PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا Metal Gear Solid 4 کنسول PS3 را نجات خواهد داد ؟

sAsAn.K
21-01-08, 15:24
سلام دوستان .
چیزی که کاملا مشخصه اینه که PS3 تا حالا اصلا موفق نبوده و ضرر کردن شرکت سونی در ازای فروش هر PS3 نیز میتونه گواه بر همین مساله باشه .
حالا به نظر شما بازی Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots میتونه PS3 رو نجات بده ؟
خیلی ها بر این عقیدن که این بازی توانایی این رو داره که به تنهایی PS3 رو از این همه مشکلات خلاص کنه و باعث بشه حتی عده ای به خاطر این بازی هم که شده PS3 بخرن .
:great:
تاریخ انتشار این بازی برای PS3 یک چهارم دوم سال 2008 خواهد بود .
برای دیدن عکس های بازی هم برید اینجا :

Only the registered members can see the link

Trance
21-01-08, 18:42
این بازی نمی تونه جلوی شکست ps3 رو بگیر ه.چونکه ps3 مشکلات سخت افزاری داره.یعنی اینکه قطعات طوری طراحی شده که پیچیدگی خاصی داره و شرکت های بازی سازی برای نوشتن گیم با اون مشکل دارن.cpu اون(cell) طوری طراحی شده که بدرد محاسبات ریاضی می خوره نه گیم. 8 هسته نامتقارن توی این cpu مشکلات رو برای شرکت های بازی سازی درست کرده و شرکت های بازی سازی هنوز نتو نستن به پیچیدگی های این cpu دست پیدا کنن.با سپاس

sAsAn.K
21-01-08, 23:42
کاملا موافقم ، ولی مطمئنا وضع Ps3 با اومدن این بازی به نظر من خیلی خیلی بهتر میشه ، شاید و امیدوارم که جلوی ضررهای شدید سونی رو بگیره .
واقعا ارزش سونی بالا تر از این حرف هاست که بخواد ضرر بده .

Stream
22-01-08, 00:08
کاملا موافقم ، ولی مطمئنا وضع Ps3 با اومدن این بازی به نظر من خیلی خیلی بهتر میشه ، شاید و امیدوارم که جلوی ضررهای شدید سونی رو بگیره .
واقعا ارزش سونی بالا تر از این حرف هاست که بخواد ضرر بده .

یکم توضیح میدید راجب این مسئله ؟ چون سونی ارزشش بالاست پس ضرر نمیده ؟

sAsAn.K
22-01-08, 00:11
منظورم اینه که حیفه که سونی با این همه متخصص در زمینه ی نرم افزاری و سخت افزاری که همگی در سطح بسیار بالایی هستن کنسولی با نام Playstation 3 بده و نا موفق بشه با اینکه این همه روش کار کرده .

Stream
22-01-08, 00:19
منظورم اینه که حیفه که سونی با این همه متخصص در زمینه ی نرم افزاری و سخت افزاری که همگی در سطح بسیار بالایی هستن کنسولی با نام Playstation 3 بده و نا موفق بشه با اینکه این همه روش کار کرده .
این رو قبول دارم. ( این با اون جمله اول خیلی فرق داشت... ) ولی همیشه توی دنیای الکترونیک اینطوریه. TOSHIBA هم روی HD DVD خیلی تحقیقات و خرج کرده بود ولی شکست خورد و کلی ضرر داد، حالا اگه اون شکست نمی خورد پس SONY روی PS3 شکست می خورد. همیشه اینطوریه یکی شکست می خوره تا یکی برنده بشه و این تمامی نداره !

sAsAn.K
22-01-08, 09:57
توی جمله ی اولی هم منظورم همون بود ولی خوب یه جوری نوشته شده که شاید باعث سردرگمی بشه ! :1. (38):
ضمنا آره موافقم ولی خوب نا موفق بودن Hd-dvd اصلا در سطح ضررهای سونی نیست .

Quick
30-01-08, 16:39
ساسان جان شایعه شده که MGS برای X360 هم خواهد اومد البته بازی نما نوشته بود شاید راست باشه چون Ninja Gaiden 2 هم از انحصار PS3 در اومد و به انحصار X360 رفت!!!

در دنیای رقابت هیچ چیز معلوم نیست!

sAsAn.K
30-01-08, 16:48
میلاد جان فکر نمی کنم برای 360 بیاد .
این بازی همیشه برای Ps اومده .

Keih@n.G
27-02-08, 20:20
ولی خوبیش اینه که در این بازی Psp هم نقش داره

bamy
27-02-08, 22:41
این بازی یکی از بهترین بازیهایی که تو زندگیم دیدم ... اما از بازی کردنش محروم شدم...:1. (28): چون طرفدار Xbox360 هستم.... ولی با اینکه عاشق این بازی ام ... باز هم فکر نمیکنم این بازی بزرگ Sony رو از گل بکشه بیرون...
مایکروسافت هم در حال کوشش برای در آوردن این بازی از چنگ Ps3 هست:1. (10):. ببینیم چی میشه.

mohammad amin
11-04-08, 20:24
فقط میتونم بگم نه

Âli rângêr
07-07-08, 13:29
نه
یه بازی کنسولی رو نجات نمیده
360 رو نگاه کن همینطوری براش بازی درجه یک میاد ولی ps3 ....