با سلام خدمت کاربران محترم
چند سوالی در رابطه با ارسال فکس بوسیله دستگاه فکس دارم.ازتون تقاضا دارم لطفا راهنماییم کنین

1-بصورت کلی دستگاه های فکس کاغذ هایی با چه سایزی رو فکس میکنن؟
فقط a4 توسط دستگاه ها فکس میشه یا a3 و سایر سایز های بزرگتر و کوچکتر هم توسط دستگاه فکس ارسال میشه؟

2-ایا فرستادن فکس با استفاده از دستگاه نیاز به اتصال به رایانه هم داره؟اگر نیازه ایا هر دستگاه فکس یک درایور یا نرم افزار مخصوصی داره؟
3-ایا اگر دستگاه فکس به رایانه متصل بشه میشه فایل وردی رو برای مقصد فرستاد؟ اگر جواب مثبته ایا باید این فایل ورد در سایز مخصوصی نوشته بشه؟یا مثلا با فونت و حالت صفحه مخصوصی فرستاده بشه؟ و در صورتی که فایل ورد یا پی دی اف یا اکسلی فرستاده بشه این فایل ارسالی ایا در همه دستگاه ها قابلیت چاپ داره؟ و اگر داره به چه صورتی چاپ میشه؟بصورت اصلش؟یا با تغییر؟اگر تغییر میکنه تغییرات به چه صورتیست؟
4-اگر فایل فرستاده شده توسط مبدا بزرگتر از حداکثر سایز ممکن برای چاپ در دستگاه مقصد باشه در اون صورت چه اتفاقی می افته؟ایا چاپ نمیشه؟ یا اینکه چاپ میشه اما بصورت اتوماتیک تغییر سایز میده؟
5-انواع خطاهای ممکن در هر دو قسمت دریافت و ارسال فکس را لطفا معرفی کنین. و در صورت اتفاق افتادن هر کدام از خطاها مشخص کنید ایا هزینه ای کسر خواهد شد یا خیر؟
6-هزینه ارسال و دریافت مصوب فکس به داخل یا خارج کشور در سال 1392 چنده؟سال 91 رو دارم اما دنبال فایل سال 92 میگردم
7-هر صفحه a4 فکس چند ثانیه طول میکشه تا توسط دستگاه اسکن ، ارسال و در نهایت تحویل مقصد داده بشه؟
8-ایا امکان فکس پشت و رو وجود داره؟
9-امکان ارسال چند صفحه در هر دور فکس وجود داره؟
10-اگر نکته ای ریز در مورد ارسال و دریافت فکس میدونین که در بالا پرسیده نشده لطفا راهنماییم کنین که ازتون ممنون میشم