PDA

مشاهده نسخه کامل : ASUS M3A32-MVP Deluxe motherboard review

Trance
12-02-08, 21:09
مادر بورد ایسوز سری amd phenom ساپورت.

اطلاعات دقیق تر از مادر بورد رو می تونید توی این سایت ببنید.با سپاس

Only the registered members can see the link

After a longer than anticipated delay the new Phenom processors saw the public light last November, but unfortunately for AMD not even then things got back to plan. Put in simple terms, instead of getting a full pack of competitive products, we only got two moderately clocked Phenom processors (9500 and 9600) that are characterized for offering quad-core processing on a budget rather than outpacing competing Intel Core 2s. As part of the Phenom launch, AMD also unveiled a new platform (used by the ASUS M3A32-MVP we are testing today) built around the AMD 790FX chipset and the semi-new socket AM2+. This new platform still uses DDR2 memory but adds HyperTransport 3.0 support and split power lanes (which benefits power savings). The socket AM2+ is backwards compatible with Athlon X2s and Semprons, so it can serve as a middle platform if you can't upgrade CPU and motherboard all at once.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Labyrinth
12-02-08, 21:38
آخر این محمد آقا مارو سکته میده :1. (27):

دستت درد نکنه خیلی عالی بود :great:

Trance
12-02-08, 21:45
نه امیر جان نترس.:1. (38): حتما پیشنهاد می کنم یه دونه بگیر.:yes:

نظرتون در مورد این مادربورد چیه؟

Stream
12-02-08, 21:47
واقعا مادربورد جالبیه! آدم رو یاد P5K3 Premium میندازه!

M A H R A D
12-02-08, 21:56
واقعا مادربورد جالبیه! آدم رو یاد P5K3 Premium میندازه!
دقیقا ، من هم وقتی دیدمش یاد P5K3 Premium افتادم ...

I M A N
12-02-08, 22:05
مین با حالیه به نظرتون امسال سال خوبی برای amd میشه....

یک خنک کننده آبی هم روش می انداختند بابا......

..میرفت روی رم همه جا می چرخید...چه حالی وی داد...

PCminister
12-02-08, 23:48
با اینکه از طرفدارای intel هستم از این مادربرد واقعا خوشم اومد!

خیلی جالبه با این خنک کننده ای که این داره فکر میکنید چقدر میشه phenom را اور کرد؟

از trance بخاطر این ارسال مفید تشکر میکنم.

عالی بود.

با تشکر

Actros
13-02-08, 00:38
خدا
خیلی خوشتیپه خدایی
شب خوابم نمیبره

mikel_rv
03-05-08, 07:23
حالا قیمتش چند هست؟

green_waves
03-05-08, 07:54
با گولینگ رم هاش کلی حال کردم
کرس فایره دیگه نه ؟
رم های فنوم تا چند میره ؟

CROSSHAIR
03-05-08, 11:20
با گولینگ رم هاش کلی حال کردم
کرس فایره دیگه نه ؟
رم های فنوم تا چند میره ؟

با همین چیپ ولی مادربورد dfi
فنوم 9850 تا 3.5gh بدون مشکل اور شده. البته خنک کننده ابی:great:
رم ها هم از 1066 شروع میشن .برو بالاتر البته با اور
مادر بورد خوبیه.
ولی چند تا عامل است که ادمو برای خریدش به تردید میندازه
1.سال 2009 و سوکت جدید am3 و ddr3 پردازنده های 45nm
2.نبودن امکانات بایوس سری گیم در این سری مادربوردها
3.یه مادربورد عین این و کاملا هم قیافه ایسوس داره که حتما یه تایپیک واسه اون هم میزاریم.ولی با چیپ nvidia780a و سری گیم تقریبا هم قیمت کروسهیر 2 فورمولا.

mikel_rv
10-05-08, 08:07
سلام
من 3 روز پیش پاساژ ایران رو زیرو رو کردم فقط یه مغازه بود مادربورد m3a رو داشت سریع خریدمش
یه کارت گرافیک 3870 سفیر x2 1 gb هم خریدم

Labyrinth
10-05-08, 09:24
با همین چیپ ولی مادربورد dfi
فنوم 9850 تا 3.5gh بدون مشکل اور شده. البته خنک کننده ابی:great:
رم ها هم از 1066 شروع میشن .برو بالاتر البته با اور
مادر بورد خوبیه.
ولی چند تا عامل است که ادمو برای خریدش به تردید میندازه
1.سال 2009 و سوکت جدید am3 و ddr3 پردازنده های 45nm
2.نبودن امکانات بایوس سری گیم در این سری مادربوردها
3.یه مادربورد عین این و کاملا هم قیافه ایسوس داره که حتما یه تایپیک واسه اون هم میزاریم.ولی با چیپ nvidia780a و سری گیم تقریبا هم قیمت کروسهیر 2 فورمولا.

یک چیز جالب به گمانم این پردازنده خودش 3.2 هست :1. (38): اگر تصویر اورست رو نگاه کنید میبینید نوشته 3 درصد اورکلاک شده دیگه این سه درصد چه نیازی به واتر داره

:1. (40):

CROSSHAIR
10-05-08, 10:35
نه ميكرون جان ضرايب باز پردازنده شما رو به اشتباه انداخته .بله فركانس داخليش خيلي كم اور شده و با ضريب فركانسي نزديك يك گيگا هرتز اور شده.اورست ميتونه فركانس مسير رو تشخيص بده.
در اين حالت يعني با افزايش ضريب هم پردازنده دچار حرارت ميشه .خصوصا در تغيير قابل ملاحضه.بخصوص زير فشار ولود هاي سنگين.اگه اينطوري نباشه خيلي بالاتر هم ميشه رفت .كه امكان پذير نيست و پردازنده استوار نميشه.:1. (26):