PDA

مشاهده نسخه کامل : برداشتن موقتی دکمه تشکر

M A H R A D
05-02-08, 14:43
با سلام.:1. (23):

طبق نظر تیم مدیریت، تصمیم گرفتیم که برای مدت یک هفته الی دو هفته دکمه تشکر رو برداریم.

دلیل این امر درخواست چند تن از همکاران و مدیران بود.

تا یک الی 2 هفته آینده دکمه تشکری وجود نخواهد داشت و پس از اون تیم مدیریت بررسی خواهد کرد که وجود این دکمه در فروم مفید است یا خیر.

مهم : دوستان عزيز در مدت اين دو هفته نظر خود را نسبت به بودن يا نبودن يك سيستم ميتوانيد به وسيله نظر سنجي اين تاپيك اعلام نماييد !

سپاس

مهراد به نمایندگی از تیم مدیریت PCNetwork

Trance
05-02-08, 14:56
الان من از شما چطوری تشکر کنم:wink:

M A H R A D
05-02-08, 15:17
الان من از شما چطوری تشکر کنم:wink:

البته در اصل من باید این تاپیک رو قفل میکردم!

برای تشکر همون کاری رو باید بکنید که قبل از اینکه دکمه تشکر رو بذاریم، انجام میدادید (اون اولها):lol:

سپاس

Fog
05-02-08, 15:21
Only the registered members can see the link

PCminister
05-02-08, 15:40
من از fog بخاطر تشکرش تشکر میکنم!!!:1. (26):

WWE
05-02-08, 15:44
بحث گذاشتن و نگذاشتن دکمه تشکر یکسری محاسن داره یکسری معایب

حسنش اینه که از پستهای اسپم به مقدار زیادی جلوگیری میشه

عیبش هم اینه که میتونه با یک کلیک جلوی بحثها رو بگیره

Shahryar
05-02-08, 15:45
دوستا حتما در نظر سنجي شركت كنند !!!!

Persiastore
05-02-08, 16:07
جلوی پست بیخود رو میگیره به نظرم لازمه
همه جا نمیشه که پست داد و تشکر کرد
بعضی از دوستان رو به فعالیت تشویق میکنه

sAsAn.K
05-02-08, 21:58
فکر نمی کنم دلیلی مونده باشه که باعث بشه فعال نشه دکمه ی تشکر !
13 به 1 !

aMiR HosSeiN
05-02-08, 22:24
فکر نمی کنم دلیلی مونده باشه که باعث بشه فعال نشه دکمه ی تشکر !
13 به 1 !
مگه این انجمن 14 نفر عضو داره؟

AMD>INTEL
05-02-08, 22:53
به نظر من اول قبل از غیر فعال کردن دگمه تشکر باید نظر سنجی میشد و بعد از نتایج نظر سنجی این مسئله مشخص میشد .

PCminister
05-02-08, 23:31
من از دو کاربر ساسان و امید (amd>intel) به خاطر ارسالهای خوبشان تشکر میکنم!:1. (26):

Mahdi Hero
05-02-08, 23:51
هر چه زودتر برداشته بشه چون از ايجاد بحث در تاپيک ها جلوگيری ميکنه

sAsAn.K
06-02-08, 00:01
البته دوستان خدا وکیلی یه کم به حرف Mahdi Hero جان دقت کنید .
برداشتن دکمه ی تشکر میتونه از بوجود اومدن بحث های بیهوده در تاپیک ها جلوگیری کنه .
حالا که فکرشو می کنم میبینم که اشتباها به باشد رای دادم ! آقا رای من هم نباشد هست .

PCminister
06-02-08, 00:06
من دوباره از ارسال مفید ساسان تشکر میکنم!

aMiR HosSeiN
06-02-08, 00:06
البته دوستان خدا وکیلی یه کم به حرف Mahdi Hero جان دقت کنید .
برداشتن دکمه ی تشکر میتونه از بوجود اومدن بحث های بیهوده در تاپیک ها جلوگیری کنه .
حالا که فکرشو می کنم میبینم که اشتباها به باشد رای دادم ! آقا رای من هم نباشد هست .
دقیقا بحث درباره ی همین توی انجمن مدیران بود ساسان عزیز.
من هم موافقم به اینکه با فشار دادن دکمه ی تشکر همه چیز تموم میشه.
درسته در صورت نبودن تشکر ، اسپم زیاد میشه واما بحث و گفتگو هم که هدف اصلی انجمن هستش از بین میره.

aMiR HosSeiN
06-02-08, 00:07
من دوباره از ارسال مفید ساسان تشکر میکنم!
لطفا اسپم ندید دوست عزیز.
ممنون.

