PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید مودم ای دی اس ال

bill geits
02-02-08, 20:18
سلام دوستان عزیز
قصد خرید مودم ای دی اس ال دارم تا حدود 50 تومن
مودمی که توی ویستا ساپورت بشه ... سرعت خوبی داشته باشه و ترجیحا کمبو باشه و قابلیت شبکه شدن رو داشته باشه ... ضمنا شنیدم با پورت لن بهتره تا یو اس بی ... دوستان نسخه بپیچن ... ممنون

MOHAMMAD1
02-02-08, 20:24
Asus: Am602
Symphony: Sy602

mtbirir
02-02-08, 21:44
tplink 4411

Actros
02-02-08, 23:26
Asus am 602
us robotics 819112
d link 522t

mtbirir
03-02-08, 14:00
tplink 8811
usb + lan+ethernet

bill geits
06-02-08, 12:25
خب کدوم به نظرتون بهتره ؟

MOHAMMAD1
06-02-08, 12:54

Asus: Am602

Actros
06-02-08, 22:03
انتخاب اولت Asus am 602
اگه نبود برو سراغ us robotics و D LINK

D J V A H I D
09-03-08, 12:53
ببین D-LINK 520 t الان خیلی عالیه. خودم که واقعا راضیم ازش.:1. (5):قیمتش هم 44 هستش. اگه اطلاعات بیشتر خواستید با من تماس بگیرین:1. (40):

mtbirir
09-03-08, 13:10
امروزه مودمها باهم فرقی ندارند
همه استاندارد هستند

Farshid
09-03-08, 13:41

Asus AM602

امروزه مودمها باهم فرقی ندارند
همه استاندارد هستند

اتفاقاً فرق دارن:1. (26): چه ار نظر سرعت چه از نظر کاردهی متفاوت هستند.

mtbirir
11-03-08, 11:58
همه مودمها تمام پروتکلها رو هم ساپورت میکنند و تا 30 مگ هم سند و رسیو برخی مودم ها هم بالاتر از 30 مگ
تا 6 ماه پیش کیفیت asus خوب بود و رو بقیه نمی شد حساب باز کرد اما حالا dlink , tplink ,planat,asus و... مثل هم هستند ومن پول مارک نمیدم البته اینم بگم خودم فروشنده هستم

Farshid
11-03-08, 15:03
همه مودمها تمام پروتکلها رو هم ساپورت میکنند و تا 30 مگ هم سند و رسیو برخی مودم ها هم بالاتر از 30 مگ
تا 6 ماه پیش کیفیت asus خوب بود و رو بقیه نمی شد حساب باز کرد اما حالا dlink , tplink ,planat,asus و... مثل هم هستند ومن پول مارک نمیدم البته اینم بگم خودم فروشنده هستم

همه مودم ها تمام پروتکل ها رو ساپورت نمیکنه. (Asus و Dlink را مقایسه کنید تا متوجه بشید.)
منظورتون از مگ چیه؟! اصلا ADSL تا سرعت 30 مگ چه بیت چه بایت نداره.
Only the registered members can see the link_standards
حداکثر سرعت دانلود و آپلود که وجود داره به ترتیب 24 و 3.5 مگابیت هست.
این +ADSL2 که ساخت Dlink هست 24Mb DL و 1Mb UL داره: Only the registered members can see the link
این هم +ADSL2 ساخت Asus هست: Only the registered members can see the link
این هم یه نمونه دیگه: Only the registered members can see the link

بهتره بیشتر مطالعه داشته باشید.

green_waves
25-03-08, 08:59
فکر کنم شما فراموش کردن G.SHDSL و VDSL هم زیر شاخه هایی از xDSL هستند
2 VDSL سرعتش چه در حالت Upstream و چه در حالت Downstream تا 3 کیلومتر در حدود 100 Mbit/s داره
شما مطمئنید که دوستمون مطالعات کمی داشته اند؟

