PDA

مشاهده نسخه کامل : مشكل با كارت Tv

maryam-n
26-02-08, 11:05
سلام خدمت دوستان عزیز.
من از كارت( TV( MSI استفاده می كنم اما متاسفانه با یك مشكل بزرگ مواجه هستم.
صدا و تصویری كه از كارت پخش می شه همزمان نیست. صدا عقب تر از تصویر پخش میشه. حتی با تعویض ویندوز ، نصب مجدد برنامه هم مشكل مرتفع نشد. می خواستم بدونم مشكل به نظر دوستان سخت افزاریه یا نرم افزاری و آیا مشكل برطرف میشه یا نه؟ ا زهمه دوستان عزیز ممنونم

Labyrinth
26-02-08, 11:53
درایور رو به روز رسانی کنید به احتمال زیاد این مشکل برطرف میشه :great:

mohammad amin
27-02-08, 10:30
باید کشور را ایران انتخاب کنی:cool:

PCminister
27-02-08, 17:57
من واقعا نمیدونم این مشکل چه ربطی به کشور داره.:1. (27)::whistle:

از چه ویندوزی استفاده میکنید؟ مدل کارتتون چیه؟

اگر ویستا باشه باید درایور مخصوصش را از سایت بگیرید.

با تشکر.

maryam-n
07-05-08, 11:29
سلام به دوستاي عزيز. هنوز مشكل من با كارتم مرتفع نشده و همواره در حال كشف دليل اين مشكل هستم.اخيرا با نصب ويندوز به يك مورد جالبي برخورد كردم.ويندوز را بدون كارت نصب كردم. و وقتي كه كارت را روي برد نصب كردم كارت گرافيك تصويري رو نشون نمي داد و با خارج كردن كارت تي وي از روي برد مجددا تصوير اومد و ويندوز به كار افتاد . در كل حدس مي زنم بين كارت گرافيك و كارت تي وي يك تداخل وجود داره و همين موضوع باعث ميشد كه صدا و تصوير كارت هماهنگ نباشند. اين اطلاعات رو براي راهنمايي بيشتر دادم. دوست دارم دقيقا بدونم اين مشكل به خاطر چه چيزي اتفاق مي يافته. از لطفتون پيشاپيش ممنونم.:11():

M A H R A D
07-05-08, 15:09
مدل دقیق کارتتون + مشخصات دقیق سیستمتون رو بدید :1. (26):

omid0120
07-05-08, 23:58
دوستان منم یه مشگل دارم اونم اینه روی تصویر پارادیز دارم کابل اتصال هم عوض کردم اما بازم دارم

M A H R A D
10-05-08, 15:07
دوستان منم یه مشگل دارم اونم اینه روی تصویر پارادیز دارم کابل اتصال هم عوض کردم اما بازم دارم
در تی وی کارتها تقریبا این مشکل طبیعیه

بیشتر از این نمیشه از تیونرشون انتظار داشت

شاید راه حلش آنتن قوی و بوستردار باشه