PDA

مشاهده نسخه کامل : Hot Dfi

PcMAN
02-02-08, 23:07
خبر خوب برای تمام دوستداران مادر بردهای DFI
محصولات DFI رو در فروشگاه نابغه در بازار رضا پیدا کردم گویا با گارانتی شرکت گلسان هستش
این Topic رو برای این انتخاب کردم چون علاقه مندیه زیادی از دوستان مشاهده کردم.

PCminister
02-02-08, 23:29
بازار رضا در مشهد منظورته؟

مطمئنی؟

خدا عمرت بده من نمیدونستم.:1. (40):

PcMAN
02-02-08, 23:42
خیر دوست خوبم
در بازار رضا در تهران

PCminister
02-02-08, 23:48
چقدر خوشحال شده بودم:1. (28):

abdi555
03-02-08, 09:46
ميشه بگين چه مدلهاييش هست؟ آيا سري جديدش اومده؟

PcMAN
03-02-08, 10:44
دوست عزیز
فکر میکنم تمام مدلهاش رو داشت ، در زیر برات میگذارم ولی بهتره بری از نزدیک ببینی دربازار رضا فروشگاه نابغه دیدمش و اگر اشتباه نکنم گارانتی شرکت گلسان بود ،اگر بشناسی ، همون شرکتی که کارتهای گرافیک Inno3D را گارانتی میکند.

LP UT 790FX-M2R
LP LT X 38-T2R
LP UT P35-T2R
P DK P35-T2RS
Blood Irnon P35-T2RL

OCMAN
03-02-08, 10:59
بله من هم اتفاقا" شنیدم که چندتا مغازه رو Dfi دارن کار میکنن اونا هم با همون گارانتی گلسان میفروشن.

کسی از قیمتها خبز نداره:

M A H R A D
03-02-08, 14:26
دوست عزیز
فکر میکنم تمام مدلهاش رو داشت ، در زیر برات میگذارم ولی بهتره بری از نزدیک ببینی دربازار رضا فروشگاه نابغه دیدمش و اگر اشتباه نکنم گارانتی شرکت گلسان بود ،اگر بشناسی ، همون شرکتی که کارتهای گرافیک Inno3D را گارانتی میکند.

LP UT 790FX-M2R
LP LT X 38-T2R
LP UT P35-T2R
P DK P35-T2RS
Blood Irnon P35-T2RL

سلام دوست عزیز. خوش آمدید

امکانش هست که قیمتاش هم بگید؟

PcMAN
03-02-08, 15:20
سلام خدمت شما (آقای Mahrad )
اگر از نظر قوانین سایت اشکالی نداشته باشه ، بفرمایید قیمتهاییکه هفته پیش گرفتم را برایتان ارسال کنم.

abdi555
03-02-08, 19:03
آقا ممنون میشم قیمت هارو برام بزاری،

yemojud
03-02-08, 20:01
دوستان
تا جايي كه من ميدونم Dfi بخاطر عدم كارايي مثبت گلسان اقدام به انتخاب يك شريك تجاري جديد
در ايران و دبي نموده است، توصيه ميكنم در اين مورد با آقاي احمدي صحبت كنيد.

PcMAN
03-02-08, 20:16
دوست خوبم
تا جایی که من اطلاع دارم و با نماینده گان شرکت گلسان صحبت کردم (به دلیل علاقه وافرم به مادر بردهای DFI )این شرکت نماینده رسمی DFI در ایران و دبی هست.
ممنون میشم بفرمایید آقای احمدی کی هستن.
در ضمن به قسمت Where to buy سایت DFI هم که مراجعه کنید که لینک اون رو در بالا براتون گذاشتم شرکت گلسان رو بعنوان نماینده رسمی خودش معرفی کرده.

