PDA

مشاهده نسخه کامل : هارد خود را بررسی کنید !!

Labyrinth
28-01-08, 23:40
این تاپیک رو ایجاد کردم تا هم بچه ها بتوانند از وضعیت هارد خودشون با خبر بشوند هم من مشکلم حل بشود

توجه کنید مشخصات کامل هارد خود را در پست بنویسید ( عمر هارد و .... )

Labyrinth
28-01-08, 23:58
ابتدا نرم افزار های زیز رو دانلود کنید

Hard Drive Inspector 2.62 (Only the registered members can see the link) + Crack (Only the registered members can see the link)

HD Tach 3.0.4.0 (Only the registered members can see the link)

HD Tune 2.54 (Only the registered members can see the link)

از صفحه اول و سوم نرم افزار اول عکس بگیرید و آپلود کنید و در این تاپیک قرار بدهید
نرم افزار دوم رو فقط با 8MB تست کنید و اینجا قرار دهید
نرم افزار سوم رو هم از صفحه اول و دوم عکس بگیرید و در اینجا قرار بدهید

توجه : سعی کنید تصاویر خود را در قسمت مربوط به تصاویر فرم آپلود کنید
برای دسترسی یه این قسمت اینجا (Only the registered members can see the link) کلیک کنید

Labyrinth
29-01-08, 00:21
خودم شروع میکنم :love:

نام سازنده محصول : سیگیت
نوع هارد دیسک : 250 گیگ ساتا ورژن دو
مدل هارد : ST3250310AS - 3.AAC
گارانتی : دوسال گارانتی سازگار
زمان کار کرد : سه روز

Hard Drive Inspector 2.62

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

HD Tach 3.0.4.0

HD Tune 2.54

لازم به ذکر است هارد من در حال حاضر حدود 25 گیگ از قضاش خالی هست

AMD>INTEL
29-01-08, 00:41
برنامه HDDLIFE هم برنامه بدی نیست :

Only the registered members can see the link

Labyrinth
29-01-08, 07:21
سلام آقا امید بله این برنامه یکی از بهترین ها است ولی من یشنهاد نمیکنم چون توی نسخه های جدید اطلا با قطعات سازگاری نداره و فقط باعث کند شدن سیستم میشود اگر کسی خواست این نرم افزار رو نصب کند حتما نسخه جدید رو نصب کنه و بعد از مشاهده وضعیت نرم افزار رو از نصب دربیاورد ولی این نرم افزار که من معرفی کردم سرعت سستم رو کم نمی کند و اطلاعاتی هم که میدهد کاملتر از HDDLIfe هست

Labyrinth
29-01-08, 21:37
از دوستان تقاضا دارم شرکت کنند این بحث پیش زمینه بحث بررسی هارد های موجد در بازار
هست دوستان فعال فرم چرا شما ؟

از همه دوستان تقاضا دارم بیاین مهم نیست هارد شما قدیمی هست یا نه یا ترکیده و....
این بحث میتوند به کسانی که قصد دارند با کمترین هزینه بهترین بازده رو داشته باشن کمک کند

پس کوتاهی نکنید
پیشا پیش از همیاری شما قدردانی میکنم :love:

KING
29-01-08, 22:05
Micron
دوست عزیز اگه ممکنه نرم افزار رو فشرده کنید حجمش برای من خیلی زیاده دانلود با دایل اپ مشکله ممنون میشم
راستی هاردم سامسونگ هستش 1 حدود یک ماه کار کرده میخام ببینم در برابر سیگیت و و سترن چطوره :1. (26):

Trance
04-02-08, 19:13
امیر جان یک مقدار درباره هارد سامسونگ اطلاعات می خواستم.تفاوتش با هارد های دیگه چی؟نسبت به هارد های دیگه منجمله مسکتور بهتر نیست؟نظر خودتو می خواستم بدونم.با سپاس:give_rose:

AMD>INTEL
04-02-08, 20:34
وسترن بهترین هست بعد هیتاچی و بعد سامسونگ و در مقام آخر سیگیت

