PDA

مشاهده نسخه کامل : PS3 or XBOX 360 مسله این است

lord_haze
18-02-08, 22:55
این تاپیک هم باز کردم که کنسول های xbox 360 و ps3 درست باز و موشکافی بشه

K A S R A
18-02-08, 23:43
می دونید که اخیرا استاندارد Blu-Ray شرکت sony داره از رقیبش یعنی HD جلو می افته , کمپانی مطرح warner borus هم به جمع حمایت کنندگان انحصاری Blu-Ray پیوست که با این کار وارنر کفه ترازو به شدت به طرف Blu-Ray سنگین شده ... microsoft و Toshiba از حامیان اصلی HD هستند .
اینجاست که فرق اصلی PS3 و XBOX 360 معلوم می شود " PS3 یک کنسول بازی خفن و یک Blu-Ray پلیر است ... XBOX 360 یک کنسول خفن بازی است که HD-DVD پخش نمی کند ... "
به نقل از نشریه دنیای بازی .

Stream
19-02-08, 00:09
می دونید که اخیرا استاندارد Blu-Ray شرکت sony داره از رقیبش یعنی HD جلو می افته , کمپانی مطرح warner borus هم به جمع حمایت کنندگان انحصاری Blu-Ray پیوست که با این کار وارنر کفه ترازو به شدت به طرف Blu-Ray سنگین شده ... microsoft و Toshiba از حامیان اصلی HD هستند .
اینجاست که فرق اصلی PS3 و XBOX 360 معلوم می شود " PS3 یک کنسول بازی خفن و یک Blu-Ray پلیر است ... XBOX 360 یک کنسول خفن بازی است که HD-DVD پخش نمی کند ... "
به نقل از نشریه دنیای بازی .
نشریه دنیای بازی هم ...
Microsoft بی طرفی خودش رو بین HD DVD و Blue Ray اعلام کرد و باعث شد Warner هم به حامیان Blue Ray اضافه بشه. خبرهایی هم از عرضه درایو Blue Ray برای Xbox 360 هست...
یک نکته!
این تاپیک قراره بحث فنی درباره مشخصات کنسولها باشه یا اینکه قراره مشخص کنه خرید کدوم به صرفه تره؟ اگه قراره بحث فنی باشه که اصلا حرف Blue Ray و HD DVD و ... رو نباید وسط بیاریم و اگه قراره بحث خرید باشه پس دنبال مباحث فنی نریم... این مطلب باید مشخص بشه...

K A S R A
19-02-08, 00:34
یک نکته!
این تاپیک قراره بحث فنی درباره مشخصات کنسولها باشه یا اینکه قراره مشخص کنه خرید کدوم به صرفه تره؟ اگه قراره بحث فنی باشه که اصلا حرف Blue Ray و HD DVD و ... رو نباید وسط بیاریم و اگه قراره بحث خرید باشه پس دنبال مباحث فنی نریم... این مطلب باید مشخص بشه...

:1. (27)::1. (27):

اگر این تاپیک برای بحث بیشتر در مورد این دو تا کنسول ایجاد شده ...پس یعنی هم بحث انتخاب بهتر واسه خرید , هم مشخصات فنی و قابلیت های کنسول ها . بدون داشتن اطلاعات فنی و قابلیت ها یی که هر کنسول داره بحث خرید به تنهایی معنی نداره ... من فکر می کنم شما زیادی دارین این دو تارو تفکیک می کنین ...

Stream
19-02-08, 00:41
اگر این تاپیک برای بحث بیشتر در مورد این دو تا کنسول ایجاد شده ...پس یعنی هم بحث انتخاب بهتر واسه خرید , هم مشخصات فنی و قابلیت های کنسول ها . بدون داشتن اطلاعات فنی و قابلیت ها یی که هر کنسول داره بحث خرید به تنهاییمعنی نداره ... من فکر می کنم شما زیادی دارین این دو تارو تفکیک می کنین ...
وقتی بحث فنی باشه، یعنی نگیم PS3 میتونه فیلمهای Blue Ray رو پخش می کنه، نگیم Warner از فلان فرمت حمایت می کنه، نگیم SONY نمیاد و یک SDK درست و حسابی برای بازیسازها ارائه کنه، نگیم ... به جاش درباره پردازنده هاشون یا هسته گرافیکیشون بحث کنیم.
وقتی بحث قراره یک راهنمایی برای خرید باشه باید همه موارد بالا در بحث باشه، باید به کنسولها به عنوان یک Media Player هم نگاه کنیم، باید به SDK ارائه شده توسط Microsoft و SONY هم نگاه کرد، باید به عناوین بازی که قراره عرضه بشن هم نگاه کرد.
هر دوی اینها رو نمیشه با هم و فقط توی یک تاپیک بررسی کرد....