PcMAN
03-02-08, 20:25
برای اطمینان بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید و ایران را Searchکنید ، اسم شرکت گلسان را بعنوان نماینده انحصاری خودش معرفی کرده

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Godess
03-02-08, 20:50
سلام به همگی

عرض کنم خدمتتون که بنده خودم از طرفداران DFI هستم و از محصولاتش هم خرید کردم برام جالبه که میگین نمایندش کی؟

دوست عزیزبهترین روش رجوع به سایت سازنده است نه زدن یه ایمل ...

به من هم خبر بدین که بدونم با کی طرفم:wink:

yemojud
03-02-08, 22:46
خوب دوستان

اول از همه بگم اگه تاكيد شما اين است كه داخل سايت DFI، گلسان زده شده بايد بگويم، درست است

اما اين مال قبلا است و خيلي از شركت ها بروز رساني هاي ديري بر روي سايت خود دارند.

شريك جديد تجاري DFI در ايران و دبي بدليل عدم رضايت از گلسان، گروه مهندسي فرآيند است

Only the registered members can see the link

نكته جالب اين است كه زمانيكه X38-T2R ريليز شده بود، گلسان هنوز خبر نداشت و DFI اين بورد را اصلا
جز سفارشات اين شركت قرار نداد؟! چرا؟!!!

اما گروه مهندسي فرآيند ، اولين سري محصولاتش را از تمام مدل هاي DFI بصورت كاملا سفارشي توسط
هواپيما مستقيما آورد، و فكر كنم از امروز قيمت هاي آن هم معين كردند.

در اين خصوص بهتر است خود آقا احمدي عزيز كه از مديران سابق گلسان بوده اند و اكنون در فرآيند هستند، بيشتر توضيح بدهند، من هم از ايشان بخاطر صحبت هام معضرت ميخوام.

اميدوارم جناب آقاي احمدي خودشان يك توضيح كامل از فعاليت هاي گروه مهندسي فرآيند در اينجا بدهند تا
دوستان بيشتر آگاه تر شوند.

:1. (26):

A-Ahmadi
03-02-08, 23:06
This is Ahmadi

I would like to wait , Maybe you can find some things more ... :great:

PcMAN
04-02-08, 14:01
سلام مجدد به دوستان
امروز صبح بازار رضا بودم و اتفاقا با یکی از نماینده گان شرکت گلسان که از آشنایان میباشد صحبتی داشتم.
طبق شنیده هام باید خدمتتون عرض کنم آقای احمدی از کارمندان شرکت گلسان بوده که به دلایلی عذر ایشان را میخواهند وایشان مجبور به ترک آنجا میشود.
در ارتباط با مادر بردهای جدید DFI هم باید خدمتتون عرض کنم که از سه هفته پیش در بازار موجود بوده که اگر قدم رنجه فرمایید خودتان مشاهده خواهید کرد.
لازم به توضیح است طبق شنیده ها در بازار ، فروشگاه فرایند نیز از نمایندگان شرکت گلسان بوده که باز هم به دلایلی این شرکت نمایندگی آن فروشگاه را باطل میکند

Godess
04-02-08, 14:26
سلام مجدد به دوستان

امروز صبح بازار رضا بودم و اتفاقا با یکی از نماینده گان شرکت گلسان که از آشنایان میباشد صحبتی داشتم.
طبق شنیده هام باید خدمتتون عرض کنم آقای احمدی از کارمندان شرکت گلسان بوده که به دلایلی عذر ایشان را میخواهند وایشان مجبور به ترک آنجا میشود.
در ارتباط با مادر بردهای جدید DFI هم باید خدمتتون عرض کنم که از سه هفته پیش در بازار موجود بوده که اگر قدم رنجه فرمایید خودتان مشاهده خواهید کرد.
لازم به توضیح است طبق شنیده ها در بازار ، فروشگاه فرایند نیز از نمایندگان شرکت گلسان بوده که باز هم به دلایلی این شرکت نمایندگی آن فروشگاه را باطل میکند

دوست خوب
فرمایشات شمارو ما هم در بازار خود کم و بیش شنیدیم.......:yes:

PCminister
04-02-08, 18:07
اگر از نظر قوانین سایت اشکالی نداشته باشه ، بفرمایید قیمتهاییکه هفته پیش گرفتم را برایتان ارسال کنم.