PCminister
06-02-08, 00:18
من هدفم ایه که به شما نشون بدم چطور اسپم زیاد میشه.

شما بحثهای سخت افزاری را در نظر بگیرید مثلا:

شما مشکلی با یک قطعه دارید و سوالی را مطرح میکنید. من برای پاسخ به سوال شما راه حلی در ذهنم دارم وقتی میخوام مطرح کنم میبینم کسه دیگه ای مطرح کرده پس من با تشکر از کاربری که جواب داده نشون میدم که با جواب موافقم پس کسی که سوال را مطرح کرده میتونه بهتر راهنمایی بشه و به اون راه حل جدی تر عمل کنه. یا مثلا بعضی وقتا در قسمتهای مختلف اخباری گذاشته میشه که خیلی جالبن و باید از اون کاربر تشکر بشه بخاطر زحمتی که کشیده.

شما خودتون چه کاری را بجای این نوع از تشکر در انجمن پیشنهاد میکنید؟

من قصدم فقط کمک به ارتقاء انجمن هست.:1. (23):

با تشکر و همچنین عذرخواهی اگه مزاحم شما شدم (با نوع تشکر کردنم):11():

aMiR HosSeiN
06-02-08, 09:53
من هدفم ایه که به شما نشون بدم چطور اسپم زیاد میشه.

شما بحثهای سخت افزاری را در نظر بگیرید مثلا:

شما مشکلی با یک قطعه دارید و سوالی را مطرح میکنید. من برای پاسخ به سوال شما راه حلی در ذهنم دارم وقتی میخوام مطرح کنم میبینم کسه دیگه ای مطرح کرده پس من با تشکر از کاربری که جواب داده نشون میدم که با جواب موافقم پس کسی که سوال را مطرح کرده میتونه بهتر راهنمایی بشه و به اون راه حل جدی تر عمل کنه. یا مثلا بعضی وقتا در قسمتهای مختلف اخباری گذاشته میشه که خیلی جالبن و باید از اون کاربر تشکر بشه بخاطر زحمتی که کشیده.

شما خودتون چه کاری را بجای این نوع از تشکر در انجمن پیشنهاد میکنید؟

من قصدم فقط کمک به ارتقاء انجمن هست.:1. (23):

با تشکر و همچنین عذرخواهی اگه مزاحم شما شدم (با نوع تشکر کردنم):11():
کاملا میدونم منظور شما چیه.کاربرا باید بدونن که نباید برای افزایش پست اسپم بزنند.اونم به سبک شما. اسپم هم در هر انجمنی اجتناب پذیر هست.

اینم به من بگید که اگه شما در تایید مثلا جواب داده شده مطلبی رو هم اضافه کنید.زمینه ی گفتگو و بحث بیشتر هم فراهم میشه.ولی با فشار دادن دکمه ی تشکر همه چیز تموم میشه.

!Mohammad!
06-02-08, 10:28
چه حرف هایی میزنید !
خوب اگه تاپیکی واقعا جای بحث داشته باشه هر شخص میتونه اعلام نظر کنه و به تبادل بپردازه ، دکمه تشکر هم مال موقعی هست که حرفی باقی نمیمونه جز یه تشکر از نویسنده پست و یا تاپیک .من هنوز در نبود این دکمه از سوی بعضی دوستان توجیح نشدم :whistle:

sAsAn.K
06-02-08, 12:36
محمد جان شما فرض کن توی یه پست ، یه نفر میاد چیزایی مینویسه که باعث ناراحتی و عصبانیت یه نفر دیگه میشه . حالا اگه یه نفر دیگه هم بیاد از این پست تشکر کنه ، فکر نمی کنی اون طرفی که پست عصبانی و یا ناراحتش کرده با نویسنده ی پست و با اونی که ازش تشکر کرده بد بشه ؟ این ها رو هم در نظر بگیرید دوستان .

!Mohammad!
06-02-08, 13:05
خب مشکل از وجود دکمه تشکر نیست ، این بر می گرده به استفاده نادرست از دکمه تشکر .

شما تو خونتون همگی چاقو دارید ، با اون چاقو کارهای مفید و لازم اجرا رو انجام میدید ، حالا اگه یه بچه بیاد با چاقو بازی کنه شما باید این وسیله ی مفید رو از لوازم زندگیتون کلا حذف کنید یا نه اینکه چاقو رو دور از دسترس اون نوزاد قرار بدین ؟!

satelliteir
06-02-08, 13:19
برداشتین
بهتر شده

Shahryar
06-02-08, 14:02
دوستان هم نكات مثبت داره برداشتنش هم منفي .