Trance
19-02-08, 14:38
در مورد گرافیک و سی پی یو های این دوکنسول هر کی اطلاعات داره بحث کن.

اول خودم مختصر می گم:
سی پی یو ایکس باکس به صورت سه هسته ای . با فر کانس کاری 3 کار میکنه یعنی هر هسته با این فر کانس کار میکنه و سی پی یو ps3 بصورت 8 هسته ای و بصورت نامتقارن کار میکنه.بنا براین کار با سی پی یو ایکس با کس راحت و بازیسازان بهتر می تونن برا این کنسول بازی بنویسن.ولی هسته سی پی یو ps3 پیچیده است و بازی سازی هم براش سخت تر هستش.گرافیک هر دوکنسول از شرکت های معتبر هست (ati .nvidia) ولی گرافیک کنسول ایکس باکس تصاویر رو بهتر رندر می کنه و سایه زنی و نورپردازی بهتری نسبت به گرافیک ps3 داره. بقیه هم نظر بدن.امید وارم جای اشتباه نکرده باشم.با سپاس

Quick
19-02-08, 14:39
سلام دوستان
دوست عزیزم : محمد ( Lord_haze) این تاپیکو باز کرد که مباحث درباره ی PS3 و X360 کاملا موشکافانه بررسی بشن!

بنابر این میتونیم درباره مزیت های هر کدوم هم بحث کنیم....

در ضمن حرف Virgin عزیز تایید میشه مایکروسافت اعلام کرده اگه لازم باشه از Blu-Ray استفاده میکنه!

bamy
19-02-08, 15:02
وقتی بحث فنی باشه، یعنی نگیم PS3 میتونه فیلمهای Blue Ray رو پخش می کنه، نگیم Warner از فلان فرمت حمایت می کنه، نگیم SONY نمیاد و یک SDK درست و حسابی برای بازیسازها ارائه کنه، نگیم ... به جاش درباره پردازنده هاشون یا هسته گرافیکیشون بحث کنیم.
وقتی بحث قراره یک راهنمایی برای خرید باشه باید همه موارد بالا در بحث باشه، باید به کنسولها به عنوان یک Media Player هم نگاه کنیم، باید به SDK ارائه شده توسط Microsoft و SONY هم نگاه کرد، باید به عناوین بازی که قراره عرضه بشن هم نگاه کرد.
هر دوی اینها رو نمیشه با هم و فقط توی یک تاپیک بررسی کرد....

به نظر من که هر دو رو میشه توی یک تاپیک بررسی کرد!
البته اگر کمی مطالب را فشرده کنیم!
چون قدرت مایکروسافت روی بازی هایی است که داره... اگر فقط از سخت افزارها بگیم حتما PS3 بهتره و Xbox360 هم با این همه بازی جلو کنسل نا موفق PS3 کم میاره!
و فکر نمیکنم این عادلانه باشه...

با تشکر

Quick
19-02-08, 15:03
بچه ها نظر سنجی اضافه شد بشتابید و رای بدید!

Keih@n.G
19-02-08, 15:29
ایول اولین نفر بودم که به PS3 رای داد یعنی همه طرفداره XBOX هستن عجبا :1. (26)::1. (27)::1. (28)::gasp:

mahdibassam
19-02-08, 16:15
هروقت مایکروسافت تونست کنسول next gen رو این جوری از حجمش کم کنه من می شم طرفدار 360. داداش به این می گن ps3 slim ! می تونی حتی بزاریش بالای dvd player!:lol:

Only the registered members can see the link

K A S R A
19-02-08, 16:38
XBOX 360 vs PS3 :

گرافیک: (Graphics)

کنسول XBOX 360 از یک هسته گرافیکی کمپانی ATI با 48 linepipe و کنسول PS3 از هسته گرافیکی ساخت شرکت NVIDIA با 24 linepipe استفاده می کند ... هر چند که این اعداد تا حدودی گمراه کننده هستند ولی StraeamProcessor های PS3 به مراتب قدرتمند تر از رقیب ATI خود هستند . اما در کل توان تحویلی هر دو کنسول در بازیها یکسان است .

