PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک فوری فوری فوری؟؟؟؟؟؟؟

Trance
31-01-08, 18:52
رو ی ماردبورد مدل ga-m59sli-s5 دو تا رم 1gig که میشه دو گیگ با باس 800 انداختم اذیت میکنه ؟وقتی سیستم روشن میشه یک بار ساپورت می شه یک بار نه نمی دونم چرا اذیت میکنه با رم گینگ اینجوری نیست .البته رم ها درسته و مشکل نداره و بایوس رو اپدیت کردم.مشکل می تونه از کجا باشه.در ضمن مادر بورد رم با باس 800 هم ساپورت می کنه.با سپاس

مدل رم.ocz premium

Persiastore
31-01-08, 21:23
رو ی ماردبورد مدل ga-m59sli-s5 دو تا رم 1gig که میشه دو گیگ با باس 800 انداختم اذیت میکنه ؟وقتی سیستم روشن میشه یک بار ساپورت می شه یک بار نه نمی دونم چرا اذیت میکنه با رم گینگ اینجوری نیست .البته رم ها درسته و مشکل نداره و بایوس رو اپدیت کردم.مشکل می تونه از کجا باشه.در ضمن مادر بورد رم با باس 800 هم ساپورت می کنه.با سپاس

مدل رم.ocz premium
دوست عزیز رمها به صورت دوال هستند ؟
منظور از ساپورت اینه که بعضی وقتها دو تا رو میندازی فقط یک گیگ میشناسه ؟

Trance
31-01-08, 21:32
موقعی که سیستم می خواد بوت بشه بیاد بالا مشکل ایجاد می شه. یکبار که post درست انجام شد و سیستم بالا اومد برای بار دوم دیگه بالا نمی اید و اصلا سیستم بوت (post) نمی شه.با سپاس

Persiastore
31-01-08, 21:43
موقعی که سیستم می خواد بوت بشه بیاد بالا مشکل ایجاد می شه. یکبار که post درست انجام شد و سیستم بالا اومد برای بار دوم دیگه بالا نمی اید و اصلا سیستم بوت (post) نمی شه.با سپاس
اگر به صورت دوال هستش کنار هم بزار ببین میاد بالا
چون شما بایوستون آپدیت شده هستش پیشنهاد میکنم اگر کنار هم بازم مشکل وجود داشت رمها رو روی سیستم دیگه ای تست کنید حتما به نتیجه میرسید

Trance
31-01-08, 22:00
اگه بایوس اپدیت بشه برای سیستم مشکلی پیش میاد؟چیپ های استفاده شده روی رم ocz مال خود شرکته یا نه؟با سپاس

Persiastore
31-01-08, 22:04
اگه بایوس اپدیت بشه برای سیستم مشکلی پیش میاد؟چیپ های استفاده شده روی رم ocz مال خود شرکته یا نه؟با سپاس
اگر دقیقا همین مدل مین خودتون رو بگیرید و مشکلی در هنگام نصب پیش نیاد نه
البته چندین راه وجود داره - اگر خواستید تا لینک آموزش رو بزارم
من تا حالا با ocz کار نکردم ولی اگر مشکل داشته باشه گارانتیش انفورماتیک گستر هستش

Trance
31-01-08, 22:46
اگر خواستید تا لینک آموزش رو بزارم

اگه زحمتی نیست و لینک رو بزارید بسیار ممنون میشم.با سپاس از توجه شما:give_rose:

AMD>INTEL
01-02-08, 01:07
از روی تجربه میگم :

1- gskill خیلی با گیگا مج میشه
2- crucial

Persiastore
01-02-08, 09:12
اگر خواستید تا لینک آموزش رو بزارم

اگه زحمتی نیست و لینک رو بزارید بسیار ممنون میشم.با سپاس از توجه شما:give_rose:

Only the registered members can see the link
اینو جناب شهریار قبلا نوشته بود

WORYA_SH
03-02-08, 14:29
بعضی از رمها با بعضی مینها مچ نمیشه اگه مشکلتون با توضیحاتی که دوستان دادند بر طرف نشده از رمهای پیشنهادی Amd>intel استفاده کنید.