فعلا بايد صبر كرد تا نظرسنجي تموم شه در روز هاي آخر نظرسنجي چند تا بحث جالب ميشه كرد كه نتيجه گيري و جمع بندي موضوع بشه .

sAsAn.K
06-02-08, 14:03
خوب محمد جان توی انجمن همه ی اعضا که مثل هم نیستن .

saeed25
06-02-08, 17:56
منکه فک می کنم بودنش خیلی بهتر بود!چون خیلی وقتها باعث جلوگیری از پست اسپم(همونطور که دوستان هم اشاره کردند)و صرفه جویی در وقت!:دی
سپاس

Emperatour
06-02-08, 19:57
بودنش بهتره ولی اجبار به اینکه حتما از دکمه استفاده کنن نباید باشه به نظر من.

!Mohammad!
06-02-08, 19:59
هنوز من توجیه نشدم برای عدم وجود دکمه تشکر Only the registered members can see the link

PCminister
06-02-08, 23:01
با تشکر از امیر حسین.
من اولش هم یاداوری کردم که قصدم مزاحمت نبوده در هر حال من نظرم را گفتم و حالا همه چیز به مدیران سایت بستگی داره.

با تشکر.

aMiR HosSeiN
06-02-08, 23:03
با تشکر از امیر حسین.
من اولش هم یاداوری کردم که قصدم مزاحمت نبوده در هر حال من نظرم را گفتم و حالا همه چیز به مدیران سایت بستگی داره.

با تشکر.
بله دوست عزیز.ممنون از مشارکت شما :love:

به هر حال این انجمن متعلق به همه ی کاربرهاست.
:give_rose:

aMiR HosSeiN
08-02-08, 20:12
حالا بعد از گذشت چند روز نظر دوستان چیه؟

satelliteir
08-02-08, 20:16
من می گم نباشه چون
وقتی من پست می زنم و مثلا آقای x می خونه
توقع دارم ازم تشکر هم می کرد و ..

!Mohammad!
08-02-08, 20:36
خب شما دلایل رو برای نبود دکمه تشکر عنوان کنید شاید ما هم با شما هم عقیده شدیم چون این رای گیری تا الان مشخص کرده که تعداد اندکی از کاربران با نبودش موافقن . بخاطر همین از نظر من به تعلیق در آوردن چند روزه اون هم اصلا درست نبود .

Actros
08-02-08, 21:20
به نظر منم باشه بهتره البته بود نبودش انچنانم تاثیر نداره

AMD>INTEL
09-02-08, 00:48
وقتی در دنیای طیبی نشکر هست . بودنش کوچیکترین کاری که میکنه باعث کیفیت بهتر پست ها میشه . البته نباید زیاد حساس شد به این موضع

Fusion
09-02-08, 11:31
من هم موافق هستم چون باعث تشويق هر چه بيشتر كاربران ميشه

M A H R A D
09-02-08, 15:48
ممنون ار دوستانی که تا به حال نظر دادند:1. (26):

PCminister
09-02-08, 23:19
آقا تا کی نظر خواهی میکنین بس نیست؟

M A H R A D
10-02-08, 13:49
آقا تا کی نظر خواهی میکنین بس نیست؟
کامینگ سون :1. (26):

Shahryar
10-02-08, 16:01
خوب وارد بحث ميشيم ...:1. (23):

ببينيد دكمه تشكر را ميشه از چند بعد بررسي كرد كه هر كدام داراي معايب و مزايا هست اما بايد ديد ارزش كدوم حسن بيشتر هست .

بودن سيستم تشكر باعث كم شدن بحث بي خود و بالا رفتن كيفيت در پست دهي ميشه .
2- باعث تشويق كاربران براي نوشتن مطلب و پست ميشه ( به دليل اينكه وقتي مياد ميبينه چهار نفر ازش تشكر كردن خوشحال ميشه اما وقتي مياد ميبينه هيچ پستي نيست تشكر هم كه نيست خوب دلسرد ميشه !
3- در خيلي از موارد شما مي خواين با يك پست موافقت كنيد بايد پست بزنيد كه آقا موافقم مثلا با اين حرف :1. (38): كمي زشت هست و بيشتر بدرد جاهايي ميخوره كه فقط ميخواند آمار پستشون بره بالا .