بازیها : (Games)

هر دو کنسول دارای بازی های انحصاری مخصوص به خود هستند مانند :

Halo2 for the XBOX

Tourismo for the PS2Gran

اما اگر شما بیشتر به دنبال بازی های اول شخص ساخت شرکت های ژاپنی و یا سایر شرکت های خارجی هستید قطعا کنسول PS3 نیاز شما رو برآورده می کنه در عین حال XBOX 360 نسبت به PS3 از ساپورت محدود تری در این نوع ژانر بازی ( که پر طرفدار ترین ژانر ) محسوب می شود بر خوردار است . یک مقاله در سایت مطرح GameSpot.com گزارش میده که فقط 2% از گیمر های ژاپنی حاضر به خرید XBOX هستند , در حالی که بیش از 60% از PS3 استقبال کردند و در حدود 8% به کنسول Wii نینتندو علاقه مند هستند .

اما XBOX در آمریکا بسیار محبوب و شناخته شده است و انتخاب های کمی برای بازی کردن دارد مانند HALO 2 ... در حالیکه محبوبیت PS3 نه تنها در آمریکا بلکه در حوزه بین المللی هم زبانزد و شاخص است .

به هر حال شما می توانید انتظار بیشترین تعداد بازی رو در کنسول PS3 داشته باشید نسبت به سایر رقبا .

چند رسانه ای :) (multimedia

آیا حجم یک رسانه می تواند به عنوان یک فاکتور در کیفیت بازی ها مورد توجه باشد ؟ بازی های PS3 بر روی دیسک های Blu-Ray ابداعی شرکت Sony با حجم تقریبی 54 GB عرضه می شود . اما بازیهای XBOX بر روی DVD های دو لایه با ظرفیت 9GB به فروش می رسد . مسلما دیسک های Blu-Ray قابلیت ذخیره داده های بیشتری دارند , اما این قابلیت در حال حاضر و با توجه به حجم بازی های کنونی که در حدود 9GB هستند مزیت محسوسی به حساب نمی آید ... اما می تواند در آینده ای نزدیک مزیت بزرگی برای PS3 باشد .

واحد پردازش : (Processing Unit )

کنسول PS3 از یک Cell processor with a PowerPC-based core و همکاری 7 واحد پردازشگر موازی بهره می گیرد و کنسول XBOX از یک Custom IBM PowerPC CPU و همکاری 3 خط پردازش گر دو گانه (Dual) در مجموع 6واحد پردازشگر بهره می گیرد . هر دو کنسول در فرکانس کاری 3.2 Gh فعالیت می کنند . یکی از مهم ترین فاکتور ها برای مقایسه قدرت پردازشی در کنسولها تعداد عملیات ضرب نقطه ای (Dot Product) در ثانیه است . کنسول PS3 قابلیت پردازش 51Billion ضرب نقطه ای در ثانیه را داراست در حالیکه کنسول رقیب می تواند 33.6Billion ضرب نقطه ای در ثانیه انجام دهد . هر جند هنوز هم مناظراتی در تعیین قدرت این دو کنسول وجود دارد اما این طور به نظر می رسد که PS3 از توان پردازشی بیشتری برخوردار است

کنترلر : (Controllers ) :

هر دو کنسول دارای کنترلر هایی با شکل ظاهری تقریبا یکسانی هستند . کنترلر PS3 دارای شکل مهیج تر و اصطلاحا دارای StreamLine ( آئرو دینامیک) بیشتری است . کنترلر کنسول XBOX اساسا دارای همان شمایل ورژن قبلی خود است البته با تفاوت هایی در رنگ کنترلر . اما از نظر شکل فیزیکی گیمر با در دست گرفتن این کننترلر احساس راحتتری خواهد داشت . هر چند از نظر GamePlay بازی ها عادت کردن به آن زمان بر است ...

منبع :

K A S R A
19-02-08, 16:43
The fact is :

:great::great::1. (40):The PS3 for all its graphical . . . PS3 >>360

bamy
19-02-08, 16:56
Kasra23 :به هر حال شما می توانید انتظار بیشترین تعداد بازی رو در کنسول PS3 داشته باشید نسبت به سایر...
:lol::1. (27):

با وجود مایکروسافت PS3 هرگز تعداد بازیهای انحصاریش به پای X360 هم نمیرسه... بازیهای مشترک بین این دو کنسل هم اکثرا امتیاز بیشتری روی X360 داره... مثل 08NBA که روی PS3 حدودا 5 گرفته بود اما روی X360 از 7 بیشتر شده بود و خیلی بازیهای دیگه!!!

K A S R A
19-02-08, 17:01
Kasra23 :به هر حال شما می توانید انتظار بیشترین تعداد بازی رو در کنسول PS3 داشته باشید نسبت به سایر...
:lol::1. (27):

من اصلا از این حرفتون خوشم نیومد. فکر کنم که همه میدونن بازیهای 360 بیشتره!!!

عزیزم این حرف من نیست :
اینو بخونش :
Overall you can expect to see more games on the PS3 than the XBOX 360, reflecting the selection for the current generation systems.

:yes:

لینک منبع مطلب هم اینه :

:great:

bamy
19-02-08, 17:07
هروقت مایکروسافت تونست کنسول next gen رو این جوری از حجمش کم کنه من می شم طرفدار 360. داداش به این می گن ps3 slim ! می تونی حتی بزاریش بالای dvd player!:lol:

اخباری راجع به PS3 slim شنیده بودم اما نمیدونستم اینقدر زشته!!! حال من که بهم خورد...
اصلا استیل نداره

bamy
19-02-08, 17:12
عزیزم این حرف من نیست :
اینو بخونش :
Overall you can expect to see more games on the PS3 than the XBOX 360, reflecting the selection for the current generation systems.
:yes:
لینک منبع مطلب هم اینه :

قبل از اینکه شما جواب منو بدید من پست رو ویرایش کردم!!! سو تفاهم نشه!!!

lord_haze
19-02-08, 20:42
سلام دوستان
دوست عزیزم : محمد ( Lord_haze) این تاپیکو باز کرد که مباحث درباره ی PS3 و X360 کاملا موشکافانه بررسی بشن!

بنابر این میتونیم درباره مزیت های هر کدوم هم بحث کنیم....

در ضمن حرف Virgin عزیز تایید میشه مایکروسافت اعلام کرده اگه لازم باشه از Blu-Ray استفاده میکنه!

من دلم می خواست که بیشتر در باره ی خوده کنسول ها و اینکه بازی هایی که قراره هم بر روی ps3 و xbox 360 بیاد بحث بشه ....
به نظر من از لحاظ کیفیت و اینده روشن ps3 بهتر خواهد بود ولی فعلا xbox یکه تاز است و شرکت microsoft داره تلاش می کنه تا انحصار اکثر بازی های را داره می خره تا فروشش بیشتر بشه ولی تا کی ......
و چون شرکت sony کنسول ps3 که از لحاظ سخت افزاری خیلی عالی کار شده نمی شه از لحاظ گرافیکی خوب کار کنن .................................................. .................................................. ....................

Quick
19-02-08, 20:49
ببینید بله Ps3 آینده ی درخشانی داره شک نکنید! ولی سونی با این سخت افزار قوی آبروی Ps2 رو برد! یک سال گذشته 7 میلیون فوروخته در حالی که Ps2 .....

در حقیقت سونی آبروی خودش رو برده!

کنسولی که داد با بعضی چیزها از جمله موتور بعضی بازی ها + تلویزیون های غیر Lcd و.... مشکل داره!

ولی به هر حال هر دو طرف دارن روی کنسول جدید کار میکنن!
ببینیم چی میشه!

lord_haze
19-02-08, 20:54
اخباری راجع به PS3 slim شنیده بودم اما نمیدونستم اینقدر زشته!!! حال من که بهم خورد...
اصلا استیل نداره

بابا کجا زشته این نشون میده سلیقت خیلی ابتدایه وهنوز باید روش کار کنی ...........................:1. (38)::1. (38):

شوخی کردم:1. (38)::rofl:

lord_haze
19-02-08, 21:05
ببینید بله Ps3 آینده ی درخشانی داره شک نکنید! ولی سونی با این سخت افزار قوی آبروی Ps2 رو برد! یک سال گذشته 7 میلیون فوروخته در حالی که Ps2 .....

در حقیقت سونی آبروی خودش رو برده!

کنسولی که داد با بعضی چیزها از جمله موتور بعضی بازی ها + تلویزیون های غیر Lcd و.... مشکل داره!

ولی به هر حال هر دو طرف دارن روی کنسول جدید کار میکنن!
ببینیم چی میشه!

درسته ps3 این مشکل داره ولی Ps2 در زمانه خودش کم کنسولی بود....
الان مگه تو کشورهای خارجی کی از TV غیر Lcd استفاده می کنه اصلا ما تو تحریم هستیم اونجا کی به فکر ما هست .............
تازه الان دیگه تو خوده ایرانش هم غیر Lcd داره (البته سوعتفاهم نشه)...........