خود مهراد از شما خواسته قیمت بذاری عزیز بعد شما میپرسی؟:1. (27):

اول از همه قیمت x38 ش را بذار ببینیم میتونه انتخاب بهتری نسبت به p5e بهتر باشه یا نه.:1. (38): (البته من فقط میتونم قیمتش را بدونم:1. (28):)

اینم از مواهب شهرستانی بودنه دیگه!:whistle:

در مورد چبپست 790i یا 780i از dfi خبری نداری؟

با تشکر.

A-Ahmadi
04-02-08, 19:15
Just wait and See
بعضی موقعها خوب است نسبت به صحبتی که میکنید کمی بیاندیشید که بعدا شرمنده نشوید.
چون اون موقع به گفته ها و شخصیت کسی اعتماد و اکرام میشود که بر حق باشد ... :great:

PcMAN
04-02-08, 20:31
آقای احمدی عزیز
بنده با گفتن واقعیت قصد ناراحت کردن شما رانداشتم ، فقط خواستم ذهن دوستان بوسیله اطلاعات نادرست شما منحرف نشود.

با تشکر

آقای Mahrad عزیز اگر بفرمایید قیمتهایی که گرفتم را بصورت خصوصی برایتان ارسال میکنم

Shahryar
04-02-08, 20:38
دوستان عزيز توجه داشته باشند كه ما اينجا اومديم يك بحث خوب و مفيد را در انجمن داشته باشيم و به هيچ وجهي تاپيكي براي توضيحات در مورد سابقه كاري فردي چه درست چه اشتباه نداريم و از دوستان خواهشمندم توجه داشته باشند به رعايت احترام ساير افراد در انجمن ...

2- موضوع به بخش بازار منتقل شد !

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

PCminister
05-02-08, 03:21
شما چرا قیمتهاتونو درهمین تاپیک نمیذارید؟

با تشکر.

A-Ahmadi
05-02-08, 09:24
آقای احمدی عزیز
بنده با گفتن واقعیت قصد ناراحت کردن شما رانداشتم ، فقط خواستم ذهن دوستان بوسیله اطلاعات نادرست شما منحرف نشود.

با تشکر

با سلام
دوست خوبم در نیت خیر شما شکی نیست و بسیار ممنون هستم که تلاش میکنید تا اطلاعات درست رو از نادرست تشخیص داده و اونها رو به سمع دوستان خوبمون در اینجا و یا مکانهای دیگه برسونید. فقط تقاضا میکنم در نظر داشته باشید که واقعیت حق است و بیان اون میتونه بعضی مواقع تلخ هم باشه، مهم اینه که ما طرفدار واقعیت بمانیم در همه شرایط ...:yes:

در ضمن بد نیست به این چند تا فایل زیر نگاهی بیافکنید. تا معنی بین کارمند و مدیر ارشد و فروشگاه تا نماینده رسمی رو بهتر بدونیم و بشناسیم. :wink:

از سایر دوستان خوبم و مدیران ارشد این سایت محترم نیز بابت بیان این موضوعات معذرت میخواهم ولی گاهی لازم است حقیقت برای همه یکسان باشد.

yemojud
05-02-08, 12:01
تنها ميتونم بگم :1. (10):

:11():

A-Ahmadi
05-02-08, 14:09
برای اطمینان بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید و ایران را Searchکنید ، اسم شرکت گلسان را بعنوان نماینده انحصاری خودش معرفی کرده

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

با سلام مجدد

جهت تایید صحبتهای این دوستمون و باز هم بیان حقیقت، بنده هم به دوستان و علاقه مندان شدیدا توصیه میکنم که به این قسمت از سایت DFI مراجعه کنند .
چون اسم شرکت ........ :whistle: به عنوان نماینده ...... معرفی شده است.

