PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با مموری کارت گوشی!

saeed25
21-02-08, 15:06
با درووود!
دوستان من رو گوشیم(k750i ) یه مموری 1گیگ انداختم اما این مموری هر آهنگی چیزی که روش میریزم یا نصفه می خونه،یا اصلا اجراش نمی کنه یا اینکه یه تیکه از این آهنگ یه تیکه از یه آهنگ دیگه می خونه....
به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟در ضمن 2بار هم مموری رو پس دادم دیگه روم نمیشه:1. (38):
(البته میدونم که اینجا کلوپ موبایل نیست اما چون بحث سر مموری کارت بود اینجا تاپیک رو زدم!)
سپاس

Emperatour
21-02-08, 16:59
شاید مشکل از گوشیت باشه. چون این ایراد توی گوشیهای سونی اریکسون زیاد من دیدم. (ضمنا مموریهای تقلبیم زیاد شده) . چنتا کار کن. اول مموریتو فرمت کن. دوم گوشیتو مستر ریست کن(اطلاعات ضروریتو بریز تو کامپیورتر). با یک مموری از نوع دیگه(مارک دیگه) تست کن. گوشیتو فلش کن. اینها ترتیبی هستن و به ترتیب اگر اولی نشد دومی و...

saeed25
21-02-08, 18:41
سپاس از شما دوست گرامی!
هم این مموری هم قبلی رو فرمت کردم!قبلی رو که فرمت کردم (البته از تو ویندوز!)از 1گیگ 450 مگ رو بیشتر نمیشناخت!این رو هم با خود گوشی فرمت کردم،طوری نشد اما همچنان مشکل رو داشتم!مموری اورجینال خود گوشی هیچ مشکلی نداره!(64 مگ)رو پر می کنم اما هیچ مشکلی نداره!اما اینم بگم که این مموری من وقتی که از یه حدی(که نمیدونم دقیقا چقدره!!)بیشتر روش فایل بریزم همچین بلایی سرش میاد!!مثلا من حدود 200-300 مگ فیل روش داشتم هیچ مشکلی هم نبود!اما وقتی بیشتر شد فایلهای جدید رو فقط با این مشکل مواجه می کرد!!هنوز فلش و مستر رسیت رو امتحان نکردم!
در ضمن من فک کنم مموری اصلی باشه چون از آشنا گرفتم.
:give_rose: