PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با برنامه WinDVR 3 در Snazzi Video Capture Card

Babak
14-12-06, 15:06
سلام دوستان.
من یه 6 ماهی هست که کارت تی وی Snazzi رو خریدم، و طبق خود CD، فقط با برنامه InterVideo WinDVR 3 میشه اونو باز کرد و از اون استفاده کرد.
اما متاسفانه هر دفعه یه مشکلی دارم:

* از اون اول، بعضی وقتا که بازش می کردم، صفحه سیاه می شد و فقط صدا داشتم، ولی وقتی دکمه Record رو می زدم، درست می شد.
* بعد، اکثر وقتا لیست کانالهاش پاک میشد.
* از اون اول، یه مشکل خیلی بدش این بود که بعضی وقتا (اکثر اوقات) که بازش می کردم، گیر میکرد و مجبور بوده 3-4 بار باز و بسته کنم تا بگیره. یعنی در مواقع فوری که عجله داشتم، همین مشکلم بود.
* جدیدا هم (از یک ماه پیش که 2-3 بار ویندوزم رو عوض کردم) دیگه خیلی (ببخشیدا) افتضاح شده! تصویرش خراب! وقتی تمام صفحه اش میکنم، بصورت اسلاید به اسلاید میشه! جدیدا هم موقعی بازش میکنم، ویندوز ریستارت میشه!!! یعنی خلاصه دیگه خیلی اعصابمو خرد کرده!!!

از دوستان خواهش می کنم یک راهی برای حل این مشکل بیابند.

با تشکر فراوان. :83:

M A H R A D
15-12-06, 23:13
شما یه بار این برنامه رو Reinstall کنید ...

بعد از Restart مجدد سیستم دوباره نصبش کنید ....

ضمنا تنظظیمات کشور رو هم روی سنگاپور بذارید ... یا اندونزی یا افغانستان ...

نکته : برنامه های TV & Capture عموما به رم بالایی نیاز دارند ...

رم شما چقدره ؟

Only the registered members can see the link

Babak
16-12-06, 10:59
با سلام و تشکر از مهراد عزیز.

ببینید، من برنامه رو Reinstall کردم و باز هم همین مشکل رو داشت.
کشور رو هم روی سنگاپور قرار دادم ولی تغییری نکرد.
اگر من منظور شما را درست فهمیده باشم، باید اول برنامه WinDVR3 (یا درایور کارت TV؟) رو پاک کنم، بعد سیستم رو ریستارت کنم، بعد دوباره نصبش کنم...
باشه، این کار رو هم می کنم. (ممنون از شما)

ضمنا، آیا مشکل از برنامه WinDVR3 هست؟ یا از TV Card؟
آیا برنامه دیگری هست که از TV Cardهای Snazzi پشتیبانی کنه؟ من خودم برنامه Snazzi PVR رو تست کردم، اصلا کارت رو نمیخوند!!!

بهرحال، واقعا ممنونم.
قربانت، بابک. :83:

M A H R A D
16-12-06, 14:21
یه نکته :

شما بروید هم درایور کارت و هم WinDVR رو Uninstall کنید ...

بعدش اول درایور کارت رو نصب کنید (بطور کامل) بعدش هم یه بار سیستم رو Restart کنید و دوباره برید برنامه WinDVR رو نصب کنید ... بعدش یه بار دیگه سیستم رو ریستارت کنید ببینید درست میشه یا نه ...؟

شما جواب بنده رو ندادید که RAM سیستمون چقدره ؟ اگه کم باشه ممکنه که بخاطر همین رم این مشکلات پیش بیاد ...

---------------------------------------------------

یه برنامه دیگه هست که نمیدونم به کارت شما میخوره یا نه ولی در هر صورت براتون اسمش رو میذارم شما هم اگه مایلید دانلودش کنید ببنید که با کارت شما هماهنگ هست یا نه ؟ :

PowerVCR II Pro 3.0

البته نمیدونم ورژن جدید هم داره یا نه ؟

اگه لازم دارید بفرمائید تا لینک بدم ...

سپاس

Babak
16-12-06, 18:15
با سلام دوباره

معذرت میخام، یادم رفت بگم که:
RAM من 512MB هست.

به نظر شما کمه (فکر کنم همینطور باشه!!!)؟ اگر کمه، به چه رمی نیاز هست؟ 1GB کافیه؟ نه؟ بابا یه تخفیفی بده از اونور شهر بلند شدیم اومدیم ایجا... 1 گیگ تمومش کن خدا بده برکت دیگه... خواهش می کنم... !!!