مخصوصا وقتی که دقت کنیم اسم شرکت Farayand Engineering Group بالاتر از ... قرار گرفته شده است.

شاد باشید ... :give_rose:

M A H R A D
05-02-08, 14:32
ببخشید که دیر جواب میدم

گذاشتن قیمتها مشکلی نداره :1. (26):

PcMAN
05-02-08, 21:41
با سلام مجدد خدمت تمام دوستان
بعضی زمانها صحبتها از یک حدی که بگذرد تبدیل به مکالمات بیهوده میگردد.
با توجه به احترامی که برای دوستان خودم در مجموعه های وابسته به شرکت گلسان و مدیران و زحمتکشان این سایت به واقع پربار دارم ، ترجیح میدهم سکوت را پیشه نموده تا از سوء استفاده افراد سود جو جلوگیری شود.
امیدوارم هرچند ناچیز در موفقیت این سایت سهمی داشته باشم.
با احترام

PCminister
05-02-08, 23:36
اما هنوز قیمت نذاشتی!:wink:

من واقعا قیمت x38 از dfi را میخوام.

با تشکر.

PcMAN
06-02-08, 11:28
دوست عزیز
شماره تلفنی برات میگذارم ، خودت مستقیما قیمت بگیر
بازار رضا
فروشگاه نابغه
تلفن : 12 75 49 66 (9821+)

murizaki_2000
06-02-08, 16:09
سلام
اگه ايرادي نداره من قيمتها رو قرار ميدم :
Ut P35-t2r ..............245000
Lt X38-t2r.............275000
و اون يكي 790fx حدود 290000 تومن بود ..... من خودم يكي از طرفداران Dfi هستم و همچنين يكي از دوستان جناب احمدي ( اگر مارو قابل بدونند !! ) ..... خيلي صبر كردم تا آقاي احمدي جنسها رو وارد كنند تا از ايشون و با گارانتي ايشون بخرم اما متاسفانه آدم صبوري نيستم و هفته پيش X38 رو با گارانتي گلسان خريدم .... هر چند آقاي احمدي قبلا" به من گفته بود كه X38 ندارند !!!
به هر حال به نظر من فرقي نمي كنه كدوم شركت نماينده رسمي Dfi باشه .....!!! چون با اين كيفيت توليد فقط كارشون وارد كردن و فروختن محصوله و لا غير .!!!!!!! ( ميگيد نه از هر كي Dfi داره سوال كنيد چند بار گارانتي رفته ؟؟!!)

HamidFULL
06-02-08, 17:01
مهندس احمدی عزيز از پيشکسوتان و مهره های اثر گذار بازار کامپيوتر ايران هستند خواهش ميکنم دوستان حدود رو نگاه دارند من از ايشون منصفانه حمايت ميکنم
:great:

murizaki_2000
06-02-08, 17:24
بر منكرش لعنت !!!!!!!!
راستي 400x8=3200 !!!!!!!!!!!!

A-Ahmadi
06-02-08, 18:38
سلام
اگه ايرادي نداره من قيمتها رو قرار ميدم :
Ut P35-t2r ..............245000
Lt X38-t2r.............275000
و اون يكي 790fx حدود 290000 تومن بود ..... من خودم يكي از طرفداران Dfi هستم و همچنين يكي از دوستان جناب احمدي ( اگر مارو قابل بدونند !! ) ..... خيلي صبر كردم تا آقاي احمدي جنسها رو وارد كنند تا از ايشون و با گارانتي ايشون بخرم اما متاسفانه آدم صبوري نيستم و هفته پيش X38 رو با گارانتي گلسان خريدم .... هر چند آقاي احمدي قبلا" به من گفته بود كه X38 ندارند !!!
به هر حال به نظر من فرقي نمي كنه كدوم شركت نماينده رسمي Dfi باشه .....!!! چون با اين كيفيت توليد فقط كارشون وارد كردن و فروختن محصوله و لا غير .!!!!!!! ( ميگيد نه از هر كي Dfi داره سوال كنيد چند بار گارانتي رفته ؟؟!!)

