PDA

مشاهده نسخه کامل : نقد بازی Neighbors From Hell 2 یا همسایه آزاری یا همسایه جهنمی

miladfans
28-01-08, 14:15
!!!!!!آقا بازیه خفن رله توپیه!!!!!!

اولین خوبی این بازی این که بازیش فارسیه
Only the registered members can see the link

تو این بازی شما هرکاری که عشقتون بکشه میکنین سیریش همسایه هاتون میشین اسفالتشون میکنین اصلا" این بازی مال کسایه که دوست دارندکرم بریزن مال کسایه که از بچگی مریض بودند و بااین بازیها عشق میکنن.
من شخصا" باهاش خیلی حال می کنم
یکی دیگه از خوبیا این بازی اینه که به درد همه سنین میخوره از3------------96 سال
ویژگیهای بازی :
بااین که کارت گرافیکی پاینی میخاد گرافیکش از(Hitman)و خیلی از بازیها بهتره .........
خلاصه این بازی رو به همه پیشنهاد میکنم.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link شما در این بازی در نقش شخصیتی به نام ((وودی))وظیفه آزار همسایه خود را دارید و باید در هر مرحله امتیاز مورد نظری را که برای آن مرحله تعیین شده است بدست آورید ، در هر بخش ابزار مختلفی وجود دارد که شما باید آنها را بیابید و از تک تک آنها برای اذیت همسایه خود استفاده کنید...

Only the registered members can see the link نوع بازی: استراتژی - فكري

توضیحات:
Only the registered members can see the link نسخه اول بازی پرطرفدار"همسایه ای از جهنم"در سال پیش با محیط و طراحی ساده خود اما جذابش توانست یک ارایه بی نظیر و شیرین را از خود بر جای بگذارد ، اما به طور قطع ناراحتی دوستداران آن از کوتاه بودن بازی بود به صورتی که تا شما می آمدید به بازی عادت کنید و از جذابیت و زیبایی های آن لذت ببرید بازی به اتمام میرسید به همین سبب سازندگان بازی در همان هفته های اول انتشار آن و به سبب استقبال بی سابقه از آن اعلام کردند که نسخه دوم به زودی و در اواخر تابستان وارد بازار میشود اما اینکه در فاصله چند ماه از انتشار آن نسخه دوم وارد بازار شود امری غیر ممکن به نظر می رسید و همانطور که همگان انتظار داشتند بازی با تعویقی 5ماهه نسبت به موعد مقرر و در حدود چند روز پیش در دسترس عموم قرار گرفت.
Only the registered members can see the link در ابتدا برای کسانی که قسمت قبل را بازی نکرده اند چند نکته را ذکر میکنم ، شما در این بازی در نقش شخصیتی به نام((وودی))وظیفه آزار همسایه خود را دارید و باید در هر مرحله امتیاز مورد نظری را که برای آن مرحله تعیین شده است بدست آورید ، در هر بخش ابزار مختلفی وجود دارد که شما باید آنها را بیابید و از تک تک آنها برای اذیت همسایه خود استفاده کنید بدین ترتیب که در ابتدا به کارهایی که همسایه تان انجام میدهد دقت کرده و آنها را به طور دقیق مورد بررسی قرار میدهیم و با توجه به ابزارهای مختلفی که بدست آورده ایم برای عصبی کردن او و گرفتن امتیازات لازم اقدام می کنیم که در این نسخه کارها کمی دشوارتر شده و به عبارتی باید دقت بیشتری از خود برای عصبی کردن همسایه خود استفاده کنید ، در این نسخه ، دیگر از محیط خسته کننده و یکنواخت قبل که در خانه رخ میداد رها شده ایم و در مکانها و جاهای مختلف نسبت به اذیت همسایه مان اقدام میکنیم ، لازم به ذکر است که این نسخه شامل 14 مرحله گوناگون که در 6کشور مختلف رخ میدهد میباشد از جمله این کشورها می توان به چین ، هندوستان و مکزیک اشاره کرد ، از نکات دیگر بازی این است که شخصیت های بازی نسبت به نسخه قبل که حداکثر تعدادشان به 4میرسید در این نسخه به چیزی حدود 9-8 کاراکتر افزایش یافته است و در واقع کار شما نیز سخت تر شده است به دلیل اینکه علاوه بر همسایه تان ، زن و بچه هایش و همچنین مادرش مراقب کارهای شما هستند و باید از دید آنها نیز پنهان باشید.
Only the registered members can see the link اگر شما نسخه قبل را در خاطر داشته باشید وقتی که همسایه تان شما را در خانه خود میدید شما را مورد ضرب و شتم قرار می داد و شما مجبور بودید که از ابتدا مرحله را آغاز کنید اما این نسخه به شما این امکان را می دهد که تا 3بار اگر در دید او قرار بگیرید و توسط او و یا افراد خانواده او زده شوید مجددا مرحله را از آنجایی که در آن بوده اید ادامه بدهید که این یک ویژگی مثبت برای شما جهت پیشبرد اهدافتان میباشد تا در مقابل دشواریهای افزوده شده نسبت به نسخه قبل قسمی نیز آسانتر شده باشد ، در ضمن در این بازی بر تعداد افکتهای جالب آن نسبت به نسخه قبل افزوده شده است برای مثال اگر شما در نسخه قبل صابون را بر زیر پای همسایه خود میگذاشتید و او لیز میخورد و امتیازی برای عصبانی شدن او میگرفتید این بار با انجام چنین کاری علاوه بر آنکه او لیز میخورد میتوانید با باز کردن در سبب افتادن او در دریا شده و دو امتیاز مختلف برای عصبی کردن او بگیرید!!!
Only the registered members can see the link وقتی برای اولین بار نسخه اول "همسایه ای از جهنم"را مشاهده کردم اولین چیزی که قبل از شروع بازی من را جذب خود کرد گرافیک کاملا ساده اما به صورت باور نکردنی جذاب آن بود و از همه مهمتر انیمیشن های به کار رفته در شخصیت های آن بود که واقعا با دقت هرچه تمام طراحی شده بود که با پیشرفت آن به سطح و کیفیت بالاتری در این نسخه جذابیتی دوچندان یافته است و طراحی شخصیتها با دقت و کیفیت بهتری پردازش شده است.صدا و موزیک های بازی نیز واقعا زیبا است و همانند سریال های تلویزیونی بی نظیر ، موزیک های بازی همراه با افزایش هیجان جذاب تر میشوند و بالعکس و از همه مهمتر صدای شخصیتهای موجود در بازی است که در سبک بازی Simsساخته شده است و حالات ویژه ای را بخشیده است و کاملا همگون با بازی ساخته شده است.

