PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک!مشکل با هارد 40 مکستور!

saeed25
06-02-08, 17:40
دروود بر دوستان!
دوستان من یه هارد مکستور 40 داشتم،دیشب از دستم افتاد !همون موقع تستش کردم هیچ مشکلی نداشت!اما چند ساعت بعدش که داشتم آهنگ گوش می کردم یهو درایوم پرید!دیگه هرکاریش کردم هاردم دیتکت میشد(با ارور البته!)بعدم ویندوز 10 مین طول میکشد تا بالا بیاد!بعدم که بالا میومد اولش اون درایو رو شناخت(اما همه چی پاک شده بود!)اما یه بار که ریست کردم دیگه ویندور هارد رو نمیشناخت،اما وقتی واسه سخت افزار جدیدی سرچ کردم،هارد رو میشناخت اما هیچ کدوم از درایو ها رو بالا نمی آورد!با ر برنامه ریکاوری مینشاختم به جونش افتادم!اما نشد که نشد! کمک کنید!آیا امیدی هست با برنامه یه کاریش کنم؟به این مراکز تعمیرات تخصصی هارد میشه اعتماد کرد؟
سپاس:give_rose:

Labyrinth
06-02-08, 19:29
من همین مشکل رو داشتم ولی با این تفاوت که هارد 80 من از بالای کمد افتاد پایین ولی نمیدونم چرا هیچیش نشد قابل ذکر است لبههای هارد رفته بود تو شما هاردت رو روی یک سیستم دیگه تست کن که خودش هارد داشته باشه انشالله که درست میشود

saeed25
21-02-08, 15:02
با درود بر شما دوست گرامی!
هارد من مشکل قابل مشاهده فیزیکی نداره!اما ویندوز هم باهاش بالا نیمآد و مدام صفخه مرگ(صفخه آبی ویندوز)می آد!اما از طریق داس همون 2تا درایو آخر رو نمیشناسه و بعضی وقت ها هم نوع پارتیشن رو نمیشناسه!

AMD>INTEL
21-02-08, 16:44
فاصله هد هارد با پلاتر ها اندازه سر سوزن هست . اگر هارد از فاصله یک متری هم به زمین بخوره . هد روی پلاتر خراش میاندازه و باعث بد سکتور میشه .

a_k
22-02-08, 04:04
من همین مشکل رو داشتم ولی با این تفاوت که هارد 80 من از بالای کمد افتاد پایین ولی نمیدونم چرا هیچیش نشد قابل ذکر است لبههای هارد رفته بود تو شما هاردت رو روی یک سیستم دیگه تست کن که خودش هارد داشته باشه انشالله که درست میشود

آره منم همين رو تاييد ميكنم.ولي اگه بازم نشان نداد در همون حالت يعني روي يك سيستم ديگه كه خودش هارد داره و با اون آمدي بالا روي يكي ازز درايو هاي آن كه اندازه خوب و فضاي خالي خوبي داره ركوريش كن 99% درست مي شه.(تضميني)

K A S R A
22-02-08, 11:14
سلام دوست عزیز ...
تا اونجایی که من می دونم هارد به این راحتی ها چیزیش نمیشه ... شما میتونید سکتور بوت هاردتون رو از نو overwrite کنید ... ( ضرری نداره ) من خودم یه بار این کارو کردم , یه مدتی بود بالا اومدن سیستم خیلی طول میکشید هر کاری بگی کردم , ولی بعد از Overwrite کردن دوباره درست شد .:cool:

اگر هم bad sector شده باشه مراکز تخصصی تعمیرات میتوونن اطلاعاتتو واست برگردونن ...
موفق باشی

saeed25
24-02-08, 11:26
آخه نمیشه به هیچ طریقی ویندوز رو بوت کرد!!همش همون صفحه مرگ می آد!حتی از طریق safe mode!!! اگه دوستان راه دیگه ای بلدن واسه بالا اومدن سیستم با اون هارد لطفا بفرمایید! سپاس