با سلام

ممنون از توضیحاتت و محبتی که به بنده دارید.
ارادتمندم ...

گفتم گر صبوری کنی ...

یه خورده ای عجله کردی و به گفته من اون هم هفته پیش، لحظه ای که بهم زنگ زدی خوب توجه نکردی، نه اینکه X38... !!! :1. (27):

A-Ahmadi
06-02-08, 18:40
مهندس احمدی عزيز از پيشکسوتان و مهره های اثر گذار بازار کامپيوتر ايران هستند خواهش ميکنم دوستان حدود رو نگاه دارند من از ايشون منصفانه حمايت ميکنم
:great:

حمید جان سلام

از اظهار لطفت نسبت به بنده سپاسگزارم
راستی برای LAB اماده ای ...
میخوام تفاوت کارایی مادربردهای DFI بین X38, P35 داشته باشم.
حاضری ... :great:

PcMAN
06-02-08, 21:18
شاید بد نباشه به اینجا هم یک سری بزنید

پاساژ ایران

فروشگاه ناب رایان

تلفن : 75 80 80 88 (9821+)

HamidFULL
06-02-08, 23:19
شاید بد نباشه به اینجا هم یک سری بزنید

پاساژ ایران

فروشگاه ناب رایان

تلفن : 75 80 80 88 (9821+)

PcMan عزيز والا من فرصت نکردم بحث رو کامل بخونم و تا اونجايی که من از مهندس احمدی آشنايی دارم ميدونم که کره غيره اصولی نميکنن مطمئناً گارانتی و نفوذ فرايند که خوشبختانه مجوز رسمی از DFI برای فعاليت در بازار خاورميانه داره معتبر تر از گلسان هست که يه خط در ميان کار ميکنه اين نظر شخصی منه! :great:

HamidFULL
06-02-08, 23:22
حمید جان سلام

از اظهار لطفت نسبت به بنده سپاسگزارم
راستی برای LAB اماده ای ...
میخوام تفاوت کارایی مادربردهای DFI بین X38, P35 داشته باشم.
حاضری ... :great:

سلام مهندس احمدی عزيز

آره 100% البته آمدگی که هميشه هست خوشبختانه review IX38 هم ديگه داره تموم ميشه :love:

HamidFULL
06-02-08, 23:23
بر منكرش لعنت !!!!!!!!
راستي 400x8=3200 !!!!!!!!!!!!

ممنون از حسن توجه شما :give_rose:

PcMAN
07-02-08, 19:44
HamidFULL عزیز
تقاضا میکنم نتنها بحث رو کامل بخونید بلکه Search مختصری هم در بازار داشته باشید.

! Merci

A-Ahmadi
09-02-08, 23:13
Search ....:gasp:

Shahryar
10-02-08, 16:37
دوستان يك نكته براي شما عزيزان و براي ساير افراد همانند شما :

ببينيد هر شركتي به راحتي و آزادنه مي تونه افرادي را براي تبليغ محصولاتش ، فروش و يا ... به انجمن هاي شهر سخت افزار بفرسته و فعاليت كنه اما از طرفي اگه شركتي افرادي را بفرسته بخواد كار شركت ديگه اي را خراب كنه قابل قبول نيست براي همين در صورتي كه هر يك از دوستان مانند PCMAN ، A-Ahmadi و ... پستي در مورد اين موضوع بزنند متاسفانه پست هاشون پاك و برخورد ميشه .

به اميد توجه دوستان عزيز
شهريار:give_rose:

A-Ahmadi
10-02-08, 18:09
اطاعت میشه قربان .... :yes: