PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش مادربورد ASUS Striker Extreme

Stream
12-02-08, 21:46
سلام :great:

یک عدد مادربورد ASUS Striker Extreme با چیپست NVIDIA nForce 680i SLI به فروش می رسد. این مادربورد تا ماه ششم سال 2010 گارانتی الماس است.

مشخصات کامل (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

نظر من در حال حاضر 260 هزار تومان است... جای پایین اومدن هم داره!
مادربورد کاملا سالم است و تمامی قطعات و لوازم جانبی هم همراهش است.

I M A N
12-02-08, 21:54
بابا یکی پیدا بشه بخره دیگه آرمان خان می خواد 790i تا میاد بخره...عجــــــــــب حرفی می زنی

نظر من در حال حاضر 260 هزار تومان است... جای پایین اومدن هم داره!

شما تا می تونین بایید بالا بفروشین گرچه بابا شما مایه دارین خیالی نیسته

AMD>INTEL
12-02-08, 22:21
یکی از بهترین بردها واسه sli برای core2 duo های اینتل . تو بازار موجود نیست اگر کسی مادربرد sli میخواد بهترین انتخابه تو بررسی ها هم همیشه نظر نویسنده ها رو جلب کرده .

I M A N
12-02-08, 22:30
از این لحاظ که بابا اصلا حرف نداره هر
کس این مین رو بشناسه و کار کرده باشه
می فهمه چه طلای هسته........:wink:

Stream
12-02-08, 22:48
بابا یکی پیدا بشه بخره دیگه آرمان خان می خواد 790i تا میاد بخره...عجــــــــــب حرفی می زنی

شما تا می تونین بایید بالا بفروشین گرچه بابا شما مایه دارین خیالی نیسته

نه بابا 790i کجا بود :lol:

یکی از بهترین بردها واسه sli برای core2 duo های اینتل . تو بازار موجود نیست اگر کسی مادربرد sli میخواد بهترین انتخابه تو بررسی ها هم همیشه نظر نویسنده ها رو جلب کرده .
:merci::love:

از این لحاظ که بابا اصلا حرف نداره هر
کس این مین رو بشناسه و کار کرده باشه
می فهمه چه طلای هسته........:wink:
:cool::wink:

PCminister
12-02-08, 23:53
:1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8): من به تو چی بگم ها؟!

اگه یک هفته زودتر میگفتی من حتما ازت میخریدم.

آخه p5k (مادربردی که برای سیستم جدیدم خریدم) کجا این کجا!

اما واقعا 250 مفته.

با تشکر.

Stream
13-02-08, 00:12
:1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8)::1. (8): من به تو چی بگم ها؟!

اگه یک هفته زودتر میگفتی من حتما ازت میخریدم.

آخه p5k (مادربردی که برای سیستم جدیدم خریدم) کجا این کجا!

اما واقعا 250 مفته.

با تشکر.
من نمی دونستم دیروز سیستم رو اوکی می کنی وگرنه حتما زودتر می گفتم :whistle:
حالا هم دیر نشده P5K رو ردش کن بره و اینو بگیر :1. (38):

AMD>INTEL
13-02-08, 00:46
آرمان جان فقط HIGH-END با قیمت مناسب :great:

PCminister
13-02-08, 01:47
من نمی دونستم دیروز سیستم رو اوکی می کنی وگرنه حتما زودتر می گفتم :whistle:
حالا هم دیر نشده P5K رو ردش کن بره و اینو بگیر :1. (38):

1- حوصله دوباره اسمبل کردنو ندارم. (اونم با کیس tuniq3!)

2- p5k اینجا راحت رد نمیشه.

3- مسائل مالی!!!!!!!:1. (38):

اما واقعا این مادربرد با این قیمت مفته.

با تشکر.

Stream
15-02-08, 19:03
دوستان عزیز هنوز این مادربورد رو می فروشیم ها.... :whistle:

AMD>INTEL
22-02-08, 03:06
کسانی که دوست دارند مادربردی مطمئن با چیپ قدرتمند nforce و بایوسی کامل که بهترین برای اورکلاک هست این مادربرد دارای یک پنل دیباگر روی براکت مادربرد هست که عیب یابی رو برای نا واردترین کاربران آسون میکنه . چراغهای آبی زیبا که برای کیسهای شیشه ای تصویری به یاد ماندنی رو برای همیشه تداعی میکنه . طراحی کاملا حرفه ای این برد قرار گرفتن هر قطعه در جای درست . پایپهای مسی درجه حرارت چیپست برد رو به شدت پائین میاره . asus یک فن هم اضافه قرار داده تا این کار با کیفیت بهتری انجام بشه . خازنهای سولید . مدار تغذیه ای که فقط تو شاهکارهای ایسوس دیده میشه . ساپورت خوب بایوس که کوچیکترین مشکل رو سریع رفع میکنند . ساند و کدک منحصر به فرد این برد نوید یک صدای فراگیر روی میده چیپ soundmax که به نظر کارشناسان بزودی قدرت بی نظیر تکنولوژی صدا میشود . استفاده از مرغوبترین کانکتورهای برای ساتا و usb و .... . وجود کلید های روشن-خاموش و clear_cmos هنگام استفاده بصورت سیستم باز . این باعث میشه احتمال اتصال موقع روشن کردن با خودکار یا چیزی مشابه به 0 برسه . شما محصولی رو برای فروش میبینید که تمام ادیتورهای حرفه ای سخت افزار دوباره به asus به خاطر طراحی و بازدهی تبریک گفتند و جایزه هاشون رو لایق کیفیت ایسوس و لیاقت striker دونستند. اگر میخواهید با یک cpu Q6600 و SLI دو کارت 8800GT به اوج کیفیت در بازیها و بالا ترین امتیازها در 3DMARK برسید برای خرید این برد عجله کنید چون این برد فقط تو فروم سخت افزار هست دیگر نمایندگان ASUS این برد عالی رو ندارند . من عموما برای کمتر محصولی مطلب مینویسم ولی این برد ارزش رو داشت . آرمان دوست من هست ولی وظیفه من شناسوندن قطعات HIGH END به دیگر دوستان هست . وقتی قیمتی پیشنهاد میدید خودتون رو جای کسی که جنسش رو میخواهد بفروشد بذارید . شما یک کارت گرافیک خریدید 150 تومن 2 ماه هم کار کرده مسلما یکی بگه 70 تومن ناراحت میشوید چون ارزش واقعیش 130 تومنه . مخصوصا قطعات کمیاب که بعضی ها حاضرند قیمت نو رو بابتش بپردازند. پس منصف باشیم تا دیگران هم در مقابل ما انصاف رو رعایت کنند . البته از شناختی از آرمان دارم با مشتری کنار میاد ولی قیمتی پیشنهاد بدیم که هم خدا راضی باشه هم بنده خدا
اینها رو نوشتم تا بدونید چه بردی مناسبی برای فروش هست . طراحی این برد بیشتر برای بازار اروپا هست

Stream
29-02-08, 21:17
خب کسی پیشنهادی برای خرید داره پ.خ. بده!

AMD>INTEL
29-02-08, 21:55
حیف این برد کسی نمیدونه چه بردی خوبی برای فروش با این قیمت هست .