PDA

مشاهده نسخه کامل : تست Iq با تشخیص یک عکس و تست فعال بودن نیمكره چپ یا راست مغز !

Labyrinth
01-02-08, 21:12
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

چنانچه دختر در تصویر را در حال چرخش به حالت ساعتگرد می بینید شما از نیمکره راست مغز خود استفاده می کنید، و چنانچه در خلاف جهت حرکت عقربه های ساعت می بینید از نیمکره چپ مغز خود استفاده می کنید. اگر بتوانید چرخش آن را در هردو جهت ببینید ضریب هوشی شما بالای 160 هست !

فقط چند لحظه صبر کنید تا عکس کاملاً Load بشه اونوقت با سرعت زیاد حرکت می کنه

هرکی هر تشخیصی داد همین جا بنویسه

موفق باشید :love:

AMD>INTEL
01-02-08, 21:25
:gasp:
من رفتم واسه تیز هوشان

zomorod
01-02-08, 21:29
:great:موازات حركت چرخش ساعت

Labyrinth
01-02-08, 21:41
من خودم در هر دوطرف میبینم واقعا جالبه !

بیاین ببینید IQ شما چقدر هست !

:merci:

Mehdi_Full
01-02-08, 21:41
خوشبختانه در هر دو جهت میبینم :great:

فکر نمیکردم اینقدر هوشم خوب باشه :yes:

البته این یه تست ساده و جالبه

سپاس :1. (23):

Labyrinth
01-02-08, 21:49
از همین الان این رو بگم به هیچ وجه شک نکنید من خودم همه جوانب رو سنجیدم و به درست بودنش اعتقاد دارم :great:

لازم به ذکر است شاید هوش شما 160 نباشد ولی در کل انسانهایی که زیاد فکر میکنند و دارای هوشی بالای صد هستن این چنین تصویر را میبینند به خودتون امیدوار باشید حتی اگر در یک جهت دیدید چون موضوع دلایلی مثل خستگی و ... را نیز میتواند داشته باشد

:merci:

M A H R A D
01-02-08, 22:22
جالبه

من هم از هر دو طرف میبینم ...

PCminister
01-02-08, 22:52
چرا دروغ!!!!:whistle:

من فقط در جهت چرخش عقربه های ساعت میبینم.:1. (28):

AMD>INTEL
01-02-08, 23:10
ولی به راستی با اینکه به خاطر مریضیم دارو مصرف میکنم . رزولیشن حرکت دو طرف ردیفه لاکردار hd-dvd

MOHAMMAD1
02-02-08, 00:28
هر دو جهت...

Labyrinth
02-02-08, 01:11
واقعا جالبه آقا امید به مریضی نیست که وگرنه من هم حساسیت هم سینوزیت :1. (38):

گمونم این قرص ها باعث میشود ما کیفیت HD DVD ببینیم :1. (38):

Abir Doost جان ( اسمت رو یادم نیست ) اشکالی نداره فردا دوباره تست کن :love:

از همتون متشک :merci:ر

sAsAn.K
02-02-08, 01:29
من هم در عر دو جهت میبینم .
واقعا عکس جالبیه .
اونهایی که هوششون خوب بود ! ، سریعن توی هوشتون جای چرخش رو با هم عوض کنید .
چیز جالبی میشه .

Armin-N
02-02-08, 01:51
سلام
منم هر دو جهت دیدم

ufa
02-02-08, 09:15
سلام
اول ميچرخيد چپ
حالا ميچرخه راست:party:
نميدونم هوشم بالا 500 شد يا زير :whistle:50

Shahryar
02-02-08, 15:59
دوستان عزيز از شما بعيده !!! :1. (38):

بنده خودم نيمكره سمت چپ مغزم فعال تر هست به دليل اينكه دست راستم و ... .

اما در اين تست هر دو طرف را ديدم كه ميتونم بگم هيچ ربطي نداره ديدن اين عكس به موضوع فعال بودن نيمكره و در مورد IQ كه ديگه 200 % هيچ ربطي نداره ! :1. (38):

ممنون از امير جان بابت تصوير اما دوستان با Image Ready يك دور بازكنند عكس و به فريم هاش توجه كنيد دونه دونه ! كاملا متوجه ميشيد كه قضيه چيه ! :1. (26):

ماشاال... دوستان كه همه IQ 500 هستند :lol:

abitdoost شما يك بار ديگه تست كن مطمئني در يك جهت ميبيني ؟ :whistle:

به هر حال ممنون و خيلي جالب بود . ( اينجاست كه دوستان زير لب دارند بد و بي راه ميگند به من :1. (38): )

موفق باشيد
شهريار :give_rose:

Labyrinth
02-02-08, 16:46
شهریار جان با عرض پوزش یک چیز گفتی ها :

نه عزیز ایندفعه رو سنگ مرم قلاب انداختی قلابت به جایی گیر نمیکند :1. (38):

