PDA

مشاهده نسخه کامل : مشكل در بازي call of juarez

jak_1300
23-12-06, 17:21
سلام بچه ها من اون قسمت بازي كه ميره تو اتاق سوزي بعد از پنجره ميپره بيرون بعدش از اون كنار ميره بعدش يه كوچه هست سمت راست ميرم ميرسم به يه جايي كه كه سه نفر وايسادن نگهباني ميدن و روبروشون يه كالاسكه هست كه يه نگهبان هم اونجاست حالا وقتي من ميرم سمت كالاسكه با يه گلوله دهنم رو سرويس ميكنن نميدونيد چيكار بايد كرد درست در مرحله دوم ؟؟؟؟

KING
23-12-06, 18:08
jak_1300
عضويتت را تبريك ميگم
والا منم خيلي سعي كردم از رفيقام پرسيدم كسي اين بازي رو نكرده تو كامپيوتر منم نصب نميشه ايرور ميده

jak_1300
23-12-06, 18:19
jak_1300
عضويتت را تبريك ميگم
والا منم خيلي سعي كردم از رفيقام پرسيدم كسي اين بازي رو نكرده تو كامپيوتر منم نصب نميشه ايرور ميده

مرسي دوسته من
باي

mostafaeshghi
23-12-06, 18:52
سلام بچه ها من اون قسمت بازي كه ميره تو اتاق سوزي بعد از پنجره ميپره بيرون بعدش از اون كنار ميره بعدش يه كوچه هست سمت راست ميرم ميرسم به يه جايي كه كه سه نفر وايسادن نگهباني ميدن و روبروشون يه كالاسكه هست كه يه نگهبان هم اونجاست حالا وقتي من ميرم سمت كالاسكه با يه گلوله دهنم رو سرويس ميكنن نميدونيد چيكار بايد كرد درست در مرحله دوم ؟؟؟؟

من خودم این بازی را انجام ندادم. ولی برای کمک به شما گشتم و این رهیافت بازی را پیدا کردم که به زبان اصلیه. این هم لینکش:

Only the registered members can see the link

اگر هم کدهای تقلب را میخوای بگو که برات بگذارم.

Quick
23-12-06, 19:21
باید فرارکنی به سمت جنگل مراقب باش نگهبانا نبیننت وقتی پریدی بیرون تا جایی که یادمه باید بری به سمت غرب خودت.....

sAsAn.K
23-12-06, 22:32
دوستان راهنمایی کردن ضمنا من به شما پیشنهاد می کنم که حتما بازی رو تموم کنید چون واقعا قشنگه.

مالک هاشمی
11-04-10, 04:50
سلام
من امروز عضو شدم
بازی call of juarez رو گرفتمش وروسیستمم نصبه تو مرحله اولش موندم که چطوری ردش کنم فقط میتونم از کوه بیام پایین وتا جلو در مزرعه بیام ویه پیرمرده هستش که تا میخوام برم تو میگه :هی تو داری چه غالطی میکنی ومن میگم باشه باشه ....) بعد اون دیگه نمیدونم چیکار کنم ومرحله رو رد کنم
کسی میتونه کمک کنه ؟

josef56
08-09-11, 15:48
بابا یه نفر راهنمایی کنه ...........
من دیروز بازی رو خریدم کل بازی رو نصب میکنم و کرک رو مریزم تو محل نصب بازی وقتی رو آیکن بازی میزنم هیچی نمیاد و خطایی هم نمیده من روی چند تا سیستم دیگه هم تست کردم بازم جواب نگرفتم کسی که بازی رو نصب کرده یه راهنمایی کنه چطوری این کرک رو نصب کنم کرک رو کجا کپی کنم و .....
آخه تو سی دی بازی هیچ راهنمایی نبود خواهشا سریع راهنمایی کنید خیلی گرفتارم..................