PDA

مشاهده نسخه کامل : AMD : مشتريان خواستار عرضه پردازنده هاي Low-End از سري Phenom شدند!

Shahryar
14-01-08, 12:37
بعد از به عقب انداختن عرضه پردازنده هاي سريع High-End سري Phenom بسياري از مشتاقان از AMD سوالاتي مبني بر دليل به عقب انداختن اين پردازنده ها پرسيدند كه در پاسخ شركت AMD پاسخ جالبي به آن داده است ، " كمتر كسي منتظر خريد پردازنده هاي High-End جديد AMD هستند !

ادامه خبر‌:‌

Only the registered members can see the link

موفق باشيد
شهريار:give_rose:

A-Ahmadi
14-01-08, 13:10
اگر واقعا بشه رو این آخرین اعلام نظر شرکت AMD امید بست، بجرات میشه گفت یک تصمیم خیلی زیرکانه ای رو در ادامه فعالیت خودش انخاذ کرده.
میشه گفت یه جوری Intel رو آچمز کرده...

vbigdeli
14-01-08, 17:13
Amd حرف مفت زده! یادش بخیر اون روزایی که می گفتم امت برید ای ام دی بخرید! حالا الان دقیقا برعکس شده.

mehdih
14-01-08, 20:30
حکایت Amd هم شده مثل این مثل معروف
شغال دستش به انگور نمی رسید می گفت ترشه .
بعد از اینکه Amd نتونست به کلاک چهار هسته ای های اینتل نزدیک بشه و کم آورد حالا داره یک همچین توجیحی رو ارائه می ده

vbigdeli
15-01-08, 14:21
اتفاقا اگه رقابت نباشه،مشتری شدیدا ضربه می خوره... حکایت پیکان خودمون میشه که 20 سال طول کشید که از رده خارج بشه!

انصافا اولین پستت خیلی خفن بود!

nVIDIA
15-01-08, 14:54
Amd حرف مفت زده! یادش بخیر اون روزایی که می گفتم امت برید ای ام دی بخرید! حالا الان دقیقا برعکس شده.

آقاي بيگدلي شما چه جوري تحليل كرديد صفحه را كه همچين نتيجه ي كزايي گرفتيد‌؟ :1. (27):

آخه شما يك نگاه به آمار بندازيد . بيشترين فروش ماله رده Low-End هست بعد همين طوري الكي حرف مفت زده يا دليل قانع كننده اي داريد ؟ چون به من كاملا خوب كار كرده و با واقعيت داره كار ميكنه .

nVIDIA
15-01-08, 14:56
حکایت Amd هم شده مثل این مثل معروف
شغال دستش به انگور نمی رسید می گفت ترشه .
بعد از اینکه Amd نتونست به کلاک چهار هسته ای های اینتل نزدیک بشه و کم آورد حالا داره یک همچین توجیحی رو ارائه می ده

درسته AMD نتونست به قدرت اينتل برسه اما وقتي شما پول نداشته باشيد قدرت به چه دردتون مي خوره ؟ :lol: اي ام دي فعلا پول نداره و بايد بخشي از بازار را بگيره كه سود بيشتري براش داره نه رده High-End كه خيلي كم فروش ميره .

vbigdeli
15-01-08, 22:00
آقاي بيگدلي شما چه جوري تحليل كرديد صفحه را كه همچين نتيجه ي كزايي گرفتيد‌؟ :1. (27):

آخه شما يك نگاه به آمار بندازيد . بيشترين فروش ماله رده Low-End هست بعد همين طوري الكي حرف مفت زده يا دليل قانع كننده اي داريد ؟ چون به من كاملا خوب كار كرده و با واقعيت داره كار ميكنه .

این شرکت بهتر بود به فکر TLB Errata می افتاد و قبل از این statement بالایی،در مورد اون باگ نظری می داد!

اهالی سخت افزار اینطوری بهتر به فال نیک می گرفتن.

vbigdeli
15-01-08, 22:01
درسته AMD نتونست به قدرت اينتل برسه اما وقتي شما پول نداشته باشيد قدرت به چه دردتون مي خوره ؟ :lol: اي ام دي فعلا پول نداره و بايد بخشي از بازار را بگيره كه سود بيشتري براش داره نه رده High-End كه خيلي كم فروش ميره .

شما احتمالا اصلان سری 2100 اینتل به گوشتون نخورده،یا اینکه dual core های سلرون که دارن میان.

Trance
15-01-08, 22:25
شرکت اینتل تبلیغات گستر ده ا ی راه انداخته برای فروش cpu ها خودش.amd هم سعی می کنه برای اینکه بازار رو از اینتل بگیره cpu های low end خودش رو معرفی می کنه. مشتری هم توی انتخاب کردن می مونه.فعلا که بازار دست اینتل است.شاید هم ورق بر گرده به نفع amd ؟با سپاس