصل اصل و شما ميتونيد مطابق علاقه خودتون انتخاب كنيد .

در ضمن يك خبر ديگه : يكي دو قالب ديگه با رنگ بندي و ... متفاوت براي سليقه هاي متفاوت در راه است ... :yes:

موفق باشيد
شهريار:give_rose:
درود و سپاس بر شما،شهریار گرامی.....
من الان از تم شماره 3 استفاه می کنم،خیلی باحاله:great:ولی یه مشکلی(البته از نظر من!)اینه که تاپیکهای جدید رو بالای صفخه نشون نمیده!در ضمن دکمه تشکر هم نست!(نمیدانم این اشکال از قالب است یا برای همه کاربران چنین است)
ولی شهریار جان،بعضی وقتها که دکمه ویرایش پیامم رو میزنم خیلی طول میکشه تا صفخه ویرایش باز شه!!منم مجبور میم رفزش بزنم:1. (38):

Mehdi_Full
29-02-08, 23:15
من الان از تم شماره 3 استفاه می کنم،خیلی باحاله:great:ولی یه مشکلی(البته از نظر من!)اینه که تاپیکهای جدید رو بالای صفخه نشون نمیده!در ضمن دکمه تشکر هم نست!(نمیدانم این اشکال از قالب است یا برای همه کاربران چنین است)
ولی شهریار جان،بعضی وقتها که دکمه ویرایش پیامم رو میزنم خیلی طول میکشه تا صفخه ویرایش باز شه!!منم مجبور میم رفزش بزنم:1. (38):
سعید جان قالب سوم هنوز بطور کامل آماده نشده و زمانیکه آماده شد تمام گزینه های قالب اصلی و دیفالت انجمن اضافه خواهد شد .

:1. (23):

a_k
29-02-08, 23:18
آره تم شماره 3 دكمه تشكر نداره.مدير سايت خواهشا يه توضيحي در اين مورد بديد.

saeed25
01-03-08, 10:03
سعید جان قالب سوم هنوز بطور کامل آماده نشده و زمانیکه آماده شد تمام گزینه های قالب اصلی و دیفالت انجمن اضافه خواهد شد .

:1. (23):
پس مجبور میشیم بعضی وفتها پست اسپم بدیم:lol:

:merci:

Shahryar
01-03-08, 12:01
دوستان عزيز صبر كنيد !!! ما داريم روي دو تا قالب كار مي كنيم و هزار تا كار ديگه كمي صبر كنيد براي عيد آماده ميشه . فعلا سه قالب را ما پشتيباني مي كنيم ( vB ، پي سي نتورك 1 و 2 )

saeed25
02-03-08, 02:27
دوستان عزيز صبر كنيد !!! ما داريم روي دو تا قالب كار مي كنيم و هزار تا كار ديگه كمي صبر كنيد براي عيد آماده ميشه . فعلا سه قالب را ما پشتيباني مي كنيم ( vB ، پي سي نتورك 1 و 2 )
حیف شد!من مجبورم قالب رو عوض کنم به قالب شماره 1!
سپاس از شما!