PDA

مشاهده نسخه کامل : دنیای مجازی >> Second Life << دنیای مجازی

Mehdi_Full
26-02-08, 00:15
سلام دوستان

خب با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی تقریبا تمامی کارها امکان پذیر شده و میشه از خونه و پشت میز کار به همه چیز دست پیدا کرد .

یکی از این موارد دنیای مجازی هستش که بنده در موردش میخوام صحبت کنم .

دوستانی که ADSL دارن و یک سیستم در حد خوب میتونن وارد دنیای مجازی بشن.

برای استفاده از این دنیای مجازی موارد زیر رو دنبال کنید :

1- این سایت (Only the registered members can see the link)رو ببینید

2- برای استفاده باید سیستمتون طبق این جدول باشه
System Requirements (Only the registered members can see the link)

3- در اینجا باید ثبت نام (Register) کنید (که ایمیلی براتون فرستاده میشه حاوی یک لینک فعال سازی)
Second Life Registration (Only the registered members can see the link)

4- این نرم افزار رو باید دانلود کنید (با حجم 34 مگابایت)
Second Life Installer (Only the registered members can see the link)

5- در آخر که ثبت نام کردید و برنامه رو هم دانلود کردید ، برنامه رو نصب کرده و در پایین صفحه باید Name و Last Name و Password رو وارد کنید و با قبول کردن بعضی از موارد خواسته شده میتونید به دنیای مجازی وارد شوید .

برای بنده جالب بود البته هنوز کاملا با محیطش کار نکردم اما فکر میکنم بسیار جالب باشه
در ضمن میشه با کسانی که مثل خود ما اونجا هستند گفتگو کنیم (یه کادری پایین برنامه داره برای چت و گفتگو)

خلاصه دوستانی که ثبت نام کردند و وارد این دنیای مجازی شدند اسمهامون رو میگیم تا بتونیم تو همون محیط گفتگو کنیم و خیلی کارای دیگه (ورزش ،تفریح و ....)

در ضمن در حین ثبت نام میتونیم یه آواتار برای خودمون انتخاب کنیم چون در محیط نرم افزار کاملا یه شخص مجازی هستیم و دیگران هم برای ما نمایان هستند .

امیدوارم که استفاده کنید . :great:
با تشکر
مهدی :1. (23):

a_k
26-02-08, 03:49
بابا ديوانه است!
بروبچس همله به دنياي مجازي!

Keih@n.G
26-02-08, 13:04
سلام دوستان

خب با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی تقریبا تمامی کارها امکان پذیر شده و میشه از خونه و پشت میز کار به همه چیز دست پیدا کرد .

یکی از این موارد دنیای مجازی هستش که بنده در موردش میخوام صحبت کنم .

دوستانی که ADSL دارن و یک سیستم در حد خوب میتونن وارد دنیای مجازی بشن.

برای استفاده از این دنیای مجازی موارد زیر رو دنبال کنید :

1- این سایت (Only the registered members can see the link)رو ببینید

2- برای استفاده باید سیستمتون طبق این جدول باشه
System Requirements (Only the registered members can see the link)

3- در اینجا باید ثبت نام (Register) کنید (که ایمیلی براتون فرستاده میشه حاوی یک لینک فعال سازی)
Second Life Registration (Only the registered members can see the link)

4- این نرم افزار رو باید دانلود کنید (با حجم 34 مگابایت)
Second Life Installer (Only the registered members can see the link)

5- در آخر که ثبت نام کردید و برنامه رو هم دانلود کردید ، برنامه رو نصب کرده و در پایین صفحه باید Name و Last Name و Password رو وارد کنید و با قبول کردن بعضی از موارد خواسته شده میتونید به دنیای مجازی وارد شوید .

برای بنده جالب بود البته هنوز کاملا با محیطش کار نکردم اما فکر میکنم بسیار جالب باشه
در ضمن میشه با کسانی که مثل خود ما اونجا هستند گفتگو کنیم (یه کادری پایین برنامه داره برای چت و گفتگو)

خلاصه دوستانی که ثبت نام کردند و وارد این دنیای مجازی شدند اسمهامون رو میگیم تا بتونیم تو همون محیط گفتگو کنیم و خیلی کارای دیگه (ورزش ،تفریح و ....)

در ضمن در حین ثبت نام میتونیم یه آواتار برای خودمون انتخاب کنیم چون در محیط نرم افزار کاملا یه شخص مجازی هستیم و دیگران هم برای ما نمایان هستند .

امیدوارم که استفاده کنید . :great:
با تشکر
مهدی :1. (23):
من keihan illos هستم

Keih@n.G
26-02-08, 17:39
بابا ديوانه است!
بروبچس همله به دنياي مجازي!
حمله منظورته؟

با ح بنویس

Mehdi_Full
26-02-08, 20:32
از دوستان کسی با این برنامه کار نکرده هنوز ؟!

Gabana
26-02-08, 23:34
مهدی میشه یه توضیح بدی جریانش چیه دقیقا ؟:1. (27):

Mehdi_Full
26-02-08, 23:57
ببینید شما با استفاده از نرم افزار داخل یک محیط مجازی هستید که در اون محیط خیلی ها هستند که هر کدوم یک اسم دارن که بالای هر شخصی نمایش داده میشه که در واقع همون فرد یک نفر دیگه تو یه کشور دیگه هست که همون لحظه آنلاینه
شما میتونید با اون صحبت کنید ، گردش کنید ، از امکانات اون محیط استفاده کنید ، بنشینید ، با وسایل بازی کنید و خیلی کارهای دیگه که بصورت مجازی انجام میگیره
من زیاد با این نرم افزار کار نکردم اما اگر دوستان کمک کنن میتونیم به کل قضیه پی ببریم
تا نرم افزار رو دانلود نکنید نمیتونید تصور کنید

فقط دوستانی که Adsl دارن حتما امتحان کنن که قابلیتهای زیادی داره کا باید بهش یکی یکی دست پیدا کنیم

Mehdi_Full
27-02-08, 00:35
چند تا عکس از محیط این برنامه

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)