[QUOTE=AMD>INTEL;430778]
تجربه ای هست که از دوستم دیدم.اصلا گوشیشو میگیری دستت حالت بهم میخوره.انگار از پلاستیک باز یافتی درست شدن.و اگر تخصصی تر نگاه کنید چیپست های پایین رده حتی رو گوشی های بالاردش کار گذاشته.[/QUOTE

واقعا نمیدونم چی بگم . برای بار اول درباره محصولات شیائومی چنین چیزی میشنوم . تمام خریدهای من از این برند از گوشی و MI BAND و ساعت و هندزفری عالی بوده . همچنین نظر متخصص های جهانی و کارشناس های این حوزه درباره برند مثبت بود .
سلام دوست عزیز، من قبلا پروژکتور شیائومی داشتم و ویدئو پروژکتور اپتما هم داشتم، طبق تجربه میگم که بهترین گزینه تو بازار ایران، ویدئو پروژکتور اپتما و ویدئو پروژکتور بنکیو هست. البته برند های دیگه هم خوبن ولی اینا هم از نظر قیمت خوبن هم از نظر کیفیت و کارانتی و تجهیزات.
در ضمن توی خرید ویدئو پروژکتور، دنبال سایت های تخصصی باشید که قیمت خیلی پایین تری نسبت به دیجی کالا دارن با اینکه خودشون جنس دیجی کالا رو میدن، این سایت رو یکی از دوستان به من معرفی کرد:
پروژکتور برتر: خودشون وارد کننده هستن و توی دیجی کالا هم فروش دارن، اما سایت خودشون هم میتونید خرید انجام بدید و قیمت ها 4 5 میلیون کمتر از دیجی کالا هست با همون گارانتی و همون کیفیت.
لینک سایت: ویدئو پروژکتور | خرید ویدئو پروژکتور + قیمت و فروش آنلاین
برای مشاهده این لینک/عکس می بایست عضو شوید ! برای عضویت اینجا کلیک کنید