PDA

مشاهده نسخه کامل : ایا امکان آورکلاک پردازنده لپ تاپ هست؟

ForceX
16-01-08, 19:30
دوستان سلام
میخاستم در مورد اورکلاک پردازنده نوت بوک بدونم جاهای زیادی دیدم که گرافیک نوت بوک رو اور کردند ولی کمتر در مورد اور پردازندش مطلب دیدم
میخاستم بدونم میشه اور داد پردازندشو امکان ذوب شدن لپتاپ هست؟ :1. (38):
:merci:

M A H R A D
16-01-08, 21:10
سلام دوست عزیز ، خوش اومدید

بله امکان اورکلاک پردازنده لپ تاپ هم هست ولی خطرات خاص خودش رو داره چون از لحاظ کولینگ باید کاملا تامین بشه

نگاه کنید :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سپاس

AMD>INTEL
16-01-08, 21:28
خوب لپ تاپ اصول و فلسفه ساختش به نظر من با اورکلاک سنخیت نداره .

ForceX
17-01-08, 14:02
سلام دوست عزیز ، خوش اومدید

بله امکان اورکلاک پردازنده لپ تاپ هم هست ولی خطرات خاص خودش رو داره چون از لحاظ کولینگ باید کاملا تامین بشه

نگاه کنید :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

سپاس
تشکرات عدیده بنده رو بپزیرید والا من هرچی گشتم این دکمه تشکرو یافت نکردم :give_rose:

M A H R A D
17-01-08, 14:42
تشکرات عدیده بنده رو بپزیرید والا من هرچی گشتم این دکمه تشکرو یافت نکردم :give_rose:
خواهش میکنم دوست عزیز ... Only the registered members can see the link

راستی دکمه Only the registered members can see the link رو جداً نمی بینید؟

سپاس

ForceX
17-01-08, 20:01
بله الان دیدم احتمالا اون موقع صفحه کامل لود نشد ممنون

MOHGOLD
17-01-08, 21:06
با سلام

ببینید Asus یک لپ تاپ تو نمایشگاه CES 2008 معرفی کرده با نام ASUS C90P که توسط یک کلید شما براحتی میتونید لپ تاپ را اورکلاک کنید ، این لپ تاپ یک لپ تاپ گیمینگ هست و در نوع خود جالب توجه هست. این لپ تاپ کولینگ خیلی خوبه داره.

البته لپ تاپ های معمولی هم با نرم افزارها و یا تغییر جامپر اورکلاک میشوند و فقط برای حرفیه ها توصیه میشه

ممنونم
موفق باشید

نمونه ایی از نرم افزار اورکلاک برا لپ تاپ

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
17-01-08, 23:54
این یک مورد خاص هست . که طراحی خنک کنندگیش فرق داره با لپ تاپ های دیگر .

HamidFULL
18-01-08, 00:27
معمولاً چون عمر باطری به شدت کم ميشه اين کارو نميکنن البته به جز موارد خاص اما يه تکنولوژی جالب اينتل در Penryn Mobile معرفی کرده که Intel Dynamic Acceleration هست و ميتونيد دربارش تحقيق کنيد!