Quick
19-02-08, 21:09
بله LCD داره زیاد میشه ولی خوب یه LCD HD Sumsung طبق یه قیمتی که من گرفتم 21 اینچش 1.2 میلیون تومن بود!

خوب ادم بخواد واسه بازی این همه پول بده اونم بازی ها دونهای 60 تومن خوب همون بهتر که اصلا نده!

bamy
20-02-08, 14:42
بابا کجا زشته این نشون میده سلیقت خیلی ابتدایه وهنوز باید روش کار کنی ...........................:1. (38)::1. (38):

شوخی کردم:1. (38)::rofl:

در هر صورت نظر من این بود...

lord_haze
21-02-08, 01:07
دوستان این یه مقاله در مورد 360 الیته هست
ظاهرا هیچ چیز خاصی نداره
هم دی وی دی رامش صدا میده
هم مشکل داغ کردن داره و
هم قیمت الکی گرون
میگید نه خودتون متن رو ترجمه کنید
هارد 120 هم فقط بدرد فیلم و دموی بازی میخوره که اش دهن سوزی نیست
ظاهرا تنها مزیتش اچ دی ام ای بودن اون هست
و دوستان و طرفداران 360 به من حمله متنی نکنن من فقط نظرم رو گفتم
این هم کل متن سایت مورد نظر
CNET editors' review
Excellent
8.5
out of 10

The good: Excellent selection of games, including many 360-only exclusives; all games are in native high-definition; user-friendly Dashboard interface; supports wireless controllers and accessories; Xbox Live service offers online multiplayer (with matchmaking and voice chat) and content downloads for most games; backward compatible with many--but not all--original Xbox titles; doubles as a superior digital media hub and Windows Media extender; online Marketplace allows easy purchases of minigames, add-on gaming content, high-def movies, and TV shows.

The bad: The Elite fails to correct most of the annoyances of the original 360 version: the noisy DVD drive and cooling fan; a gigantic, oversize power supply; no built-in wireless networking; only three USB ports; a substandard DVD player; support for next-gen HD DVD movies requires a bulky external accessory; online gaming requires a paid subscription to Xbox Live; proprietary wireless format limits third-party accessories.

The bottom line: While it's neither a must-have upgrade for existing 360 owners nor as feature-packed as the PS3, the Xbox 360 Elite's combination of top-notch gaming and digital media features make it the current game console of choice.

K A S R A
21-02-08, 02:06
ظاهرا هیچ چیز خاصی نداره
هم دی وی دی رامش صدا میده
هم مشکل داغ کردن داره و
هم قیمت الکی گرون

هارد 120 هم فقط بدرد فیلم و دموی بازی میخوره که اش دهن سوزی نیست
ظاهرا تنها مزیتش اچ دی ام ای بودن اون هست
این همه هیاهوی مایکروسافت فقط برای به جیب زدن پول بیشتر بوده :1. (27)::1. (27):
واقعا برای این شرکت بزرگ متاسفم:1. (2)::1. (2): البته این نظر شخصی من هست

یک نقد کوچولو روی نظر شخصی شما
خداییش اگه بخوای با انصاف باشی XBOX اینقدر هم ضایع نیست ... درسته که PS3 رو کاغذ سر تره ..ولی XBOX هم در عمل چیزی کمتر نداره (البته فعلا ) ... قیمت XBOX از PS3 نزدیک 100$ کمتره ... فکر کنم در مورد Microsoft هم زود قضاوت کردی حداقل Microsoft اینقدر سرمایه داره که نخواد اعتبار خودشو با یه محصول با کیفیت پایین خراب کنه ( هر چند که به نظر من XBOX یکی از محصولات منحصر به فرد Microsoft هست )
آمار فروشXBOX در سرتاسر دنیا این حرف تایید می کنه ...خیلی وقتا هم کابران در محبوبیت یک کنسول نقش دارن , هر چند اون کنسول بهترین نباشه . البته خودمن شخصا از PS3 و خانواده sony بیشتر خوشم میاد . به هر حال امیدوار مفهوم حرفمو گرفته باشی ...
موفق باشی :1. (40):

bamy
21-02-08, 12:53
این همه هیاهوی مایکروسافت فقط برای به جیب زدن پول بیشتر بوده