برید ببینید من هم اول این رو گفتم ولی بعدها به شدت پشیمان شدم که چرا به این موضوع شک کردم

شهریار جان نگذار یک مورد بگذارم که دیگه نتونی بهش ایراد بگیرها

من در اوایل تاپیک گقتم من کاملا این مورد رو تست کردم شهریار جان چی فکر کردی که این رو گفتی برام سواله

:1. (27):

sAsAn.K
02-02-08, 17:53
شهریار دقیقا همینایی که گفتی رو میخواستم از صبح تا حالا بگم !
یا اینترنت کانکت نمی شد یا خونه نبودم .
شهریار راست میگه توی Image Ready بازش کنید همه چی مشخص میشه .

Labyrinth
02-02-08, 18:53
این جواب شهریار و ساسان عزیز زمان 1.20 دقیقه از این عکس فیلم گرفتم خودتون ببینید

از اینجا دانلود کنید (Only the registered members can see the link)

خودتون هم میتونید امتحان کنید :wink:

PCminister
02-02-08, 20:23
آقا تکلیف مارو معلوم کنید بالاخره Iq ما چقدره:1. (38):

من هر چی انرژی مصرف میکنم بازم این در همون جهت میچرخه:1. (25):

Labyrinth
02-02-08, 20:26
حدود 60 تا 100 چون هر نیمه میتونه 60 تا 100 باشد :love:

PCminister
02-02-08, 20:38
:surprised::1. (4):نهههههههههههههه:gasp::1. (2):

اما برای من جالبه که میشه با یک انیمیشن Iq افراد را تشخیص داد:1. (37):

Labyrinth
02-02-08, 21:01
ببین در شرایط عادی به کسانی که هوشی آنها 70 تا 130 دارند میگویند با هوش و به افرادی که هوش آنها بالاتر از این میزان هست میگویند تیزهوش

لازم به ذکر است تا حالا هوشی بالاتر از 170 کشف نشده است

هوش از روی فعالیت دو نیم کره سنجیده میشود حالا در افراد مختلف این میزان متفاوت هست که در تست بعد در رابطه با این موضوع بیشتر صحبت میکنم

Shahryar
02-02-08, 21:47
دوست عزيزم امير جان من قبلا روي موضوعات خطاي ديد تقريبا وسيع كار كردم . شما با Image Ready باز كن بد به فريم ها دقيق دقت كن در يك جا كه اين خانم داره ميچرخه ميبيني كه يك حالت خطاي ديد ايجاد ميشه و شما از دو جهت ميتوني به صفحه نگاه كني و دقيقا از اون فريم به بعد دقيقا پاد ساعت گرد ميشه چرخش و مخاطب هر دو نوع را ميبينه :1. (38): .

2- اين موضوع چه ربطي به IQ داره‌؟
3- چه ربطي به فعال بودن نيمكره چپ يا راست مغز داره ؟

بنده تا حالا دو الي سه تا عكس كلا بيشتر نديدم كه به صورت علمي و محاسبه شده ايجاد شدند كه اون ها هم از خطاي ديد چشم انسان استفاده ميكنند يعني در كل ربطي به IQ و ... نداره همش خطاي ديد هست .

حالا ميگيد نه بگذاريد بقيه دوستان هم با Image Ready تست كنند .

شما اون يكي را هم بگذاريد اگه درست باشه من حرفي ندارم اما اين يكي كه نبود :1. (38):

قربانت شهريار:love:

Shahryar
02-02-08, 21:55
در ضمن فريم دقيق هم 24-25 هست ! كه دقيقا از يك خطاي ديد دو جهته استفاده ميكنه كه شما قادر نيستيد بفهميد كدام پا جلو و كدام پا عقب است . البته يك نكته را لازم هست بگم بنده الان كل خانواده را به تست گرفتم :‌دي تنها نكته اي كه در كار هست اينه كه چشم هاي مختلف زمان هاي مختلفي تفاوت جهات پاد ساعت گرد و ساعت گرد را متوجه ميشند (‌يعني در اون فريم خاص به بعد بعضي ها باز پاد ميبينند و بعضي ها درست ولي همگي هر دو جهت را ميتونند مشاهده كنند ) .

با اين حال منبعي چيزي داري بده با خود ايجاد كننده هم بحث كنيم يا بالاخره ايشون بنده را قانع ميكنه و يا من اون را .

قربانت شهريار

PCminister
02-02-08, 22:08
با تشکر از شهریار نتیجه میگیریم که کلا سرکاریه.:1. (38):

Labyrinth
02-02-08, 22:45
این تصویر دوم توضیحات در خود تصویر هست :love:

Only the registered members can see the link

aMiR HosSeiN
03-02-08, 08:16
بابا ماشاالله همه رفتن جز نوابغ که.
ممنون micron عزیز. به نظر من سازنده ی این انمیشن یکمی نابغه بوده تا بیننده ها.

