PDA

مشاهده نسخه کامل : انتقاد نسبت به بازن نشدن موضوعات مختلف در سایت

376
26-01-08, 15:49
با سلام به مدیران سایت و کاربران
من یه مدتی هست که هر وقت می خواهم یک موضوع (فرقی نمی کند که از کدام انجمن باشد) باز کنم بجای اینکه موضوع نمایش داده شود، صفحه مربوط به پاسخ دادن به آن موضوع باز می شود؟ لطفاً کنید بررسی کنید مشکل از کجاست؟

aMiR HosSeiN
26-01-08, 16:44
با سلام به مدیران سایت و کاربران
من یه مدتی هست که هر وقت می خواهم یک موضوع (فرقی نمی کند که از کدام انجمن باشد) باز کنم بجای اینکه موضوع نمایش داده شود، صفحه مربوط به پاسخ دادن به آن موضوع باز می شود؟ لطفاً کنید بررسی کنید مشکل از کجاست؟
ممکنه یکم دیر باز بشه ، اما اینطوری نیست که اصلا باز نشه.اگه دیدی طول کشید یه بار refresh کن باز میشه.
ارادتمند:wink:

KING
26-01-08, 19:26
دوست عزیز ممکنه از مرور گر شما باشد لطفا" با یک مرور دیگه تست کنید
چنین چیزی سابقه نداشته ,و امکان نداره که بخاین یه تاپیک رو باز کنید بره رو تاپیک و یا ارسال جدید

Shahryar
26-01-08, 20:49
دوست عزيزم اگه شما تنظيم خاصي را در مرورگر يا در جاهاي ديگه كامپيوترتون انجام نداده باشيد اين كار غير ممكن هست ! :great: چون در صورتي كه يك فايل را بر فرض مثال پيدا نكنه تنظيم شده كه به سراغ فايل index برسه نه اينكه newreply.php را لود كنه .

لطفا تنظيمات بروزر خود را به صورت ديفالت گذاشته و با يك كانكشن ديگه چك كنيد .

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

376
30-01-08, 18:55
با تشکر از تمامی کاربران که مرا راهنمایی کرده اند، مشکلم حل شد ولی نمی دانم آیا {آخه من از وقتی my mood را تغییرا دادم این مشکل برایم اتفاق افتاد وقتی انرا به حالت پیش فرض قرار دادم درست شد} از هست که گفتم است یا نه؟

Shahryar
30-01-08, 19:54
با تشکر از تمامی کاربران که مرا راهنمایی کرده اند، مشکلم حل شد ولی نمی دانم آیا {آخه من از وقتی my mood را تغییرا دادم این مشکل برایم اتفاق افتاد وقتی انرا به حالت پیش فرض قرار دادم درست شد} از هست که گفتم است یا نه؟

دوست عزيزم ربطي به اين موضوع نداره احتمال خيلي زياد اختلالات در مرورگر يا ... بوده .