به من بگو که این همه هیاهو ی Sony برای چی بود...؟

lord_haze
21-02-08, 13:08
یک نقد کوچولو روی نظر شخصی شما
خداییش اگه بخوای با انصاف باشی XBOX اینقدر هم ضایع نیست ... درسته که PS3 رو کاغذ سر تره ..ولی XBOX هم در عمل چیزی کمتر نداره (البته فعلا ) ... قیمت XBOX از PS3 نزدیک 100$ کمتره ... فکر کنم در مورد Microsoft هم زود قضاوت کردی حداقل Microsoft اینقدر سرمایه داره که نخواد اعتبار خودشو با یه محصول با کیفیت پایین خراب کنه ( هر چند که به نظر من XBOX یکی از محصولات منحصر به فرد Microsoft هست )
آمار فروشXBOX در سرتاسر دنیا این حرف تایید می کنه ...خیلی وقتا هم کابران در محبوبیت یک کنسول نقش دارن , هر چند اون کنسول بهترین نباشه . البته خودمن شخصا از PS3 و خانواده sony بیشتر خوشم میاد . به هر حال امیدوار مفهوم حرفمو گرفته باشی ...
موفق باشی :1. (40):

فروش PS3 20,897

فروش 18,170 XBOX

امار به صورت فروش هفتگی در انگلیس

13,167 فروش PS3

2,713 فروش XBOX

امار به صورت فروش هفتگی در فرانسه

Quick
21-02-08, 13:16
Xbox 360
Units sold (Only the registered members can see the link)Worldwide: 17.7 million

PS3
Units sold (Only the registered members can see the link)10.49 million
اینی که شما زدید نشان دهنده ی مقدار(به پول هست) نه تعداد از نظر تعداد ایکس باکس 7 میلیون بیشتر فروخته!

lord_haze
21-02-08, 13:26
منبع در ۲ سایت ایراانی و خارجی

Quick
21-02-08, 13:35
منبع من هم Wiki بود و این آمار تا 3 ژانویه بود

bamy
21-02-08, 13:51
Lord_Haze جان لطفا به سوال من پاسخ بده!!اگه این همه هیاهوی مایکروسافت فقط برای به جیب زدن پول بیشتر بوده ، پس این همه هیاهوی سونی برای چی بوده؟؟؟

bamy
21-02-08, 14:01
Xbox 360
Units sold (Only the registered members can see the link)Worldwide: 17.7 million

PS3
Units sold (Only the registered members can see the link)10.49 million
از نظر تعداد ایکس باکس 7 میلیون بیشتر فروخته!

مایکروسافت هنوز سره!!!

lord_haze
23-02-08, 21:32
این امار فروش چند دلیل داره
۱:خرید انحصار بازیهای روز دنیا توسط ماکروسافت
۲:ناتوانی درست استفاده کردن از سخت افزار PS3 ' شرکت ها (البته نه همشون .................................)
۳:گرونی گنسول PS3
۴:کرونی بازیهای PS3 ونبود کپی انها.............
به نظر من اگه این ۴ مشکل هل نشه xbox 360 برتر خواهد بود البته در اینده تا حدی برطرف می شود......

bamy
07-03-08, 19:23
طبق آخرین آمار سایت Only the registered members can see the link میزان فروش کنسولها به این ترتیب است:

XBOX360:
consoles sold
17,494,810
PS3:
consoles sold
8,496,013

نکته: این آمار به صورت لحظه ای به روز میشود!!

سرعت افزایش فروش XBOX360 تقریبا 3برابر PS3 هست!!!
خیلی مونده تا PS3 به X360 برسه!!!!:party:

mohammad amin
07-03-08, 20:53
xbox360 از همه بهتره هم بازی هم سخت افزار:great:
ولی بازی های جدید وخفن او مثل gad of war3 من شکه کرده
بد بختانه من دوتشو دارم که ps3 یک بازی بیشتر ندارم:1. (28):

bamy
25-03-08, 20:21
بچه ها این هم یکی از نظر سنجی هایی که مربوط به دو کنسول PS3 و XB360 هست... XB360 با اختلاف زیاد جلو تره....

شما هم رای بدبد :

carbon
15-06-08, 13:42
سلام بر و بکس گیمر من می خوام یه xbox360 بخرم.می دونم ربطی به بحث نداره ولی اگه ممکنه و کسی وارد در جمع هست منو درباره ی قیمت و اینکه از کجا بخرم که با cpu 65nm داشته باشن راهنماییم کنه:1. (6):

لطفا کمکم کنید چون تا یه هفته دیگه می خوام بخرمش:cry::oops::1. (12):

hellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllp:1. (28)::1. (28)::1. (28)::cry::cry::cry::cry: