PDA

مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای تست هارد دیسک

lakers
20-11-15, 15:15
با سلام
دنبال یک نرم افزار می گردم که بتونه با اسکن هارد مشکلات اش را بگه !! از نظر بدسکتور و...........
لطفا یک نرم افزار خوب معرفی کنید که هم از طریق بوت تیبل تست کنه و...
سپاس

AMD>INTEL
20-11-15, 15:29
نسنخه HD SENITEL که در hiren boot cd وجود دارد . گزارش دقیقی از وضعیت هارد اعلام میکنه .

lakers
20-11-15, 15:42
نسنخه HD SENITEL که در hiren boot cd وجود دارد . گزارش دقیقی از وضعیت هارد اعلام میکنه .
ممنون مهندس: کدام نسخه hiren این قابلیت را دارد؟ من ورژن قدیمی اش را دارم که حدود 662 مگ هست و به روی cd رایت میخوره !!! البته این نسخه رایگان هست و نسخه های جدید اش انگار پولی هستند !! طبق گفته سایت زیر !!
شما از چه نسخه ای استفاده می کنید؟
Hirens' Boot CD 15.2 / DVD 15.2 Restored Edition 1.1 - (Only the registered members can see the link)

سپاس

AMD>INTEL
20-11-15, 15:44
ممنون مهندس: کدام نسخه hiren این قابلیت را دارد؟ من ورژن قدیمی اش را دارم که حدود 662 مگ هست و به روی cd رایت میخوره !!! البته این نسخه رایگان هست و نسخه های جدید اش انگار پولی هستند !! طبق گفته سایت زیر !!
شما از چه نسخه ای استفاده می کنید؟
Hirens' Boot CD 15.2 / DVD 15.2 Restored Edition 1.1 - (Only the registered members can see the link)

سپاس

نسخه 11 هم این برنامه رو داره . تو قسمت
harddistools
توی نسخه جدید سایت هیرن هم هست
میتونی دانلود کنی
Hiren's BootCD 15.2 - All in one Bootable CD » Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

lakers
20-11-15, 15:58
نسخه 11 هم این برنامه رو داره . تو قسمت
harddistools
توی نسخه جدید سایت هیرن هم هست
میتونی دانلود کنی
Hiren's BootCD 15.2 - All in one Bootable CD » Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
ممنون: پس قضیه رایگان و غیر رایگان بودن اش چی هست؟ الان برم دانلود کنم بعد موقع اجرا بگه لاینسس وارد کنید چی!!؟؟

AMD>INTEL
20-11-15, 16:24
ممنون: پس قضیه رایگان و غیر رایگان بودن اش چی هست؟ الان برم دانلود کنم بعد موقع اجرا بگه لاینسس وارد کنید چی!!؟؟

اونا نسخه های دستکاری شده هستند . خود این برنامه hd senitel رایگانه .

lakers
20-11-15, 16:37
منظور شما این هست که خود برنامه اش را جداگانه دانلود کنم؟ به جای hiren
Hard Disk Sentinel Pro 4.60 Build 7377 Final + Portable (Only the registered members can see the link)
سپاس

AMD>INTEL
20-11-15, 16:51
منظور شما این هست که خود برنامه اش را جداگانه دانلود کنم؟ به جای hiren
Hard Disk Sentinel Pro 4.60 Build 7377 Final + Portable (Only the registered members can see the link)
سپاس

این تحت ویندوزه . اون یکی که تو سیدی هیرن هست . نسخه بوتیبل

lakers
20-11-15, 17:03
این تحت ویندوزه . اون یکی که تو سیدی هیرن هست . نسخه بوتیبل
مهندس» منظور شما این هست ان فایل 3 گیگی که برای هایرن هست را دانلود کنم (ورژن 15.2؟ من عاقبت منظور شما را متوجه نشدم !!
نصف ابزار هاش رایگان هست و نصف اش پولی گمان کنم !! hd senitel جز رایگان ها هست توی ورژن 15.2؟

