PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی محصولات Dfi

HamidFULL
17-01-08, 11:26
به تازگی کمپانی DFI اقدام به معرفی محصولات جديد و با قابليت Overclocking بسيار بالا کرده که در اين خبر قصد معرفی اين محصولات و تازه های کمپانی DFI را به شما عزيزان داريم.

همانطور که ميدانيم کمپانی DFI يکی از قديمی ترين و پر تجربه ترين سازندگان مادربورد در عرصه جهانی ميباشد و از سال ها پيش و با هدف ساخت محصولات با کيفيت و در رده High-End در بازار مادربورد فعاليت ميکند.

همانطور که اشاره شد از بارز ترين خصوصيات محصولات DFI ميتوان به قابليت بالای Overclocking مادربورد های اين کمپانی اشاره کرد بطوری که اولين مادربورد های دارای امکانات Overclocking در سطح جهانی محصولات کمپانی DFI بود امروزه نيز DFI با حفظ کارايی و کيفيت بالای محصولات خود تجربه Overclocking شما را 100% تضمين ميکند.

ادامه : Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

A-Ahmadi
17-01-08, 13:12
حمید جان سلام

از تاپیک عالیت ممنون
جاش واقعا اینجا خالی بود.

خودم میخواستم این کار رو بکنم، که شما زحمتش رو کشیدی.
بازم ممنون.

دوستان عزیز
اگه شما موردی یا سوالی در مورد تولیدات شرکت DFI داشتید در هر زمینه ای
بنده اینجا در خدمتتان هستم

شاد باشید ... :cool:

PCminister
17-01-08, 17:22
اسم محصولات جدید DFI بر اساس چیپستهای x38 و 780i را لطف کنید بفرمایید. اگر هم قیمت بدید ممنون میشم.
با تشکر.

HamidFULL
18-01-08, 00:36
حمید جان سلام

از تاپیک عالیت ممنون
جاش واقعا اینجا خالی بود.

خودم میخواستم این کار رو بکنم، که شما زحمتش رو کشیدی.
بازم ممنون.

دوستان عزیز
اگه شما موردی یا سوالی در مورد تولیدات شرکت DFI داشتید در هر زمینه ای
بنده اینجا در خدمتتان هستم

ممنون مهندس احمدی عزيز،

اميدوارم اينجا بتونيم اطلاع رسانی خوب و کاملی از DFI داشته باشيم آخرين تجربه من با DFI زمان nForce 4 Ultra بود که يادش بخير A64 3200+ و 1.625v 280x10 بوديم و تو فضا!

AMD>INTEL
18-01-08, 01:20
Dfi برند خوبی هست. متاسفانه اطلاع رسانی خوبی برای معرفیش انجام نشده . الان Foxconn داره با قلدری جای خودش رو باز میکنه .

A-Ahmadi
18-01-08, 18:46
اسم محصولات جدید DFI بر اساس چیپستهای x38 و 780i را لطف کنید بفرمایید. اگر هم قیمت بدید ممنون میشم.
با تشکر.

دوست خوبم سلام
از اینکه شما به تولیدات DFI تا این حد علاقه نشون میدید باید آفرین گفت.
و اما پاسخ سوال شما:

X38:
در 2 نوع از خانواده LanParty عرضه شده است، با نامهای:

LP LT X38-T2R
LP DK X38-T2R

780i:
خوب این مورد و این چیپست کمی بحث برانگیز است،
شاید تولید مادربردی با استفاده از این چیپست انویدیا برای پشتیبانی از CPU Intel از طرف شرکت DFI انجام نگیره. چرا... ؟

گفتن این موضوع الان مزه نداره، :whistle:

اشتباه نکنید، موضوع تکنیکی و بحث قابلیتهای این چیپست هست
بهتر اینه که من فعلا در این مورد صحبتی نکنم تا چند صباحی دیگر که مجدد به آن اشاره خواهم کرد ... :yes:

PCminister
18-01-08, 21:22
لطفا اگه در ایران عرضه میشوند قیمت بدید؟
من P5E قیمت کردم حدود 270 بود اگه این مدلها با همین حدودا وارد شده باشند انتخابهای خوبی هستند.:love:

A-Ahmadi
19-01-08, 00:41
من P5E قیمت کردم حدود 270 بود اگه این مدلها با همین حدودا وارد شده باشند انتخابهای خوبی هستند.:love:
دوست خوبم
در مورد عرضه این مدل از تولیدات DFI در بازار ایران شک نداشته باش، ولی ازاونجایی که استقبال از رده تولیدات High End این شرکت قدری بالا رفته و اون هم بیشتر به خاطر کولاکی است که این رده از تولیدات DFI داشته اند، عرضه مدل X38 اون در بازار با یه تاخیر زمانی ِیک ماهه همراه خواهد بود.
البته سری کامل P35 که شامل 4 مدل مختلف است تا 10 روز آینده در بازار عرضه خواهد گشت.

در مورد قیمت، من تصور نمیکنم معیار انتخاب شما برای قیمت محصولات این شرکت با تولیدات سایر شرکتها صحیح باشد.
البته با کمی تحقیق و زمانی که مادربردهای DFI رو از نزدیک مشاهده کنید، به علت عرض بنده پی میبرید.
در زمان مناسب قیمتها را اعلام میکنم... :cool:

A-Ahmadi
19-01-08, 00:52
اکثریت دوستان شرکت Sapphire تولید کننده مطرح و قدر کارتهای گرافیک ATI/AMD و نیز شریک تجاری شماره یک ATI رو کامل میشناسید.

این شرکت بزرگ در سال 2008 برخی سیاستهای جدیدی رو آغاز نموده که یکی از اونها ساخت و یا در واقع سفارش ساخت مادربرد به شرکتهای صاحب نام و تولید به نام خودش میباشد. (یه جور OEM). البته صرفا مادربردهایی که از چیپست های AMD/ATI در طراحی وساخت اونها استفاده میشه و باطبع برای CPUهای نسل جدید AMD خواهد بود.

در اولین قدم در این راستا، این شرکت سفارش ساخت اولین سری از مادربردهای خودش رو برای جلب نظر و توجه بازار خودش به شرکت معتبر DFI داده است.

این مادربردها از چیپست AMD 790FX بهره میبرند.
اصل مطلب در ذیل آمده است:

Sapphire believes that motherboards will become more and more important and it wants a piece of that pie. It is currently manufacturing the AMD 790FX based motherboard and, believe it or not, it is manufactured by the engineers at DFI.

The company wants to offer much better motherboards, as it knows that this has been its weak point. Who could be the best to work with than DFI, and we believe that this is a quite important decision for the future of Sapphire.

It can barely grow much more in the graphics market, but it can certainly increase its presence in the motherboard market, and this is the plan for 2008 and years to come.

یکبار دیگه DFI ... :yes:

vbigdeli
19-01-08, 10:58
اونایی که به DFI تیکه می ندازن،همیشه می نویسن Delay For Innovation که جناب احمدی این پست را نبینه!

البته بنده اینو منطقی می دونم....

تنها مشکلی که DFI واسه ایرانیها درست کرده،بحث بروز کردن BIOS هست که یک X X X ناقابل به URL اضافه می کنه و تو ایران فیلتر میشه :دی

vbigdeli
19-01-08, 11:03
به تازگی کمپانی DFI اقدام به معرفی محصولات جديد و با قابليت Overclocking بسيار بالا کرده که در اين خبر قصد معرفی اين محصولات و تازه های کمپانی DFI را به شما عزيزان داريم.

همانطور که ميدانيم کمپانی DFI يکی از قديمی ترين و پر تجربه ترين سازندگان مادربورد در عرصه جهانی ميباشد و از سال ها پيش و با هدف ساخت محصولات با کيفيت و در رده High-End در بازار مادربورد فعاليت ميکند.

همانطور که اشاره شد از بارز ترين خصوصيات محصولات DFI ميتوان به قابليت بالای Overclocking مادربورد های اين کمپانی اشاره کرد بطوری که اولين مادربورد های دارای امکانات Overclocking در سطح جهانی محصولات کمپانی DFI بود امروزه نيز DFI با حفظ کارايی و کيفيت بالای محصولات خود تجربه Overclocking شما را 100% تضمين ميکند.

ادامه : Only the registered members can see the link

میگم این پیچ وسط مادربرد (که به کیس متصل میشه) را چطوری باید بست؟:1. (26):

A-Ahmadi
19-01-08, 13:18
از دست تو وحید ...:1. (27):

بابا زاویه عکس جوری هست که بنظر میاد، اون پیچ وسطی که بستن اون هم زیاد لزومی نداره زیر لوله قرار گرفته .

من که تو رو میبینم پسر ... :party:

A-Ahmadi
19-01-08, 13:33
اونایی که به DFI تیکه می ندازن،همیشه می نویسن Delay For Innovation که جناب احمدی این پست را نبینه!

البته بنده اینو منطقی می دونم....

تنها مشکلی که DFI واسه ایرانیها درست کرده،بحث بروز کردن BIOS هست که یک X X X ناقابل به URL اضافه می کنه و تو ایران فیلتر میشه :دی

بازم ممنون وحید عزیز از اظهار نظرهای صادقانت... :merci:

موضوعی که گفتید، شاید در مورد برخی از تولیدات در پاره ای از زمانها صحت داشته باشه و تاخیری در روند تولید بعضی از محصولات این شرکت وجود داشته باشه، اما علت اون گاهی اوقات کاملا منطقی است.
در برخی موارد گزارشات باگهای برخی چیپستها و نگرانی از مشکلات در روند تولید یک محصول و کیفیت نهایی آن باعث تاخیر میشود و گاهی نیز تغییر در روند تولید.
البته باید اذعان داشت که تمرکز و فعالیت ضعیف نمایند DFI نیز در عرضه تولیدات اون به این مشکلات دامن میزند که سعی شده این مورد با حضور یک نماینده قوی و فعال دیگه برطرف گردد...:great:

البته باید این نکته را نیز بیان کرد، DFI در زمینه تولید مادربردها بر پایه چیپست P35 , X38 از اولین ها بوده و مادربرد 790FX اون برای Phenon AMD اولین تولید رسمی یک شرکت سازنده مادربرد بر پایه اصول OverClocking بوده است.
پس در برخی مواقع نیز اولین سازنده بوده است.
باید به این نکته نیز توجه داشت همیشه زود رسیدن ملاک نیست، حفظ و تثبیت موقعیت مهم تر است.

در مورد آپدیت ورژن ها بایوس هم، علاوه بر اینکه مشکل فیلترینگ رو شخصا تا حدودی حل کردم، در آینده نزدیک لینک مستقیم پچ های آپدیت رو در سایت نماینده رسمی و تازه واردشرکت DFI قرار میدهیم.

باز اگه موردی بود، بنده در خدمتم ... :1. (23):

HamidFULL
19-01-08, 14:01
بازم ممنون وحید عزیز از اظهار نظرهای صادقانت... :merci:

موضوعی که گفتید، شاید در مورد برخی از تولیدات در پاره ای از زمانها صحت داشته باشه و تاخیری در روند تولید بعضی از محصولات این شرکت وجود داشته باشه، اما علت اون گاهی اوقات کاملا منطقی است.
در برخی موارد گزارشات باگهای برخی چیپستها و نگرانی از مشکلات در روند تولید یک محصول و کیفیت نهایی آن باعث تاخیر میشود و گاهی نیز تغییر در روند تولید.
البته باید اذعان داشت که تمرکز و فعالیت ضعیف نمایند DFI نیز در عرضه تولیدات اون به این مشکلات دامن میزند که سعی شده این مورد با حضور یک نماینده قوی و فعال دیگه برطرف گردد...:great:

البته باید این نکته را نیز بیان کرد، DFI در زمینه تولید مادربردها بر پایه چیپست P35 , X38 از اولین ها بوده و مادربرد 790FX اون برای Phenon AMD اولین تولید رسمی یک شرکت سازنده مادربرد بر پایه اصول OverClocking بوده است.
پس در برخی مواقع نیز اولین سازنده بوده است.
باید به این نکته نیز توجه داشت همیشه زود رسیدن ملاک نیست، حفظ و تثبیت موقعیت مهم تر است.

