PDA

مشاهده نسخه کامل : توجه : تغييرات انجام شده در انجمن سخت افزار

Shahryar
01-02-08, 17:50
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت كليه كاربران گرامي انجمن هاي پي سي نتورك ...

همان گونه كه ميدانيد يكي از مهم ترين و قوي ترين انجمن هاي اين سايت سخت افزار هست كه محوريت كار تيم شهر سخت افزار و سايت اصلي شهر سخت افزار است . اين انجمن پس از مدتي در تيم مديريت در مورد بحث و بررسي قرار گرفت برآن شديم اين انجمن را گسترش داده و به زودي به سايت شهر سخت افزار متصل گردانيم . اين تغييرات كار ساده اي نبود و نيازمند وقت و انرژي زيادي بود كه پس از مدت ها اين فرصت پيش آمد تا در امروز اين تغييرات عملي شود .

به دليل اينكه تغييرات زياد است وارد جزئيات اين تغيير نميشم و فقط انجمن اصلي اضافه شده را نام مي برم و از شما دعوت مي كنم بيشتر از اين انجمن ها بازديد كنيد تا تغييرات را بهتر حس كنيد :

1- شاخه انجمن هاي عمومي سخت افزار
(Only the registered members can see the link)2- انجمن هاي كارگاه سخت افزار (Only the registered members can see the link)
3- شاخه انجمن هاي بازار سخت افزار (Only the registered members can see the link)

تذكر : زين پس موضوعات مربوط به خريد و فروش سخت افزار در قسمت بازارچه كه در انجمن Other وجود دارد ، مطرح نمي شود .

موضوعات انجمن هاي قبلي به انجمن هاي جديد منتقل شده و در صورتي كه اشتباهي در اين كار مشاهده كرديد لطفا با اعضاي تيم مديريت تماس بگيريد .

اميدوارم تغييرا حاصل شده در جهت بهبود كيفي و كمي انجمن ها گام بردارد و مورد توجه و استقبال دوستان قرار بگيرد .

موفق و پيروز باشيد
شهريار به نمايندگي از تيم مديريت انجمن :give_rose:

M A H R A D
01-02-08, 21:32
بنام خدا

سلام به همه دوستان عزیز

با زحمات بی دریغ شهریار جان بالاخره گسترش انجمن سخت افزار هم انجام شد و یکی دیگه از برنامه های تیم

مدیریت به ثمر نشست. جا داره از شهریار عزیز به خاطر زحمات بی شائبه اش تشکر کنم چون واقعا کار طاقت فرسایی

بود و بنده هم چون در این ساعات دسترسی به اینترنت نداشتم نتوستم که شهریار جان رو همراهی کنم و شرمنده

ایشون شدم.:11():

در هر صورت از دوستان خواهش میکنم که اگه نکته ای مد نظرشون هست در انجمن پیشنهادات و انتقادات مطرح

کنند و ما رو راهنمایی کنند.

ضمن اینکه ممکنه تغییرات کوچکی هم مجدداً رخ بده تا دسترسی بهتر و نظم انجمنهای سخت افزار بیشتر بشه.

به امید موفقیت شما دوستان گرامی

PCNetwork می تازد ...

سپاس:11():

PCminister
05-02-08, 02:56
ببخشید میشه بگید دکمه تشکر کجاست؟

یعنی برای همیشه برش داشتید؟

با تشکر.

Mehdi_Full
05-02-08, 14:30
ببخشید میشه بگید دکمه تشکر کجاست؟

یعنی برای همیشه برش داشتید؟