green_waves
25-03-08, 09:11
تقریبا هم مدل ها با هم زیاد فرقی نمی کنن چون اونقدر تکنولوژی مخابراتی ایران عقبه که مودم های ضعیف هم پاسخگو سرعت های فعلی هستند
فقط یک مشکل در مودم های چینی دیده میشه اونم اینکه بعد از مدتی طولانی که با سرعت بالا دانلود می کنید داغ می کنند و چند دقیقه ای قطع میشن و بعد دوباره راه می افتن کمتر باعث سوختن میشه یک سال رو خوب جواب میدن برای کاربردها خونگی هم قابل استفاده هستند
یک نکته دیگری که باید در نظر بگیرید اینکه مدلی بگیرید که درایورهاش گیر بیاد و نصبش برای روی ویندوز و لینوکس ساده باشه
من مودم های ADE-3410A و ADE-4400A با برند تایوانی اصل پلانت رو پیشنهاد می کنم ویستا که هیچی لینوکس ساپورت هستند
ADE-3410A (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link
ADE-4400A (Only the registered members can see the link)
بالایی قیمتش نمایندگی ها در حدود 40 تومن میدن از نظر قدرت عالیه و مخصوص کاربرد های خونگی مداومه هم RJ45 و هم USB داره روتر هم هست

D J V A H I D
25-03-08, 10:21
بچه ها مودم d-link 520t که ethernet router هم داره با سرعت بسیار بالا حتی سنت و رسیود بالای 30 مگ به نظر من یکی از بهترینهاست قیافش هم قشنگه و هم جمع و جور . من اینو پیشنهاد میدم ... چون واقعا راضیم ازش شما هم اگه خواستید بخرید قیمتش 44 هست . با تشکر !!! البته ناگفته نمونه که ای دی اس ال 2 پلاس رو هم ساپورت میکنه
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

green_waves
23-07-08, 05:54
مودم ADSL2/2+ ماکزیمم سرعت 24Mbps داره مگه VDSL هستش ؟ !

keivanping
25-07-08, 11:58
دوستان نظرتون در مورد زیمنس چیه؟
من باش کار میکنم راضیم ازش

Majid OC
25-07-08, 21:19
آ قا USRobotic ماشرکت داریم داره جواب میده فقط عیبش اینه زیاد داغ میشه مدل +ADSLقیمت هم 50.000 تومنه
در مجموع مناسبه:party:

green_waves
25-07-08, 22:38

زیمنس شاید تو رده اول نباشه ولی برند خوبی هست قیمتش هم که واقعا مفته اگر هم که اصلش باشه که مرگ نداره

آ قا USRobotic ماشرکت داریم داره جواب میده فقط عیبش اینه زیاد داغ میشه مدل +ADSLقیمت هم 50.000 تومنه
در مجموع مناسبه:party:

چقدر گرونه مگر سوییچ هم هست ؟

™Ali
28-07-08, 13:31
ASUS AM-602 OR 604 با همه ISP ها تقریبا سازگاره.
لزومی نداره الکی از بجث خارج بشید و برید دنبال VDSL ..................
ر ضمن فعلا صاحب تاپیک تشریف نیاورده برا کی دارید پست میدید:1. (27):

green_waves
28-07-08, 13:55
ASUS AM-602 OR 604 با همه ISP ها تقریبا سازگاره.
لزومی نداره الکی از بجث خارج بشید و برید دنبال VDSL ..................
ر ضمن فعلا صاحب تاپیک تشریف نیاورده برا کی دارید پست میدید:1. (27):
مثل اینکه حسابی از صحبت های من دلخور شدی اینطوری بر خورد می کنی
در هر حال اگر من حرف زدم که به شما برخورد عرض خواهی می کنم

اولا سازگاری با ISP یک چیزی هست که ISP ها خودشون ساختن تا مودم های خودشون را با قیمت های وحشتناک به ملت بی خبر بدن

دوما ASUS تو زمینه های Broadband Communication و POE و Wireless Mesh Network خیلی کوچک هست که بخواد بوق بزنه

سوما استفاده از VDSL که در دسته Broadband Communication قرار می گیره احمقانه ترین Solution (بخاطر محدودیت ها و هزینه ها ) برای یک ISP هست و بیشتر تو زمینه Official Communication استفاده میشه حالا GSHDSL کمی قابل توجیح هست

چهارما اگر صاحب تاپیک نیست شما چرا پست دادید ؟

™Ali
28-07-08, 15:15
اولا سازگاری با ISP یک چیزی هست که ISP ها خودشون ساختن تا مودم های خودشون را با قیمت های وحشتناک به ملت بی خبر بدن
درسته همه تقریبا سازگارن ولی در هنگام استفاده یه کم افت و خیز داره سرعت.