با تشکر از راهنماییتون.

M A H R A D
17-12-06, 15:35
نه عزیز کم نیست ... فعلا کافیه ...!!

ضمنا این Power VCR رو پیدا کردید ؟

به کارتتون میخوره ؟

Babak
17-12-06, 17:44
با سلامی دوباره.

بله، من اون برنامه رو پیدا کردم: Only the registered members can see the link

اما یک مشکل بزرگ:
موقعی که بازش می کنم، برنامه رو میاره، ولی سریع پیغام Don't Send میده!

چکار کنم؟
با همون WinDVR چکار کنم؟

با تشکر.
موفق باشید.

ila110
16-01-08, 21:24
سلام

من هم با اين برنامه مشكل دارم .
مشكل من زمانيه كه روي ركورد كليك ميكنم تصوير سياه ميشه ولي با اين وجود موقع بازبيني تصوير كپچر شده مشكلي نداره فقط در زمان ركورد سياه ميشه البته با برنامه يوليد ويدئو اين طور نيست ولي كيفيت نداره تصوير صاف نيست.تنظيمات هم روي سنگاپوره رم دستگاه هم 1 گيگه و پال بي هم انتخاب شده لطفا راهنمائي كنيد ممنون ميشم در ضمن چند بار هم برنامه رو پاك ومجدد نصب كردم ولي درست نشد.

AMD>INTEL
16-01-08, 22:05
جدیدترین نسخه directx رو نصب کن . درایور کارت گرافیک و کارت اسنازی رو اپ دیت کن . مشکلت حل میشه

ila110
26-01-08, 21:32
نه عزیز کم نیست ... فعلا کافیه ...!!

ضمنا این Power VCR رو پیدا کردید ؟

به کارتتون میخوره ؟

سلام دوست عزيز
من اين برنامه رو دانلود كردم خيلي عاليه از همه نظر ولي نسخه آزمايشي اونه و تا 2 دقيقه بيشتر كپچر نميكنه اگه ميشد اونو ريجستر كرد عالي:1. (10): ميشد اگه بتوني كمك كني ممنون ميشم.

esikhan2006
11-02-08, 21:54
سلام دوست عزيز اگه ممكنه درايور كارت اسنازي رو برام بزاريد شديدا لازم دارم

ehsan_ipi
16-03-08, 09:37
باید سریال برنامه رو ابتدای نصب وارد کنید:
CD-Key : OV19713299366729

misogy
12-07-09, 00:03
من چاکر تموم برو بچ و عضو جدید سایت هستم .
اگه لطف کنین به سوالاتم جواب بدین چاکر تموم بروبچ سایت هستم
هر که منو دوست خودش می دونه ایمیل خوده شو برام بزاره
ایمیل منmisugy14@gmail.com (منmisugy14@gmail.com) خوش حال میشم با ارسال پیغام برای من ما رو از نگرانی حال دوستامون در بیارید و پا روی چشم ما بزارید

misogy
12-07-09, 00:09
من ببرای دیدن کا نال های تلویزیون از نرم افزارInterVideo WinDVR استفاده می کنم
اما من وقتی نرم افزار نصب کردم تصویر رو ندارم ولی وقتی اجراش می کنم پیغام cannot detect device. رو میده باید چکار کنم ؟ ممنون می شم اگه جواب بدین

hadimirshekar
26-01-12, 20:02
سلام من این نرم افزار رو نصب میکنم ولی کار نمیکند اگه جوابی دارین به ایمیل من بفرستید ممنون میشم
hadimirshekaryahoo.com

alitaktak
03-03-12, 05:44
سلام دوست عزيز ممكنه درايور كارت اسنازي رو برام بزاريد ؟من خیلی دنبالش گشتم ممنون میشم اگه برام بفرستی alitaktakyahoo.com:gasp:Only the registered members can see the link

alitaktak
03-03-12, 05:45
سلام دوست عزيز ممكنه درايور كارت اسنازي رو برام بزاريد ؟من خیلی دنبالش گشتم ممنون میشم اگه برام بفرستی
alitaktakyahoo.com

alitaktak
03-03-12, 05:58
سلام دوست عزيز ممكنه درايور كارت اسنازي رو برام بفرستی من خیلی دنبالش گشتم
مدل کپچر snazzl vone multmedia v 1.2
alitaktakyahoo.com