PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید یخچال و لباسشویی از دو برند LG , SAMSUNG

maysamsina
18-05-15, 13:53
سلام پسر داییم ازدواج کرده ومیخاد ... !:lol: میخاستم ببینم کدوم برند بهتره LG یا SAMSUNG ؟ یا آیا سایت هست که بتونم مشاوره بگیرم تخصصی باشه !
دوستان دیگه ببخشن چون این سوالات جز سخت افزا نیست ولی جز الکترونیک هست ! ممون میشم راهنمایی کنید !
یخچال فریز تا 3 ملیون
لباسشویی 2 میلیون

david-ebi
18-05-15, 14:03
عزیز در بازار باوری هست که میگن تلویزیون رو سامسونگ بگیر اما لوازم خونگی رو ال جی بگیر.با بخش تلویزیونش تا حدودی موافقم اما در بخش لوازم خانگی واقعا تفاوتی با هم ندارند.فقط در یخچال فریزر وساید ال جی محصولات با ظاهر قشنگتری داره که اونم سلیقه ای هست.وگرنه از نظر کیفیت اصلا باجی به هم نمیدن.شما هر کدوم به نسبت امکاناتش قیمت بهتری داشت و به بودجه شما نزدیکتر بود همونو بگیر.بازم اگر بودجه ات رو اعلام کنی شاید بشه کمک بهتری کرد.البته چون یکی از اقوام ماشین لباسشویی از سامسونگ داره که تکنولوژی ECOBUBBLE داره و خیلی ازش راضیه میتونم اونو بهت پیشنهاد بدم.اما ال جی هم تکنولوژیهای خوب مخصوص به خودش رو داره.با تکنولوژی ECOBUBBLE میتونی در این لینک (Only the registered members can see the link) آشنا بشی.

maysamsina
18-05-15, 14:11
عزیز در بازار باوری هست که میگن تلویزیون رو سامسونگ بگیر اما لوازم خونگی رو ال جی بگیر.با بخش تلویزیونش تا حدودی موافقم اما در بخش لوازم خانگی واقعا تفاوتی با هم ندارند.فقط در یخچال فریزر وساید ال جی محصولات با ظاهر قشنگتری داره که اونم سلیقه ای هست.وگرنه از نظر کیفیت اصلا باجی به هم نمیدن.شما هر کدوم به نسبت امکاناتش قیمت بهتری داشت و به بودجه شما نزدیکتر بود همونو بگیر.بازم اگر بودجه ات رو اعلام کنی شاید بشه کمک بهتری کرد.البته چون یکی از اقوام ماشین لباسشویی از سامسونگ داره که تکنولوژی ECOBUBBLE داره و خیلی ازش راضیه میتونم اونو بهت پیشنهاد بدم.اما ال جی هم تکنولوژیهای خوب مخصوص به خودش رو داره.با تکنولوژی ECOBUBBLE میتونی در این لینک (Only the registered members can see the link) آشنا بشی.

رفیق اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید اینم بودجه :

یخچال فریز تا رنج 3 ملیون

لباسشویی تا رنج 2 میلیون

david-ebi
18-05-15, 14:28
رفیق اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید اینم بودجه :

لباسشویی تا رنج 2 میلیون

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1435S رو پیشنهاد میکنم که از انواع بدون تسمه است و حدود 2200 قیمت داره که به قیمتش می ارزه.در مورد یخچال فریز متاسفانه پیشنهاد خاصی ندارم.

maysamsina
18-05-15, 14:45
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1435S رو پیشنهاد میکنم که از انواع بدون تسمه است و حدود 2200 قیمت داره که به قیمتش می ارزه.در مورد یخچال فریز متاسفانه پیشنهاد خاصی ندارم.
رفیق میشه تکنولوژی lg بکی ؟

david-ebi
18-05-15, 15:10
رفیق میشه تکنولوژی lg بکی ؟

در این لینک (Only the registered members can see the link) به صورت مختصر درباره تکنولوژیهای ماشین لباسشویی ال جی توضیحاتی داده.در ضمن تکنولوژی دایرکت درایو در تمامی ماشین لباسشوییهای بدون تسمه سامسونگ و ال جی وجود داره و مخصوص یکی از این دو نیست.

SOHR@B
18-05-15, 15:19
دوست من
من 5 ساله دارم از دایرکت درایو ال جی استفاده میکنم و راضی هستم
تو خونه پدرم اینا زینکو ایتالیا بدوه
خونه داییم زیرو وات ایتالیا بوده
خونه عموم بوش المان
در کل از لحاظ قدرت و شتشوی سنگین بخوای(مثلا زده روش 6 کیلو مامان من پتو 2 نفره گلبافت میکرد توش ننه مرده میشست اخم نمیگفت ما دونفری خیسش رو نیمتونستیم بلند کنیم ) زینکو حرف نداره
ولی از لحاظ صدا . حرکت . و.... بخوای من ال جی رو ترجیح میدم
البته بگم بوش تو مصرف انرژِ صرفه جویی میکنه هم آب کمتری مصرف میکنه هم برق
زیرواتم که فقط اسمه چیزه خاصی که بخوایم بگیم این مزینه نداره جز اینکه اگه تراز نباشه راه میوفته تو آشپزخونه میره اینور اونور
ولی ال جی نیاز به تراز نداره هر جا گذاشتی بزن تو برق روشنش کن