Labyrinth
04-02-08, 22:30
سامسونگ یکی از بهترین تولید کننده های هارد میباشد و هارد هایی با کیفیت و بازده خوب تولید میکند این هارد ها کم صدا و دارای سرعت بالایی هستن و در ایران نیز توسط سام سرویس و فرتکس گارانتی میشوند که گارانتی سام سرویس خسل بهتر از فرتکس هست
بشخصه هارد سامسونگ رو خیلی قبول دارم

Trance
05-02-08, 20:26
من خودم بیشتر سامسونگ رو قبول درام .به قول اقا امیر *سامسونگ یکی از بهترین تولید کننده های هارد میباشد و هارد هایی با کیفیت و بازده خوب تولید میکند این هارد ها کم صدا و دارای سرعت بالایی هستن*نظر بقیه اساتید چیه.با سپاس از شما:great:

MOHAMMAD1
05-02-08, 20:32
من خودم بیشتر سامسونگ رو قبول درام .به قول اقا امیر *سامسونگ یکی از بهترین تولید کننده های هارد میباشد و هارد هایی با کیفیت و بازده خوب تولید میکند این هارد ها کم صدا و دارای سرعت بالایی هستن*نظر بقیه اساتید چیه.با سپاس از شما:great:

به نظر من تا زمانی که وسترن و هیتاچی هستن سامسونگ حرفی برای گفتن نداره

Labyrinth
05-02-08, 20:48
عزیزم وسترن مرد خدا بیامورزدش وسترن فقط باید با رپتور بیاد جلو من موندم شما چی وسترن براتون جالبه :1. (27):

فقط همین یک جمله ( اندکی صبر سحر نزدیک است )

Trance
05-02-08, 20:55
به چه دلیل شما قبول نداری؟یکم بیشتر توضیح ؟بنچ مارکی چیزی داری بزاری؟

Stream
05-02-08, 21:22
هارد های وسترن هاردهای خیلی خوبی هستند. البته سامسونگ هم همینطور !!!

Labyrinth
05-02-08, 21:35
عزیز من نمیگم وسترن بده ولی با یک حساب سرانگشتی میشه به این نتیجه رسید که فقط وسترن شاهکارش رپتوره که اونهم سیگیت باهاش داره رقابت میکند

اگر یکم تحقیق کنید میفهمید که وسترن برای کسایی خوبه که بخوان سروری چیزی باشند
چون واقعا زمان دسرسی پایینی داره

بازم میگم اندکی صبر سحر نزدیک است بزودی نتیجه بررسی ها رو میگذارم :great:

MOHAMMAD1
05-02-08, 21:58
عزیز من نمیگم وسترن بده

پس میخوای بدم باشه!

من هم حرف بدی نزدم که همه شما....
گفتم به نظرم وسترن و هیتاچی بهتر هستن
همین
بازم میگم

Labyrinth
05-02-08, 23:38
آقا اینجا قرار بود هارد خودتون رو برسی کنید چرا بحث رو دارید به حاشیه میگشید مهراد جون یا علی نیازمند یاریتم بحث رو درست کن :1. (38): :1. (1):

M A H R A D
06-02-08, 14:45
آقا اینجا قرار بود هارد خودتون رو برسی کنید چرا بحث رو دارید به حاشیه میگشید مهراد جون یا علی نیازمند یاریتم بحث رو درست کن :1. (38): :1. (1):
یعنی پاک کنم پستها رو ؟!

acer_14
06-02-08, 14:53
با سلام خدمت دوستان

به نظر من هاردهاي سامسونگ در حال حاضر بهترين مارك بازار هستش . خودم هم دو سالي ميشه كه براي كامپيوترهاي محل كارم از اين مارك استفاده مي كنم. فوق العاده بي صدا ، سرعت خوب در كل ميشه گفت بهترينه

Labyrinth
06-02-08, 16:53
بله مهراد جان از بعد پست کیگ عزیز همه پست ها رو پاک کن ( البته اگر امکانش هست و به بچه ها برنمیخوره چون مضوع کاملا پرت شده