شهریار اگه خطای دید رو در نظر بگیریم شاید بیشه این تست رو اینطوری تصحیح کرد که هر کی فقط در یک جهت دید، خطای دید کمتری داره؟
نظرت چیه؟ (آخه خودم یه جهت دیدم)

Shahryar
03-02-08, 19:14
بابا ماشاالله همه رفتن جز نوابغ که.
ممنون micron عزیز. به نظر من سازنده ی این انمیشن یکمی نابغه بوده تا بیننده ها.

شهریار اگه خطای دید رو در نظر بگیریم شاید بیشه این تست رو اینطوری تصحیح کرد که هر کی فقط در یک جهت دید، خطای دید کمتری داره؟
نظرت چیه؟ (آخه خودم یه جهت دیدم)

در مورد تصوير درست مايكرون درسته ! اما باز هم احتمال ميدم ربطي به نيمكره نداره !‌ ( اين يكي را خيلي مطمئن نيستم )

در مورد دومي هم بچه ها اينقدر سخت نيست شما ميتونيد با Image Ready باز كنيد ببينيد قضيه چيه .

در مورد سوال شما هم بايد بگم ميشه همچين چيزي گفت !

( دوستان من يك مدت فقط اين تصاوير را جمع ميكردم و روش كار ميكردم متخصص اين باب كه نيستم :1. (38): )

Labyrinth
03-02-08, 19:48
شهریار جان بازهم اگر هم ربطی به نیم کره نداشته باشه جالب که هست !! نیست ؟ هست ؟ چی ؟

I M A N
03-02-08, 20:06
ممنون تست با حالي بود.....ok
تست دوم هم تكراري ولي اين رو هم به خوبي رد كرديم.......

Shahryar
03-02-08, 20:13
شهریار جان بازهم اگر هم ربطی به نیم کره نداشته باشه جالب که هست !! نیست ؟ هست ؟ چی ؟

بنده هم نگفتم جالب نيست ! اتفاقا يكي از جالب ترين مواردي بود كه در اين مورد ديدم .:great:

ممنون
شهريار:love:

setaree
29-08-08, 14:43
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

چنانچه دختر در تصویر را در حال چرخش به حالت ساعتگرد می بینید شما از نیمکره راست مغز خود استفاده می کنید، و چنانچه در خلاف جهت حرکت عقربه های ساعت می بینید از نیمکره چپ مغز خود استفاده می کنید. اگر بتوانید چرخش آن را در هردو جهت ببینید ضریب هوشی شما بالای 160 هست !

فقط چند لحظه صبر کنید تا عکس کاملاً Load بشه اونوقت با سرعت زیاد حرکت می کنه
هرکی هر تشخیصی داد همین جا بنویسه

موفق باشید :love:

سلام من اول راست دیدم بعد از چند دقیقه هر دو طرف

الان هر جور که بخواهم می بینم...یعنی من اینقدر ای کیو هستم وخودم خبر ندارم:1. (38)::1. (27):

Ramin_Zero1818
29-08-08, 15:19
اين جور كه پيداست همه دوستان دانشمندن.
ايول بابا جه جمع نابغه اي داريم:party:

™Ali
01-09-08, 11:33
بابا چرا دروغ میگید این که همش در جهت عقربه های ساعتهOnly the registered members can see the link
با Gif Animator هم یه تست بگیرید

™Ali
01-09-08, 11:46
اگر بتوانید چرخش آن را در هردو جهت ببینید ضریب هوشی شما بالای 160 هست

مطمئنی؟؟؟.
الان یعنی تمام اونایی که در دو جهت دیدند نابغه و پروفسور هستند؟؟ (مثل شهریار و مهراد و Sasan.k )

Amin Boy 20
01-09-08, 11:51
عجب جیز توپی بود من در هر دو طرف دیدم البته یه کم دقت میخواست
حالا که اینجوری شد جمیعا بریم تیز هوشان:1. (5):

Merlin360
01-09-08, 12:31
برای من در مسیر عقربه های ساعت میچرخه خیلی جالبه.:1. (10)::1. (10)::1. (10)::1. (10):

Shahryar
01-09-08, 12:36
مطمئنی؟؟؟.
الان یعنی تمام اونایی که در دو جهت دیدند نابغه و پروفسور هستند؟؟ (مثل شهریار و مهراد و Sasan.k )

علی جان کالبد شکافی شده این ها همشون :1. (38): این هیچ ربطی به IQ نداره و توصیه میکنم با نرم افزار Image Ready بازش کنید تا متوجه بشید . :great:

™Ali
01-09-08, 19:01
علی جان کالبد شکافی شده این ها همشون Only the registered members can see the link
بنازم به نازت جراح
برا منم بگو قضیه از چه قراره؟؟؟Only the registered members can see the link