PDA

مشاهده نسخه کامل : برسی ASUS P5B

SCREAM
20-12-06, 17:15
بچه ها من یه P5ND2 SLI Asusدارم با یه D930
گرچه توی سایت رسمی مادربورد نوشته بود که از 930D پشتیبانی نمی کنه اا من چون سر نترسی دارم خریدم و الا بختکی هم شد
البته دیده بودم که تو Ebye و چند تا سایت معتبر دیگه دارن این دوتا رو با هم رو سیستم میفروشن !!!

خدایی خیلی راضی هستم ازش اما خوب یه مشتری خوب اومده می خوام رد کنم بره
حالا میخوام یه Asus P5B با یه D950 بگیرم
نظرتون چیه ؟
کسی با این مین کار کرده ؟
مورد خاصی راجبش هست
قیمت مناسبی هم با وجود اینکه Cipst 965 داره (~140000) تومن
انتخاب بهتری تو این قیمت هستش؟

لطفا راهنمایی کنید
ممنون

Shahryar
20-12-06, 18:07
بچه ها من یه P5ND2 SLI Asusدارم با یه D930
گرچه توی سایت رسمی مادربورد نوشته بود که از 930D پشتیبانی نمی کنه اا من چون سر نترسی دارم خریدم و الا بختکی هم شد
البته دیده بودم که تو Ebye و چند تا سایت معتبر دیگه دارن این دوتا رو با هم رو سیستم میفروشن !!!

خدایی خیلی راضی هستم ازش اما خوب یه مشتری خوب اومده می خوام رد کنم بره
حالا میخوام یه Asus P5B با یه D950 بگیرم
نظرتون چیه ؟
کسی با این مین کار کرده ؟
مورد خاصی راجبش هست
قیمت مناسبی هم با وجود اینکه Cipst 965 داره (~140000) تومن
انتخاب بهتری تو این قیمت هستش؟

لطفا راهنمایی کنید
ممنون

سلام عزیزم خوبی؟
عضو شدنتون را تبریک میگم...
ببین عزیزم نه خوب نیست! یعنی Asus P5B خوب نیست و دوم هم اینکه دیگه پنتیوم دی خریدن کار بسیار اشتباهی هست و با وجود Core 2 Duo و چیپست های 965 اینتل کسی دیگه سراغ این جور چیز ها نمیره ...
این پیشنهاد من هست با حدود همین قیمت :
Intel Core 2 Duo E6300 : 185T
Main Bord GigaByte 965P-DS3 :176T
مطمئن باش با این ها ضرر نمیکنی یا اگه نظری داری بگو یا کلا نظری در مورد قیمت و .... .
قربانت شهریار:26:

SCREAM
21-12-06, 04:36
راستش من میدونم که Core Due ها خیلی بهتره اما گفتم که بزارم تا ارزونتر بشه و یه دونه E6700 یا X6800 بگیرم
راجب مادربورد هم عرض کنم که P5B هم چیپ 965 داره و از نظر ساپورت قطعه هم مشکلی نداره و کلا مین خوبی به نظر میاد

راستش من از گیگا دل خوشی ندارم و هروقت سیستمی بستم زیاد ناراحتم کرده و کلا سیستم خوب مچ نمیشه !!!
این مینی که من میگم P5B قیمتش 140000 تومان هستش و پرفرمنس خوبی داره

Shahryar
21-12-06, 16:42
راستش من میدونم که Core Due ها خیلی بهتره اما گفتم که بزارم تا ارزونتر بشه و یه دونه E6700 یا X6800 بگیرم
راجب مادربورد هم عرض کنم که P5B هم چیپ 965 داره و از نظر ساپورت قطعه هم مشکلی نداره و کلا مین خوبی به نظر میاد

راستش من از گیگا دل خوشی ندارم و هروقت سیستمی بستم زیاد ناراحتم کرده و کلا سیستم خوب مچ نمیشه !!!
این مینی که من میگم P5B قیمتش 140000 تومان هستش و پرفرمنس خوبی داره

عزیزم شما برو سایت Only the registered members can see the link یکی از آخرین ریویو هاش در مورد همین مادربوردی هست که شما می خوای بخری اون وقت می تونی ببینی که GigaByte - 965P-DS3 با اینکه 20 تومن در قیمت فاصله دارند در کیفیت خیلی بیشتر فاصله دارند! در ضمن برای اینکه بخواد ارزون بشه شما اصلا پنتیوم دی نخرین یا نخرین یا اگه خواستین بخرین کر 2 بخرین مثلا E6300 که 185 تومن هست ..
اگه هم قانع نیستین بگین تا من تحلیل بیشتر بکنم عزیزم..
قربانت شهریار:26:

M A H R A D
22-12-06, 01:29
خب با تشکر از شهریار جان ! Only the registered members can see the link

SCREAM جان شما میتونی همون مین و CPU که شهریار جان پیشنهاد داد رو بخرید ...

در مورد مقایسه بین DS3 و P5B باید بگم که من الان داشتم بنچ مارکها رو نگاه میکردم دیدم که تقریبا این دو مادربرد با هم مساوی اند ولی DS3 در کل بهتر بوده و ضمنا جاهایی که P5B از Ds3 پیشی گرفته اختلافش خیلی زیاد نبوده !

سپاس:83:

X Ray
24-12-06, 13:24
به نظر من هم DS3 خيلي بهتر از P5B هست...من كلآ از P5B خوشم نمي ياد!!!نمي دونم چرا!!!!!!:D:D