PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید رم برای مادربرد ازراک

a_k
20-02-08, 22:43
سلام
خدمت تمام اساتيد عرض نمايم كه مي خواستم يه نظري از خودتون در كنيد كه كار ما هم راه بيفته.
مي خواستم يه دو گيگي رم بندازم رو سيستم حالشو ببرم.كدام مارك ، كدام پك ، كدام مدل؟؟؟؟؟؟
راستي مايه من ، 70 هزارتومان است.
مشخصات سيستم من به شرح زير است:
Motherboard : Asrock [4CoreDual-VSTA]
Cpu : intel Pentium 4 541(3.2 L2:1MB)

Labyrinth
20-02-08, 22:46
دوتا رم کینگستون بنداز کافیه چون نه مینت برای اور خوبه نه باس بالا ساپورت میکنه اینجوری حدود 30 هزار هم صرفه جویی کردی :love:

a_k
21-02-08, 00:43
سلام ميكرون جان
ميكرون جان الان رو اين سيستم يه رم 512 كينگستون با ، باس 533 هست .شما ميگيد يه 512 ديگه روش بذارم كافيه!
اين مادربورد حداكثر 2 گيگ رم ddr2 667 ساپورت مي كنه با دوال چنل.و چيپستش هم با اينكه شماره 1 نيست ولي اون قدر هام بد نيست.چيپستش VIA Apllo PT880 Ultra است.و در مورد اور هم امكاناتش در حد متوسط هست.هم اور آسنكرون و هم سينكرون رو ساپورت مي كنه.من خودم رو اين سيستم Cpu P4 541 3.2 رو تا 3.8 اور كردم.(در حالت كاملا پايدار).

ولي به هر حال ما خيلي نوكريم.اين تايپيك رو هم زديم تا ما رو راهنمايي كنيد.ولي مي شه يه كوچولو دقيقتر ما رو راهنمايي كنيد.مثلا تا چقدر روش رم بذارم.راستي الان از هر كي كه بپرسي ميگه كينگستون آشغالترين نظر شما چيه؟(استاد نسخه رو بچيج)

Labyrinth
21-02-08, 05:18
رم کینگستون آشغال نیست بد گو زیاد داره و گرنه من با رم 667 کینگ اور میکنم :love:

توی رم کینگستون باید چیپها رو بشناسی چون سه ،چهار نوع چیپ داره :wink:

بعد رم 512 ات رو گمونم بتونی حدود 7- 8 بفروشی پیشنهاد من دو تا رم 1 گیگ به صورت دو کاناله است

هرچی خواستی بگیری فقط پاتریوت نگیر مین میتونم برای Crosair با باس 800 جور کنم حدودا 70 -75 با تایمینگ 5 و حجم دو گیگ

بصورت دو کاناله

:merci:

a_k
21-02-08, 10:29
سلام ميكرون جان
منظورتون از اين كه رم كينگستون زياد داره و اينكه سه يا چهار نوع چيپ داره چيه؟آخه من هيچ كي رو نديدم كه موقع خريدن رم بگه چيپش چيه؟ميگن از كدام شركت و باسش چنده.(منظورتون همون تقلبي يا غير تقلبي نبودن)
بعد در مورد پاتريوت ، چون به من گفتند geil,ocz,crosair خيلي گران هستند و كينگستون و كينگمكس داراي كيفيت خوبي نيستند بهترين انتخاب براي من پاتريوت.چون هم كيفيتش خوب و هم قيمتش .مي شه دليل خودتون رو بيان كنيد.
بعد در مورد Crosair با باس 800 ، مادربورد من حداكثر باس 667 رو براي رم ساپورت مي كنه ولي خود مادربورد تا 1066 ساپرت مي كنه.مگه ميشه رم با باس 800 روش بذارم.ميشه توضيح بدين.
با تشكر

Labyrinth
21-02-08, 10:32
پاتریوت قیمتش فقط 15 تومان با این رمی که میگم فرق میکنه بعد مینت تا انقدر که میتونه میشناسه ولی این رو هم بگم برای اور رم دستت بازتره

ایدی یاهوی من هم اینه اد کن کاری داشتی درخدمتیم :great:

X.Micron@Yahoo.com

a_k
21-02-08, 10:37
ok.this is very good

a_k
23-02-08, 05:34
بچه ها من هنوز به نتيجه نرسيدم.اين لينك مشخصات مادر بورد منه.ميشه نگاه كنيد بگيد چي ساپورت مي كنه بعد مرا واسه خريد مموري كمك كنيد.(آيا بيشتر از باس 667 واسه رم ساپورت مي كنه)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Labyrinth
23-02-08, 06:59
این سوال رو قبلا کردی منم گفتم مینت به اندازه ای که ساپورت میکنه رم میشناسه

مثلا اگر شما 2 گیگ رم با باس 800 روی مینت بندازی اون با باس 667 میشناسه

من خودم قبلا همنجوری بودم مینم رم 533 ساپورت می کرد 66 روش بود

قابل ذکر است باس بالاتر هیچ مشکلی برای مین به وجود نمیآورد :love: