PDA

مشاهده نسخه کامل : اعلا م جنگ اپرا بر علیه مو زیلا فایر فاکس

Trance
19-02-08, 19:00
شرکت اپرا اعلام کرد مورگر ما از لحاظ امنیت و مشکلات یک گام از شرکت رقیبش یعنی فایر فاکس جلوتر است.حالا باید دید این منازعه به نفع کیست.باید منتظر بود.امیدوارم درست تر جمه کرده باشم.با سپاس

اینم متن خبر

Public security flaw disclosures are pretty common in the open source software field. In fact, they are pretty common in general with any well-used application, as it is hard to control who says what. Most people, including developers, consider that to be a good thing, citing it as a way for software to become better over time.

The Opera team apparently disagrees, attacking Mozilla for their recent disclosure (Only the registered members can see the link) of a bug that affects both the Firefox and Opera browsers. The flaw, which was fixed in the newest version of Firefox, was posted last week (Only the registered members can see the link) as a security advisory by Mozilla. Opera says that Mozilla did not give them enough time prior to publishing the advisory, giving them only a single day to react. Interestingly, the actual advisory did not mention Opera, but according to them, such actions still put Opera users at risk. Then again it could have been anybody, not just Mozilla, that published the information about security flaw. Would Opera have had the same reaction if it was, say, Secunia?

Only the registered members can see the link

Keih@n.G
19-02-08, 19:37
ایول حالا اپرا رو فایرفاکس رو کم میکنه

داداش فاکسی ضایه شد:yes::1. (5)::party::11():

I M A N
19-02-08, 20:16
نه بابا از این خبرا نیسته بشینین بابا..
شب دراز استو قلیدون بیدار :دی.....فقط ff

Hormoz
19-02-08, 20:37
پست بالا تایید میشه +:great:

عمرا اگه رو دست فایرفاکس باشه :yes:

هر چی هم اینا برن بالا اکستنشن ندارن که بخوان از هر جهت بالا برن :whistle:

Keih@n.G
19-02-08, 20:50
از همه نظر OPERA بهتره مثلا سرعت یا گرافیک یا...

IE هم از FF بهتره:yes:

M A H R A D
19-02-08, 21:14
ورژن 3 فایر واقعا از نظر ظاهری خیلی مسخره است

فکر میکنم دوستان فایرفاکسی هم با من هم عقیده باشند :1. (26):

AMD>INTEL
19-02-08, 22:03
کار اشتباهی هست . در زمانی که اینا مشغول جنگیدن هستند ie داره پیشرفت میکنه

Hormoz
20-02-08, 02:47
ورژن 3 فایر واقعا از نظر ظاهری خیلی مسخره است

فکر میکنم دوستان فایرفاکسی هم با من هم عقیده باشند :1. (26):

از همه نظر OPERA بهتره مثلا سرعت یا گرافیک یا...

IE هم از FF بهتره:yes:

و خداوند تم (Theme) را آفرید :lol:

sAsAn.K
20-02-08, 11:28
مهراد جان من قبول ندارم ، نسخه ی 3 خیلی قشنگ تر از نسخه ی 2 هست .
با اینکه FF در کل قیافه نداره ولی همون طور که دوستمون گفتن چیزی که موجوده اونم به مقدار زیاد ، Theme هست .
ضمنا من با اینکه طرفدار Firefox هستم ولی بی منطق حرف نمی زنم ، و باید بگم که ممکنه همچین اطفاقی بیفته ، به نظر من مشکل Opera ناسازگاری بیش از حد با سایت های مختلف هست ، وگرنه قطعا انتخاب اول من هم Opera بود ، ولی حالا که نیست !
:1. (26):

KING
20-02-08, 12:36
فقط فایر فاکس !
تو نسخه های قبلی فایر فقط یه مشکل من باهاش داشتم این بود که تو فروم های نمیتونستی از اسمایل استفاده بکنی ولی خوشبختانه تو این نسخه جدید فایر این مشکل هم بر طرف شده شخص خودم که هیچ مشکلی با فایر ندارم یه خوبی دیگه هم که داره اینه که یه سری از سرور ها با ای پی وارد سی پنل میشه با فایر راحت میتونم وارد بشم ولی با اپرا و اینترنت اکسپلور اصلا" نمیشه :1. (38):

Emperatour
20-02-08, 12:42
با ایپی یعنی چی؟ یکم توضیح بده.

