PDA

مشاهده نسخه کامل : بررسی مادبرد Asus P5K-E Wifi AP

Labyrinth
18-02-08, 10:02
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

برای ورود روی تصویر کلیک کنید

در صورتی که تصویر را نمی بینید اینجا (Only the registered members can see the link) کلیک کنید

M A H R A D
18-02-08, 22:09
سید جان نقد خودت رو هم بگو ...

بالاخره پیداش کردی این لعنتی رو ؟! :d

PCminister
18-02-08, 22:18
سید این خوشگله واقعا از ip35pro بهتره (البته نمیخواستم اینو بگم اما حقیقتو باید گفت)

حیف که مشهد نبود اگه بود حتما به جای p5k اینو میخریدم.

با تشکر.

Labyrinth
19-02-08, 05:42
الان که دارم جواب شما رو میدم روی سیستمم نصبه و تازه ویندوز عوض کردم :love:

من گقتم پیداش میکنم پیداش هم کردم ( دادم کسی برام آورد )

قبلا هم گفتم اگر کسی خواست میتونم براش جور کنم :wink:

بررسی خود من مهراد جان فقط میتونم توی یک جمله بگم اگر یک واتر داشتم باهاش رکورد میزدم :1. (35):

be careful
19-02-08, 11:39
حالا این با p5ke بدون wifi جز تفاوت هیت سینک فرق دیگه ای هم داره؟ قیمتش چقدر بشتره از p5ke معمولی؟

Labyrinth
19-02-08, 11:45
هیچ فرقی نداره ( معمولیش توی اور قوی تره + سیستم هیتسنگ جالبتری داره )

تفاوت قیمتش حدود 21 هزار تومان که اصلا نمیصرفه چون الان Wifi جدا ارزونتره :love:

معمولیش در بیشتر موارد قوی تر عمل میکند + اینکه بایوس قوی تره

البته توی تست تنها یکم با هم اخلاف دارن ولی معمولیش سیستمش مثل سری دابلکسه :great:

be careful
19-02-08, 13:14
هیچ فرقی نداره ( معمولیش توی اور قوی تره + سیستم هیتسنگ جالبتری داره )

تفاوت قیمتش حدود 21 هزار تومان که اصلا نمیصرفه چون الان Wifi جدا ارزونتره :love:

معمولیش در بیشتر موارد قوی تر عمل میکند + اینکه بایوس قوی تره

البته توی تست تنها یکم با هم اخلاف دارن ولی معمولیش سیستمش مثل سری دابلکسه :great:
عجیبه ! هیت سینک wifi :ه بهتره پس چرا گفتی معمولی هیت سینک جالبتری داره؟! اگه p5ke معمولی بایوس بهتری داره و... پس چرا رفتی wifi دار گرفتی؟حالا دقیقا چقدر پول دادی براش؟

Labyrinth
19-02-08, 13:35
من این مدل رو معرفی کردم

من خودم مدل ساده گرفتم و یک نمونه تست هم گذاشتم که میتونید برید اینجا (Only the registered members can see the link) ببینید

بعد درسته هیتسنک Wifi دار به چیپ متصل هست ولی هیچ تاثیری ندارد ولی در مدل ساده این قسمت ها جدا هست + اینکه چیپ های بالای پردازنده هم خنک میشود

این دو تا رو نگاه کن تا منظورم رو بفهمی

Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link