PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در خرید رم و هارد

j.j
20-02-08, 15:31
با سلام خدمت اعضای محترم سایت .

من قصد خرید یک هارد 250 یا 320 گیگ دارم با مارک مکستور
و یک رم ddr2 1 gb مارک کینگستون .

صرف نظر از قیمت این قطعات به نظر دوستان هارد مکستور کدام مدل چین یا تایوان
و یا سنگاپور بهتر هستند ؟ با کدام گارانتی ؟

و در مورد رم کدام چیپست معتبر ترین چیپست در رمهای کینگستون بازار است ؟
و کدام کشور چین تایوان یا مالزی ؟ با کدام گارانتی ؟

خیلی ممنون .

PCminister
20-02-08, 15:58
به نظر من هیچکدومو نخر که بخری ضرر کردی! (البته باید حدود قیمت میدادی!) مشخصات رم را دقیقتر بگین + مادربردتون

هارد سامسونگ یا وسترن.

رم هم g.skill ، corsair ، ماشکین و ...

اما gskill از همه بهتره. فقط هم cl4 بگیر.

با تشکر.

j.j
20-02-08, 18:01
مرسی از پاسخ شما اما من با توجه به بودجه ای که دارم و اینکه قیمت هارو هم میدونم رم کینگستون و هارد مکستور رو در نظر دارم . سوال من در مورد اصل بودن رم و هارد با توجه به کشور سازنده و lable روی آنهاست ؟

Labyrinth
20-02-08, 19:26
هارد رو مکستور نگیر در ضمن قیمت هارد ها با هم زیاد فرق نمیکنه + اینکه هارد سامسونگ ارزونتره 320 اش

رم هم کینگ با گارانتی ویستا بگیر

PCminister
20-02-08, 22:33
به این رمای کینگستون اصلا نمیشه اعتماد کرد!!

من خودم برای یکی از دوستام میخواستم بگیرم 2 ،3 ساعت توی مجتمع تجاری کامپیوتر مشهد میگشتم.

چینیهاش زیاده ولی اصلاش (تایوانی) یکم تلاش میخواد.

با تشکر.

K A S R A
20-02-08, 22:38
سلام ...
اگه hard 320 بگیری بهتره ... در ضمنن سعی کن maxtor نگیری . من خودم یکیشو دارم ... 320 maxtor خیلی صدای خرت خرت میده ... واقعا میره رو اعصابت . samsung یا seagate یا hitachi بگیر ...ram هم corsair و ocz مخصوصا ocz gold 800 فوق العادست ...
موفق باشی :cool:

Labyrinth
20-02-08, 22:41
عماد به نظر من دو چیپ HNIX و Kingston عالی هستن ( چیپ دوم گارانتی ویستا پخشه )

PCminister
20-02-08, 22:49
خریدن corsair با قیمت مناسب خدایی راحتتر!

یا مثلا gskill تو مایه های hk!

البته همونطور که همیشه گفتم:

صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

با تشکر.

sitaonline
21-02-08, 11:08
به نظر من رم Patriot هم با توجه به اينكه به دنبال رم ارزان قيمت هستيد مناسب هست و با گارانتي آسمان رايانه هم گير مياد. رم 1GB Bus 800 حدودا 32 هزار تومان.

Labyrinth
21-02-08, 11:42
گمون نمیکنم ارزون باشه !!

قیمت Crosair یک گیگ با باس 800 حدود 38 هزار تومان است :great:

IVAN
21-02-08, 13:04
رم زیاد فرض نمیکنه فقط کینگستون نگیر.patriot , crucial ,corsair و یا بقیه که به نظرم از لحاظ قیمت و کیفیت corsair بگیر که با گرفتن این مارک مطمئن خواهی بود که وقتی رو سیستم نصب کردی ادا در نمیاره و این مارک هم رمهای با کیفیت بالا میسازه.اگه قیمتش همونی هست که دوستان میگن پس بی معطلی یکی بگیر.cl4 یا cl5 هم زیاد فرق نمیکنه با ولتاژ همه چی حله :).هارد هم همینطور که بچه ها گفتن مکستور نگیر .بعد هم 320 گیگیش رو بگیر که بافر 16 مگی دارن_بهترین انتخاب هم از نظر قیمت و کیفیت Hitachi خواهد بود .البته مارکهای دیگه هم کیفیت خوبی دارن ولی هیتاچی رو تجربه کردم :عالیه.

IVAN
21-02-08, 13:04
رم زیاد فرض نمیکنه فقط کینگستون نگیر.patriot , crucial ,corsair و یا بقیه که به نظرم از لحاظ قیمت و کیفیت corsair بگیر که با گرفتن این مارک مطمئن خواهی بود که وقتی رو سیستم نصب کردی ادا در نمیاره و این مارک هم رمهای با کیفیت بالا میسازه.اگه قیمتش همونی هست که دوستان میگن پس بی معطلی یکی بگیر.cl4 یا cl5 هم زیاد فرق نمیکنه با ولتاژ همه چی حله :).هارد هم همینطور که بچه ها گفتن مکستور نگیر .بعد هم 320 گیگیش رو بگیر که بافر 16 مگی دارن_بهترین انتخاب هم از نظر قیمت و کیفیت Hitachi خواهد بود .البته مارکهای دیگه هم کیفیت خوبی دارن ولی هیتاچی رو تجربه کردم :عالیه.