PDA

مشاهده نسخه کامل : برای یک انجمن کامپیوتری ، آیا بهتر نیست...

J.Omrani
27-01-08, 08:51
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

مدیریت محترم؛
با سلام،

همانطور که می دانید ، این حقیر به تازگی افتخار حضور در این انجمن محترم را پیدا نموده ام. لذا با توجه به حضور کوتاه مدت خود و همچنین عدم اشنایی با خصوصیات و مختصات این تالار ، دو پیشنهاد ابتدایی را در این قسمت بیان می نمایم تا در صورت صلاحدید مدیریت محترم و به جهت ارتقای سطح کیفی و کمی انجمن ، در مورد آنها بحث شود.

- با توجه به اینکه عنوان سایت رسمی این انجمن محترم " شهر سخت افزار " است ، آیا بهتر نیست موضوعات اصلی سخت افزار در صفحه اول انجمن به صورت تفکیک شده قرار بگیرند. به گونه ای که هر کاربر در بدو ورود به صفحه اصلی و در یک نگاه، از موضوعات و پست های جدید عنوان شده در هر قسمت سخت افزاری آگاه شود. این امر در سایر تالار های سخت افزاری اجرا شده است و فکر می کنم کمک بسیار مناسبی در جهت انتخاب بحث و استمرار آن توسط کاربران عزیز باشد.

- به جهت تشویق حضور اساتید عزیز فنی مستقر در ارگانهای دولتی و خصوصی بزرگ، آیا بهتر نیست بخش خبری سایت - که پیوسته توسط مدیریت محترم با درج اخبار و اطلاعیه های جدید به روز می شود- به واسطه جمع آوری آدرس ایمیل های شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی، به طور پیوسته نسبت به ارسال اخبار برای ایشان اقدام نماید. قطعا با استمرار این روند، علاوه بر تشویق حضور ایشان به شرکت در بحثهای فنی انجمن مرتبط با فعالیتهایشان - که موجب افزایش سطح کیفی انجمن خواهد شد- می توان نسبت به تامین هزینه های جاری سایت و انجمن از طریق درج تبلیغات ، خوشبین بود.

بدیهی است که جهت بهینه شدن موضوعات فوق ، نیاز به تبادل نظر و بررسی بیشتری می باشد که قطعا اساتید محترم و کاربران عزیز با درج نظرات خود ، به این امر کمک خواهند نمود.

با تقدیم احترام

Labyrinth
27-01-08, 09:37
من هم با ريالای عمرانی موافقم انجوری به نفع خودتون هم هست :wink:

PCminister
27-01-08, 12:32
با عرض سلام و احترام
آقای مهندس فکر میکنم همین الان هم این کار انجام شده.
الان شما با ورود به انجمن میتونید همه بخشهای سخت افزاری را زیر بخش مربوطه ببینید و هر کدام دارای پست جدید باشد آیکون آن سفید نمایش داده میشود.
اگر منظورتان نمایش سخت افزار بصورت باز شده و نمایش پست جدید برای هر تاپیک هست فکر نمی کنم جالب باشه با این حال مدیران بهتر میتونند کمک کنن.

با تشکر از نظرتون برای ارتقاء بخش سخت افزار.

M A H R A D
27-01-08, 13:55
سلام آقای عمرانی

جا داره اول از حسن نظر شما تشکر کنم

درباره مورد اول که متذکر شدید باید خدمتتون عارض بشوم که اتفاقاً مدتی است که ذهن خود ما رو نیز مشغول کرده

و برنامه هایی رو در نظر داریم برای انجمن سخت افزار که انشالله اگر قطعی شد و به ایده مشترکی رسیدیم ( که

همینطور خواهد بود! ) حتما خدمت شما و دوستان عزیز بازگو خواهیم کرد.

در مورد مورد دوم هم به نظر من شهریار جان بهتر میتونند پاسخگو باشند ، بنابراین بنده صحبتی نمیکنم:1. (23):

مجدداً از شما سپاسگزارم

سپاس:give_rose:

Shahryar
27-01-08, 15:27
سلام جناب عمراني خوب هستيد ؟

راستش اين تاخير يك ماه ما در برنامه ها انتقادات و پيشنهادات زيادي را به دنبال داشته .

در مورد گفته ي اول شما بايد خدمتتون بگم كه كاملا تصميمش گرفته شده و تا حدود 7-10 روز آينده عملي ميشه .

در مورد گفته ي دوم جنابعالي هم داريم يك خبرنامه ايجاد ميكنيم اولا و ثانيا هم اينكه قصد همچين كاري داريم .

اما نكته اي كه در اول پست به اون اشاره كردم اين بود كه تاخير يك ماهه ! منظور از اين حرف اين هست كه تيم ما در بخش سخت افزار ( شهر سخت افزار ) الان چيزي حدود 1 ماه هست كه به عبارتي موتور خاموش داريم حركت ميكنيم چراكه هم نياز به يكسري تصميم گيري ها بود و هم اينكه امتحانات در سطوح مختلف تيم مديريت با اون درگير بود و تا چند روز آينده هست . از سوي ديگه ما الان فاز سوم برنامه هاي سايت را به اتمام رسانديم و براي بخش بعدي داريم برنامه ريزي ميكنيم كه اين كمي طول كشيده . قرار نبود اين نكات را من بگم ولي حالا كه مطرح شد بخش هايي كه در نظر است اجرا بشه :

1- خبر نامه
2- بخش صفحه شركت ها
3- مركز دانلود سخت افزاري فعال
4- فعاليت بين المللي
و ...

اجازه بديد بنده بيش از اين از برنامه ها نويد ندهم و شما منتظر تغييرات و تحولات و پيشرفت بزرگ تيم باشيد .

ممنون از پيشنهادتون

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

AMD>INTEL
27-01-08, 15:48
مهندس عزیز یکی از بهترین استاتید و دوستان من هست . آرزوی سلامتی و خوشی برای خودش و خانوادش دارم .