نتیجه گیری :
Only the registered members can see the link در کل Neighbours From Hellیک بازی موفق بود و ورود نسخه دوم آن برای تثبیت این موفقیت و افزایش محبوبیت آن الزامی بود و برخلاف خیلی از بازیهای دیگر که در نسخه های بعد خو ارایه ای پایین تر نسبت به قبل را میکنند کاملا موفق تر بود و من خرید این بازی را به هرکسی که علاقه مند به بازیهای کامپیوتری است توصیه میکنم.
سيستم مورد نياز بازی:
حداقل سيستم مورد نياز:
ويندوز ۹۸ و بالاتر

پنتيوم II

64 مگابايت رم

8 مگابايت کارت گرافيک

300 مگابايت فضاي خالي

sAsAn.K
28-01-08, 14:53
حتما شما فارسی شدش رو خریدی !
وگرنه خود بازی که فارسی نیست .

Labyrinth
28-01-08, 15:00
کسی اگر نسخه اصلی رو با اتوران فارسی خواست بگه :great:

Ramin_Zero1818
28-01-08, 20:19
اگه فارسيه كه منم ميخوام

miladfans
28-01-08, 21:43
حتما شما فارسی شدش رو خریدی !
وگرنه خود بازی که فارسی نیست .

من هم نسحه خارجی شو بازی کردم
اشتباه من این بود که منبع رو ذکر نکردم
یعنی منبع رو نداشتم
من 2 ماه پیش به صورت فایل html دانلود کردم
اگه منبع رو پیدا کردم می زارم

البته چند تا از دوستام فارسیش رو بازی کرده بوند خیلی حال کرده بودند
:give_rose:

miladfans
28-01-08, 21:47
اینم نسخه شماره 3 همسایه آزاری
اینم بازی خیلی با حال همسایه آزاری (نسخه ویرایش شده )

Neighbours from Hell 3
Despite the disappointment of a rather short campaign, Neighbors From Hell is still worth a look for any strategy or puzzle game fan.

Download Now From Rapid Share (Only the registered members can see the link)
Pass: SYNAPSE

منبع :Only the registered members can see the link

sAsAn.K
29-01-08, 01:05
بازی ای به اسم Neighbours From Hell 3 اصلا و به هیچ وجه منتشر نشد ، و این بازی که فکر می کنم یک بازی روسی هم هست به اشتباه به اسم NFH3 داره فروش میره .

miladfans
29-01-08, 14:13
بازی ای به اسم Neighbours From Hell 3 اصلا و به هیچ وجه منتشر نشد ، و این بازی که فکر می کنم یک بازی روسی هم هست به اشتباه به اسم NFH3 داره فروش میره .
روش که نوشته بود همسایه آزاری 3
به هر حال خیلی ممنون

راستییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ی
ممنون که جواب می دی

sAsAn.K
29-01-08, 14:16
از این ایرانی های سود جو همه چی بر میاد .
کاور درست می کنن میگن Nfh3 اومد !!!

miladfans
29-01-08, 16:03
اینم سیو گیم بازی همسایه آزاری 1

100% و کامل

همه مراحل هم بالای 90% است

کسایی که بازی کردن می دونن چی می گم

Labyrinth
29-01-08, 18:49
کاملا تایید میشود این نسخه هنوز ساخته نشده است :great:

Quick
30-01-08, 16:15
ساسان جان راست میگن همین Just cause رو میخواستن به اسم GTA 6 قالب کنن!!!!

sAsAn.K
30-01-08, 16:47
میخواستن قالب کنن ؟!
من حاضرم پک Just Cause رو که روی دی وی دیش نوشته GTA براتون Scan کنم !

miladfans
31-01-08, 01:28
حالا خوبه شما می فهمید

ما گه بازی می کنیم چی ؟؟؟؟؟؟