در مورد آپدیت ورژن ها بایوس هم، علاوه بر اینکه مشکل فیلترینگ رو شخصا تا حدودی حل کردم، در آینده نزدیک لینک مستقیم پچ های آپدیت رو در سایت نماینده رسمی و تازه واردشرکت DFI قرار میدهیم.

باز اگه موردی بود، بنده در خدمتم ... :1. (23):

يه نکته مهم در مورد DFI که بچه ها بايد بدونن اين هست که خيلی از مواقع اونقدر توانايی Overclocking اين بورد ها بالا ميره که به دلايلی Public Release نميشه! و بايد revision بخوره ولی اين دليل دير ساخته شدن نيست

HamidFULL
19-01-08, 14:04

من برای DFI X38 صبر ميکنم :great:

A-Ahmadi
19-01-08, 18:23
شاید برخی از دوستان سایت شرکت DFI رو تا حالا ندیده باشند.
یه نگاهی بدک نیست:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

zonealarm
19-01-08, 19:24
شاید برخی از دوستان سایت شرکت DFI رو تا حالا ندیده باشند.
یه نگاهی بدک نیست:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

vbigdeli
19-01-08, 23:40
از دست تو وحید ...:1. (27):

بابا زاویه عکس جوری هست که بنظر میاد، اون پیچ وسطی که بستن اون هم زیاد لزومی نداره زیر لوله قرار گرفته .

من که تو رو میبینم پسر ... :party:

ما چه باشیم که از DFI ایراد بگیریم :11(): آخرین مین DFI که داشتم، venus بود! همیشه محصولات DFI به نسبت تاخیری که دارن،FSB clock میگیرن :lol:

BIOS SST که روی مین میذاره،کمک زیادی واسه اوور می کنه،البته توضیحات بیشتر را از جناب احمدی بشنوید که بیشتر با اهالی سخت افزار رفت و آمد داره و دلیلش یادش میمونه :دی

PCminister
20-01-08, 23:01
شما آخرش آدرس نمایندگی Dfi در مشهد را به من ندادید.

vbigdeli
21-01-08, 14:28
شما آخرش آدرس نمایندگی Dfi در مشهد را به من ندادید.

از تهران خرید کنید که ارونتر و سریعتر به دستت برسه.

A-Ahmadi
21-01-08, 19:26

آقا اون دیگه مشکل ISP شما هست که این سایت رو فیلتر کرده والا من این سایت را با بیشتر از 10 ISP مختلف چک کردم که موردی نداشته.

از این لینک اصلی هم میتونید وارد سایتش بشید
در بخش محصولات، Lanparty رو انتخاب کنید.

باز اگه موردی بود در خدمتم. :1. (23):

PcMAN
03-02-08, 12:32
سلام به همه دوستان خوب
جذابیت بسیار زیادی در این سایت دیدم و گفتم که یک خبر خیلی خوب بهتون بدم
با توجه به اینکه من خودم از طرفداران پرو پا قرص DFI هستم
تمام مدلهایی که صحبتش بود رو در فروشگاه نابغه در بازار رضا با گارانتی شرکت گلسان پیدا کردم.
حتما یک سری بزنید به اونجا
برای اطلاعات بیشتر به سایتهای زیر مراجعه کنید

A-Ahmadi
25-02-08, 12:15
دوستان مجدد سلام

پس از اینکه بر همگان این امر محرث و قطعی شد که شرکت گروه مهندسین فرآیند، نمایندگی رسمی توزیع محصولات Dfi رو در بازار ایران و خاورمیانه بصورت کاملا رسمی اخذ نموده است، روند استقبال از محصولات این شرکت معتبر در بازار های داخلی پس از وقفه ای طولانی با روند رو به رشد مطلوبی همراه بود.
امید است که این امر برای طرفداران این برند در ایران خوش یمن باشد.