AMD>INTEL
20-11-15, 17:12
مهندس» منظور شما این هست ان فایل 3 گیگی که برای هایرن هست را دانلود کنم (ورژن 15.2؟ من عاقبت منظور شما را متوجه نشدم !!
نصف ابزار هاش رایگان هست و نصف اش پولی گمان کنم !! hd senitel جز رایگان ها هست توی ورژن 15.2؟

هیرن ابزار زیادی برای تست هارد دارد . hd senitel هم یکی از همین ابزار مفید بررسی هست .
با دانلود hiren به مجموع این ابزار تست دسترسی خواهید داشت .
سالهاست از نسخه 9.0 از هیرن استفاده میکنم . مشکلی با هیچ نرم افزاری در داخلش نداشتم .

javaheri69
20-11-15, 17:14
با سلام هاردی که بد سکتور بشه ایا درست بشو هست یا ن؟؟

lakers
20-11-15, 17:23
هیرن ابزار زیادی برای تست هارد دارد . hd senitel هم یکی از همین ابزار مفید بررسی هست .
با دانلود hiren به مجموع این ابزار تست دسترسی خواهید داشت .
سالهاست از نسخه 9.0 از هیرن استفاده میکنم . مشکلی با هیچ نرم افزاری در داخلش نداشتم .
شما پس دارید از نسخه رایگان استفاده می کنید من خودم قبلا توی مجموعه لرد هایرن داشتم که دی وی دی اش خراب شد !!
این توضیحات برای سایت زیر هست:

از نسخه‌ی 11 به بعد نرم افزار Hiren's BootCD در جهت قانونی شدن بسیاری از نرم افزارهای غیر رایگان خود را حذف کرد و دلیل کاهش حجم آن نیز همین بود ولی به دلیل پایین آمدن کیفیت آن و حذف شدن بسیاری از برنامه های کلیدی، یک نسخه خاص از روی آن ساخته شده که نرم افزارهای با ارزش را به آن اضافه کرده است.

Hiren's BootCD 11.0 Restored Edition (ISO) USB (Only the registered members can see the link)
برای همین میخوام نسخه ای را دنلود کنم که الکی نباشد !!
=====================================
راستی این مجموعه mini windoes 7 ایا دارد؟
سپاس

AMD>INTEL
20-11-15, 17:42
شما پس دارید از نسخه رایگان استفاده می کنید من خودم قبلا توی مجموعه لرد هایرن داشتم که دی وی دی اش خراب شد !!
این توضیحات برای سایت زیر هست:

از نسخه‌ی 11 به بعد نرم افزار Hiren's BootCD در جهت قانونی شدن بسیاری از نرم افزارهای غیر رایگان خود را حذف کرد و دلیل کاهش حجم آن نیز همین بود ولی به دلیل پایین آمدن کیفیت آن و حذف شدن بسیاری از برنامه های کلیدی، یک نسخه خاص از روی آن ساخته شده که نرم افزارهای با ارزش را به آن اضافه کرده است.

Hiren's BootCD 11.0 Restored Edition (ISO) USB (Only the registered members can see the link)
برای همین میخوام نسخه ای را دنلود کنم که الکی نباشد !!
=====================================
راستی این مجموعه mini windoes 7 ایا دارد؟
سپاس
برای تست من همون نسخه 11 بدون دستکاری رو میپسندم . این نسخه هم خیلی از نرم افزارها رو نداره
Mini Windows XP داره

AMD>INTEL
20-11-15, 17:48
Ultimate Boot CD به مراتب بهتر هم هست
نسخه 5.3.7
Ultimate Boot CD - Overview (Only the registered members can see the link)

lakers
20-11-15, 17:50
برای تست من همون نسخه 11 بدون دستکاری رو میپسندم . این نسخه هم خیلی از نرم افزارها رو نداره
Mini Windows XP داره
ان لینکی که دادم برای سافت گذر هست و ورژن 11 هست گمان کنم !! ان به درد ایا می خورد؟ دانلود اش کنم؟
ان ورژنی که شما دارید و مینی ویندوز اکس پی داره را من دارم و 600 مگ هست گمان کنم حجم اش !!
==========================================
راستی شما hdd regenerator کار کردید؟ بعضی سایت ها این نرم افزار پیشنهاد می کنند!!