KING
20-02-08, 12:57
هرکی این دو فروم را با اپرا و یا اینترنت اکسپلور باز کرد تو همین تاپیک اعلام کند

I M A N
20-02-08, 13:20
آقا من اینها رو به راحتی با ff باز کردم و با ie6 هم باز شد امــــــــــا با op باز نشد هه هه هه....

Labyrinth
20-02-08, 13:29
من هم براحتی باز کردم :love:

Emperatour
20-02-08, 14:17
مشکل از اپرا نیست. فقط همین. کانفیگ سرور مشکل داره قطعا. احتمالش هست طوری دسترسی به اپرا رو بسته باشن وگرنه ایپی ها یکیه و نباید فوربیدن بده

Shahryar
20-02-08, 14:43
سعيد جان جايي در تنظيمات سرور نداريم كه براي يك مرورگر باز نكنه ! :1. (26):

2- در مورد لينك هاي بهنام چه با FF و چه با هر چيز ديگه صفحه كنترل پنل Direct Admin اومد :1. (23):

3- مهراد جان عزيز دلم يك نگاهي به سايت موزيلا و فايرفاكس بندازي متوجه ميشي كه قالب ديگه براي فايرفاكس هيچ مهم نيست :yes:

4- آپرا اعلام جنگ يا هر چيز ديگه اي كه دوست داره بكنه چه اهميتي داره ؟ :1. (26):

M A H R A D
20-02-08, 14:53
هرکی این دو فروم را با اپرا و یا اینترنت اکسپلور باز کرد تو همین تاپیک اعلام کند
بهنام جان اپرا فراتر از چیزیه که فکرشو میکنی:1. (26): :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سپاس

Emperatour
20-02-08, 14:54
ایول مهراد. من با بتا باز کردم. شاید مال اون بود که نشد

KING
20-02-08, 22:35
بهنام جان اپرا فراتر از چیزیه که فکرشو میکنی:1. (26): :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سپاس
:1. (38)::1. (38)::1. (38)::1. (38)::1. (38):
دایرکت ادمین معمولا" فقط با فایر باز میکنه شخص خودم هم اپرا رو سیستمم دارم و هم اینترنت اکسپلور ولی هیچکدومشون جز فایر باز نمیکنه :1. (38):

Emperatour
20-02-08, 22:45
زنده باد مهراد Only the registered members can see the link زنده باد اپرا هرچی اپرا دوسته Only the registered members can see the link

KING
20-02-08, 23:19
زنده باد مهراد Only the registered members can see the link زنده باد اپرا هرچی اپرا دوسته Only the registered members can see the link
زنده باد فایر :1. (38):
بیا یاهو کارت دارم :1. (38):

Shahryar
21-02-08, 13:28

بله كاملا مشخص بود ديروز Web developer كي نياز داشت :1. (38):

دوستان آپرا سرعتش بيشتر اما چيزي كه غير قابل انكار هست ( البته از متعصب هاي غير منطقي همه چيز ممكنه كه خوشبختانه اينجا نداريم :1. (38): ) امكانات فايرفاكس به يمن اكستنشن ها و ... اون خيلي بيشتر هست .

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

Emperatour
21-02-08, 14:03
زنده باد PHP designer که تا هست و مثل بنز کار میکنه نیازی به اکستنشن نیست : Only the registered members can see the link دی. .من سرعت برام مهمتر هست درکل. بحثی ندارم دیگه سلیقه من اینه . Only the registered members can see the link . اقا بحث تموم. صلح Only the registered members can see the link