PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی اور کلاک در dvb

ali-11
25-01-08, 15:35
یه راهنمای از اساتید!!
دوستان من کارتمو اور کلاک کردم اما سیگنالم بکل قطع شده کریستال اصلی خود کارتم انداختم اما بازم سیگنال ندارم از دوستانی که اطلاعاتی راجب این زمینه دارن نظر بدن
کارتم اسکا استار2چیپست technisat

ممنون...

ali-11
25-01-08, 16:59
یه راهنمای از اساتید!!
دوستان من کارتمو اور کلاک کردم اما سیگنالم بکل قطع شده کریستال اصلی خود کارتم انداختم اما بازم سیگنال ندارم از دوستانی که اطلاعاتی راجب این زمینه دارن نظر بدن
کارتم اسکا استار2چیپست technisat

ممنون...

کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟؟؟:1. (28):
منتظرم!!

ali-11
25-01-08, 23:56
دوستان واقعا کسی نمیتونه راهنمایی کنه ؟؟؟

بابا دمتون گرم!!

WORYA_SH
26-01-08, 16:14
دوست عزیز منظور شما upgrade هست نه overclock اونی که شما دنبالش هستی تو قسمت رسیور مطرح کن نه اینجا.

ali-11
26-01-08, 20:13
خيلي ممنون جنابworya_sh

اول يه معذرت خواهي كنم اگه مشكلم را در جاي خود مطرح نكردم!!(من بخش dvb يا ريسيور پيدا نكردم بخاطر اون تو اين قسمت مطرح كردم)

نه overclock است در اصل من کریستال 45mاز کارت جدا کردم ویه 80mانداختم واسه کم کردن دیسکانکتی كه بکل سیگنالم قطع شد مشکل از لحیم کاریشه فکر کنم پایه بورد دیگه اتصال نداره.

WORYA_SH
26-01-08, 21:50
دوست عزیز من پیشنهاد می کنم اگه با الکترونیک زیاد اشنا نیستی و تجربه این کار را در مورد رسیور نداشتی حتما رسیور را پیش یه تعمیر کار ببر . تا زودتر به نتیجه برسی مطمنا با تمام محدودیتها اگه بگردی تو هر شهری حداقل یه تعمیر کار خوب هست.

موفق باشی.

AMD>INTEL
26-01-08, 22:01
احتمالا موقع لحیم کاری سر هویه رو زیاد روی کارت نگه داشتی و قسمتی از برد سوخته . کارت ها و مادربردها دارای بردهای چند لایه هستند .