اما معايب :

1- در بعضي از موارد شما وقتي پست تشكري را ميديد نظرتون يا سوالي هم مطرح مي كنيد كه باعث ايجاد بحث در همون تاپيك ميشه .

حسن ديگه در نظرم نيست .

براي همين من بهترين پيشنهادي كه به ذهنم خورد اين هست كه سيستم تشكر باشه اما نه به صورت اجباري يعني كاربر خواست تشكر كنه خواست هم پست تشكر و سوال و بحث بزنه .

نظر شما دوستان چيه ؟

موفق باشيد
شهريار:love:

Ramin_Zero1818
10-02-08, 16:08
من با نظر شهریار جان کاملا موافقم.

Fog
10-02-08, 16:15
منم کاملا با نظر شهریار جان موافقم.:cool:
در کل مزایاش خیلی بیشتر از معایبشه.:love:
البته از نظرسنجیم همه چی مشخصه.:whistle:

Emperatour
10-02-08, 16:24
براي همين من بهترين پيشنهادي كه به ذهنم خورد اين هست كه سيستم تشكر باشه اما نه به صورت اجباري يعني كاربر خواست تشكر كنه خواست هم پست تشكر و سوال و بحث بزنه .
دقیقا چیزی من که خودمو کشتم براش. ایول ایول. عالیه همین اگر دوستان موافق باشن

M A H R A D
10-02-08, 17:37
دقیقا چیزی من که خودمو کشتم براش. ایول ایول. عالیه همین اگر دوستان موافق باشن
من هم موافقم :1. (26):

PCminister
12-02-08, 00:35
اگه دکمه تشکر بود لازم نبود اینهمه پست بزنیم موافقتمونو اعلام کنیم!

من هم موافقم.

با تشکر.

Labyrinth
12-02-08, 00:42
من هم پشت عمادم :love:

کاملا موافقم

:merci:

Shahryar
12-02-08, 14:11
دوستان يك هفته از دو هفته گذشت !

سه شنبه هفته آينده نظرسنجي به اتمام ميرسه .

دوستان در صورتي كه راي هاي بودن سيستم تشكر بيش از 90 درصد شد فعال خواهد شد حتي اگر نظرسنجي به اتمام نرسيده باشد .

موفق باشيد
شهريار

pheonix
16-02-08, 22:57
من به عنوان يک تازه وارد در اين site نظرم رو ارائه مي کنم:
هر سايت تخصصي بايد click thanks داشته باشد تا کاربران متوجه شوند از محبوبيت آن فايل ارسالي.
سپهر _PHEONIX

nVIDIA
18-02-08, 14:43
اين همه عضو چرا شركت نمي كنيد عزيزان ؟

Keih@n.G
18-02-08, 15:31
باشه خیلی بهتره

nVIDIA
18-02-08, 15:33
راي داديد keihan550 (Only the registered members can see the link) ؟

CYBER
18-02-08, 18:00
مد دکمه تشکر برای هر فرومی لازم است . اگه قرار باشه تمامی کاربران برای تشکر بخواهند پست تشکر بدهند ، فروم و تاپیک شلوغ میشه و کسی نمی توانه مطلب مورد نظرش رو پیدا کنه
در ضمن رکورد ها و خط های زیادی در دیتابیس ذخیره میشه که باعث کند شدن و دیر لود شدن و ظاهر شدن خطاهای مختلف و در آخر هم فشار بی خودی به سرور می آید .
من نمی دانم دلیل برداشتن چی بوده !؟؟ اما به نظر من دوباره برشگردونید .
37 به 5 !!!!

Keih@n.G
18-02-08, 18:12
راي داديد keihan550 (Only the registered members can see the link) ؟
بله:whistle:

اختلافا:1. (27):

MVP
19-02-08, 09:17
بعنوان یه تازه وارد نظرم منم مثبته

Mehdi_Full
19-02-08, 09:35
خب دوستان دوهفته از نظرسنجی گذشت و نتیجه نظرسنجی هم 41 به 5 هست که

نشون میده نزدیک به 90 درصد اعضاء به سیستم تشکر نظر مثبت دادن .

در این راستا به خواسته تمام کاربران گرامی احترام گذاشته شده و دکمه تشکر فعال میشود .

با تشکر
مهدی :1. (23):

Shahryar
19-02-08, 16:06
در ضمن دوستان نتايج كامل تر اين نظرسنجي و بحث ها در تيم مديريت جمع بندي ميشه و تا چند روز ديگه اعلام خواهد شد .

موفق باشيد
شهريار به نمايندگي از تيم مديريت