PDA

مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی

omid0120
02-02-08, 23:57
با سلام خدمت دوستان عزیز یه بازی گرفتم به نام ghost recon که وقتی می خوام نصبش کنم این شکل که عکسشو گذاشتم بالا می یاد که نمی دونم چی دنبال شماره سریال می گردم نیست بعد از دادن چند تا شماره یا سریال که تو سی دی بود دو باره یه ارور دیگه می ده که دوباره عکسشو گذاشتم ممنون می شم در مورد این ارور کمک کنید که تو جدول مربوطه چی باید بنویسم هر دو عکسو گذاشتم

Only the registered members can see the link

PCminister
03-02-08, 00:05
کرکت به درد لای جرز دیوار میخوره (البته کرکی که بهت دادن منظورمه:1. (38):) من خودم وقتی بازش کردم مشکل نداشتم.

ولی از من میشنوی به درست کردنش نمی ارزه.

آخه بازیشم مثل کرکش به درد لای جرز دیوار میخوره. بازی نکنی سنگینتری.

با تشکر.

miladfans
11-02-08, 01:32
درسته ، اینو اگه بازی نکنی بهتره
ولی مال من ارور نداد

البته من 3 ماه پیش نصبش کردم

درست یادم نیست ولی 100% مشکل از کرکته:love:

miladfans
11-02-08, 01:33
منظورم از کرک شماره سریالشه

اگه پیداش کردم ، می زارم

omid0120
28-02-08, 11:25
سلام دوستان شرمنده یه بازی گرفتم به نام call of juarez که تو یه مرحله از بازی گیر کردم همون اول بازی روی یه پل هستم که یه کلانتر می یاد یه چیزی می گه اما نمی دونم چی هر کاری می کنم نمی شه از کنارش و از رو پل رد شم ممنون می شم راهنمایی کنید این عکسی از بازی اونجا که گیر کردم

Trance
28-02-08, 15:58
نوشته انگلیسی رو باید ترجمه کنی؟!

نوشته تفنگ رو باید تحویل کلانتر بدی تا بتونی به شهر وارد بشی.همون جا اول دکمه 2 رو بزن بعدش دکمه backspace . حالامی تونی وارد شهر بشی.یکم معما ش زیاده تازه اول بازیه.:yes:

omid0120
16-04-08, 14:10
من تو این مرحله از بازی تام رایدر گیر کردم تام رایدر 8 اینجا یه گوی هست که باید پرتش بدم پایین تا روی یه دریچه قرار بگیره و یه درو برام باز کنه اما هر کاری می کنم دری که به گوی برسمو نمی دونم چه طوری باز کنم ممنون می شم کمک کنید اینم عکسها