دوما ASUS تو زمینه های Broadband Communication و POE و Wireless Mesh Network خیلی کوچک هست که بخواد بوق بزنه
کار به کوچکیش نداریم گفتم اون مدلش هم خوبه هم قیمت مناسب داره

سوما استفاده از VDSL که در دسته Broadband Communication قرار می گیره احمقانه ترین Solution (بخاطر محدودیت ها و هزینه ها ) برای یک ISP هست و بیشتر تو زمینه Official Communication استفاده میشه حالا GSHDSL کمی قابل توجیح هست
همین ADSL ما هم دروغیه چه برسه به اون............

چهارما اگر صاحب تاپیک نیست شما چرا پست دادید ؟
هدف اطلاع رسانی بود جیگر:great:

green_waves
01-08-08, 06:00
درسته همه تقریبا سازگارن ولی در هنگام استفاده یه کم افت و خیز داره سرعت.

کار به کوچکیش نداریم گفتم اون مدلش هم خوبه هم قیمت مناسب داره

همین ADSL ما هم دروغیه چه برسه به اون............

هدف اطلاع رسانی بود جیگر:great:

افت و خیز مربوط به شبکه هست نه مودم

گفتید قیمت مناسب این مودمی که شما معرفی کرده اید قیمتش چند هست ؟

چرا ADSL دروغ باشه ؟

™Ali
01-08-08, 10:51
افت و خیز مربوط به شبکه هست نه مودم
من غلط کردم خوبه
مودم Asus Am602 الان 48 هزار تومنی باید باشه.
منظورم از دروغی اینه که ADSL 2+ باید 24M/S سرعت داشته باشه که تو ایران به
100K.B هم نمی رسه.
با سپاس:great:

a_k
04-08-08, 10:03
پیشنهاد من ASUS AM-602

saeed25
04-08-08, 18:14
دروود
با مین بورد MSI k9n ultra و سی پی یو Athlon 64 4800+ چطور اور کنم؟اصلا یا مین برای ور خوب هست یا خیر؟

™Ali
04-08-08, 19:07
چه ربطي به اينجا داشت:1. (27):
ولي باشه بهت مي گم:

با مین بورد MSI k9n ultra و سی پی یو Athlon 64 4800+ چطور اور کنم؟اصلا یا مین برای ور خوب هست یا خیر؟CPU به درد يه اور خوب نمي خوره.
اگه E2180 بود كه 50% مثل آب خوردن اور ميشد:great:

sAsAn.K
14-09-08, 12:26
دوستان عزیز ، من امیر علی مودم ADSL که Symphony مدل SY602 بود رو باز کردیم ، با کمال تعجب دیدیم که روی برد دستگاه بزرگ نوشته ASUS !
این بود که خیالمون راحت شد !
یعنی مدل SY602 دقیقا برابر با AM602 برند ASUS هست !
موفق باشید ، ساسان .
:give_rose:

KING
14-09-08, 23:38

زیمنس با سیستم یه سری از شرکت ها سازگار نیست
بهترین راه برای انتخاب مودم اول باید با شرکتی که ازش ای دی اس ال میخواهید بخرید مشورت کنید که سیستم شان با چی نوع مودم ها مشکل داره :1. (26):

green_waves
15-09-08, 10:02
خود زیمنس مودم های خوبی داره ولی اگر اصل باشه مودم های زیمنسی با قیمت پایین در بازار هست جنس درجه دو چینی هست
مودم زیمنس آلمانی وجود خارجی ندارد با این ترفند از شما پول بیشتری نگیرند زیمنس آلمان فقط طراحی و تولید برخی تجهیزات مخابراتی خاص را انجام می دهد

مشاوره با شرکت ها هم زیاد ثمربخش نیست چرا که شرکت مودمی را به شما توصیه می کند که نمایندگی آن را دارد