PDA

مشاهده نسخه کامل : آتش جدید شرکت اپل در بازار: این بار باریک ترین لپ تاپ جهان

Fog
20-02-08, 15:55
آتش جدید شرکت اپل در بازار:
این بار باریک ترین لپ تاپ جهان

Only the registered members can see the link

هنوز خیلی ها در فراق گوشی موبایل iPhone شرکت اپل هستند که این شرکت سری جدید لپ تاپ های فریبنده ی خود را ارایه کرد.
با MacBook Air آشنا شوید : نازک ترین لپ تاپ جهان.
این لپ تاپ در ضخیم ترین قسمت فقط 1.9 سانتیمتر ضخامت دارد و وزن آن فقط یک کیلو و سیصد گرم است. فکر کنم همین خصوصیات برای قانع کردن هر فردی برای خریدن این لپ تاپ کافی باشد.
این لپ تاپ همانند دیگر محصولات این شرکت بسیار زیبا طراحی شده و البته زیبایی تنها حسن آن محسوب نمیشود. این کامپیوتر باریک مانند گوشی آیفون به فناوری لمسی Multi-touch مجهز است.

استفاده از تاچ پد MacBook Air کاملا شبیه گوشی iPhone است. این تاچ پد برای راحتی کار بزرگتر از تاچ پد های دیگر لپ تاپ ها طراحی شده است. برای زوم کردن با آن کافی است دو انگشت خود را روی آن باز کنید تا عکس زوم شود. برای حرکت بین صفحات در مرورگر میتوان با سه انگشت روی تاچ پد به طرف راست بکشید تا به پنجره ی بعدی بروید. در ویدیویی که در بخش پایین آمده میتوانید در عمل کار با این لپ تاپ را ببینید.
این لپ تاپ فاقد درایو CD/DVD است. این شرکت اعلام کرده که این لپ تاپ با استفاده از نرم افزاری به نام Remote Disk میتواند از هر درایوی در هر نوع کامپیوتری به عنوان درایو داخلی خود استفاده کند!
این لپ تاپ دارای نمایشگر 13.3 اینچی و هارد 80 گیگابایتی است. میتوان به جای این هارد به صورت انتخاب یک هارد 64 گیگابایتی از نوع SSD که بسیار سریع تر از هارد های معمولی است سفارش داد.
نمایشگر این لپ تاپ از نوع LED Backlit است. بنابراین کیفیت بسیار بهتری حتی نسبت به بهترین مدل های سونی Vaio دارد.
کیبرد MacBook Air نیز از نوع LED backlit است. به این معنی که دکمه های کیبورد دارای نور داخلی هستند و نور خود را به صورت خودکار نسبت به نور محیط تنظیم میکنند. تا در محیط های کم نور مشکل تایپ کردن نداشته باشید.
MacBook Air مجهز به پردازشگر Intel Core Due 2 با سرعت 2 گیگا هرتز و 2 گیگابایت حافظه ی RAM است. اسپیکر های این لپ تاپ مونو است و این نقطه ضعفی برای این مدل محسوب میشود.
لپ تاپ دارای دوربین داخلی و میکروفن نیز هست. پورت های این کامپیوتر به طرز ماهرانه ای در یک طرف مخفی شده اند و این به زیبایی هرچه بیشتر آن کمک کرده است.
دیگر مشخصات آن دارا بودن Bluetooth 2.1 و EDR است. سیستم بی سیم لپ تاپ از نوع 802.11n است. برای اینکه خیالتان از نظر خروجی ها راحت باشد بدانید که این کامپیوتر خروجی : Micro-DVI - DVI - VGA نیز دارد.
این لپ تاپ با قیمت 1799 دلار طی دو هفته ی آینده به بازار عرضه خواهد شد.
با نگاهی کلی به این لپ تاپ میتوان آن را یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید لپ تاپ دانست. وزن کم و باریک بودن آن را تبدیل به قابل حمل ترین لپ تاپ موجود نموده است. البته طراحی فوق العاده ی آن نیز سبب میشود که در هر جایی با افتخار لپ تاپ خود را باز کنید و بگویید که من MacBook Air دارم!

لينک ويدئو (Only the registered members can see the link)

$$$B.K$$$
21-02-08, 22:14
خيلي نازكه آدم ميترسه داره درشو باز ميكنه نصف شه
اين كي مياد؟ اگه اومده چنده؟

Haroon
22-02-08, 21:32
خیلی عالیه اس کاش یدونه من میداشتم از اینا :1. (38):