سپاس

AMD>INTEL
20-11-15, 17:55
ان لینکی که دادم برای سافت گذر هست و ورژن 11 هست گمان کنم !! ان به درد ایا می خورد؟ دانلود اش کنم؟
ان ورژنی که شما دارید و مینی ویندوز اکس پی داره را من دارم و 600 مگ هست گمان کنم حجم اش !!
==========================================
راستی شما hdd regenerator کار کردید؟ بعضی سایت ها این نرم افزار پیشنهاد می کنند!!

سپاس

این که تو سافت گذر هست نرم افزارهای اصلی رو حذف کردند . به کارم من نیومد
------
بله hdd regenator نرم افزار بدی نیست ولی بر روی هر هاردی جوابگو نیست . بدسکتورها را ریکاور میکنه به شرطی که فیزیکی نباشن .

lakers
20-11-15, 18:26
این که تو سافت گذر هست نرم افزارهای اصلی رو حذف کردند . به کارم من نیومد
پس کلا بیخیال این نسخه بشیم!! شما الان از نسحه رایگان اش استفاده می کنید! ایا همه ان امکانات مد نظرتان را دارد؟ که اینها توی نسخه پولی حذف اش کردند !!

بله hdd regenator نرم افزار بدی نیست ولی بر روی هر هاردی جوابگو نیست . بدسکتورها را ریکاور میکنه به شرطی که فیزیکی نباشن .
من hdd regenator کار کردم هم فلش ام را نابود کرد (4 گیگ را کرد 2 گیگ و فلش را درست اش هم نتونستم بکنم)و هم نتونست بد سکتور را کامل ریکاور کنه !!
hd senitel از این بهتر هست؟ بد سکتور فیزیکی و غیر فیزیکی را می تونه ریکاور کنه؟
سپاس

AMD>INTEL
20-11-15, 18:35
پس کلا بیخیال این نسخه بشیم!! شما الان از نسحه رایگان اش استفاده می کنید! ایا همه ان امکانات مد نظرتان را دارد؟ که اینها توی نسخه پولی حذف اش کردند !!

من hdd regenator کار کردم هم فلش ام را نابود کرد (4 گیگ را کرد 2 گیگ و فلش را درست اش هم نتونستم بکنم)و هم نتونست بد سکتور را کامل ریکاور کنه !!
hd senitel از این بهتر هست؟ بد سکتور فیزیکی و غیر فیزیکی را می تونه ریکاور کنه؟
سپاس

نسنخه 11 پولی نیست که تفاوتی داشته باشه .
-------------
HD SENITEL چک اپ وضعیت اسمارت هست . این دو برنامه کارشون فرق میکنه .
برای بدسکتور میتونی از برنامه HDAT2 استفاده کنی .

AMD>INTEL
20-11-15, 18:41
برنامه های زیاد برای تست و رفع مشکلات هارد وجود دارد . این مهارت شماست که بتونید از این برنامه بهره کافی ببرید .

lakers
20-11-15, 20:35
Ultimate Boot CD به مراتب بهتر هم هست
نسخه 5.3.7
Ultimate Boot CD - Overview (Only the registered members can see the link)

این پست شما را ندیدم !!!
این برنامه همه امکانات هایرن را داره درسته؟
ولی HD SENITEL نداره !!! جایگزین این برنامه چی سراغ دارید؟ چون دیگه اگر این برنامه باشه نمیخوام دیگه هایرن دانلود کنم!!
این لینک خوبه دانلود کنم؟
Ultimate Boot CD 5.3.5 (Only the registered members can see the link)
سپاس

AMD>INTEL
20-11-15, 20:43
این پست شما را ندیدم !!!
این برنامه همه امکانات هایرن را داره درسته؟
ولی HD SENITEL نداره !!! جایگزین این برنامه چی سراغ دارید؟ چون دیگه اگر این برنامه باشه نمیخوام دیگه هایرن دانلود کنم!!
این لینک خوبه دانلود کنم؟
Ultimate Boot CD 5.3.5 (Only the registered members can see the link)
سپاس

از سایت خودش دانلود کنید .
برنامه تست سیگیت و وسترن و سامسونگ و هیتاچی رو دارد