- - - Updated - - -

در مورد یخچال هم بگم
من تو هیم 5 سال سامسونگ داشتم خوب نسبت به یخچاهای خونه پدریم و ... که مال سالهای پیشه خیلی بهتره ولی کلا زیاد با سامسونگ حال نکردم
بیشتر سمت جنرال الکتریک .بوش . دوو برید
ماکروفر هم دوو کره بگیرید
یا سامسونگ

AMD>INTEL
18-05-15, 15:48
یخچال الجی رو بیشتر توصیه میکنم . ماشین لباسشویی هم سامسونگ

3.700 GTF3027GLX
یخچال فریزر بالا - GTF3027G*X (Only the registered members can see the link)
ماشین لباسشویی
K149
محصولات سام سرويس - K149 (Only the registered members can see the link)

maysamsina
18-05-15, 17:18
یخچال الجی رو بیشتر توصیه میکنم . ماشین لباسشویی هم سامسونگ

3.700 GTF3027GLX
یخچال فریزر بالا - GTF3027G*X (Only the registered members can see the link)
ماشین لباسشویی
K149
محصولات سام سرويس - K149 (Only the registered members can see the link)
رفیق ماشین لباسشویی 7 یا 8 کیو میخام ن 10 کیلو !:lol:

AMD>INTEL
18-05-15, 17:20
رفیق ماشین لباسشویی 7 یا 8 کیو میخام ن 10 کیلو !:lol:

J1432
محصولات سام سرويس - J1432 (Only the registered members can see the link)

maysamsina
18-05-15, 17:21
دوست من
من 5 ساله دارم از دایرکت درایو ال جی استفاده میکنم و راضی هستم
تو خونه پدرم اینا زینکو ایتالیا بدوه
خونه داییم زیرو وات ایتالیا بوده
خونه عموم بوش المان
در کل از لحاظ قدرت و شتشوی سنگین بخوای(مثلا زده روش 6 کیلو مامان من پتو 2 نفره گلبافت میکرد توش ننه مرده میشست اخم نمیگفت ما دونفری خیسش رو نیمتونستیم بلند کنیم ) زینکو حرف نداره
ولی از لحاظ صدا . حرکت . و.... بخوای من ال جی رو ترجیح میدم
البته بگم بوش تو مصرف انرژِ صرفه جویی میکنه هم آب کمتری مصرف میکنه هم برق
زیرواتم که فقط اسمه چیزه خاصی که بخوایم بگیم این مزینه نداره جز اینکه اگه تراز نباشه راه میوفته تو آشپزخونه میره اینور اونور
ولی ال جی نیاز به تراز نداره هر جا گذاشتی بزن تو برق روشنش کن

- - - Updated - - -

در مورد یخچال هم بگم
من تو هیم 5 سال سامسونگ داشتم خوب نسبت به یخچاهای خونه پدریم و ... که مال سالهای پیشه خیلی بهتره ولی کلا زیاد با سامسونگ حال نکردم
بیشتر سمت جنرال الکتریک .بوش . دوو برید
ماکروفر هم دوو کره بگیرید
یا سامسونگ
رفیق گارانتیشون خوبه ! یخچال بوش بالای 7 میلیونه و محصولاتش گرونه !
بنظر شما تو این رنج چی پیشنهاد میکنید !

لباسشویی تا رنج 2 میلیون

SOHR@B
19-05-15, 17:39
رفیق گارانتیشون خوبه ! یخچال بوش بالای 7 میلیونه و محصولاتش گرونه !
بنظر شما تو این رنج چی پیشنهاد میکنید !

لباسشویی تا رنج 2 میلیون

والا من تاحالا کارم خدا رو شکر به گارانتی نیوفتاده
البته یخچالمون یه مشگل کوچیکی پیدا کرده ولی من با یه خورده خلاقیت اون مشکل رو حل کردم مشکم برا توضیح میدم چی بوده
ببیت تو سیستم یخچالهای بدون برفک که اکثرا پشت یخچال هم بستس و مثل اون قدیمیا سیم و لوله و... نیمیبینی اون رادیاتور خنک کننده تو دیواره ها و پشت پخش شدن
ایینا یه سیستمی دارن برای یخ زدایی لوله ها و ... که یه سنسور داره اون سنسور به مشگل میخوره لوله هایی که هوای سرد رو میدمه تو یخچال یخ میزنه و یخچال فقط خنک نمیکنه ولی فریزر بی مشکل کار میکنه
زنگ زدم نمایندگی اومد گفت این مشگل طبیعیه ! م زیاد دیدیم یا باید سنسور رو براتون عوض کنم که میشه 100 تومن یا براتون جا به جاش میکنم که میشه 50 تومن ولی الان سنسور همراهم نیست تموم کردم
منم گفتم نه میخوام عوض کنم گفت پس دوباره با نمایندگی تماس بگیر و اعلام خرابی کن
من شب نشستم یکمی فکر کردم و گفتم وقتی سنسور قطع نمیکنه و لوله یخ میزنه یعنی اینکه خود سنسور هم که رو لولس شاید یخ بزنه و نتونه خوب عمل کنه طرف وقتی گفته جابجاش میکنم درست میشه دلیلش هم یخ زدگی سنسور بوده به نظر من
حالا من یخچال رو کامل خاموش کردم و درش رو باز گذاشتم 24 ساعت روشن نکردم و دیدم تو کف یخپال تو جا میوه ای خیلی آب جمع شده فهمیدم علت یخزدگی آب رو
معمولا هر 6 ماه تا 8 ماه اینکار رو میکنم
به همین خاطر از یخچال سامسونگ زیاد دل خوشی ندارم البته نمیشه این مشگل رو به همه یخچاالها بسط داد ولی خوب .....
امرسان هم یخچالهای خیلی خوبی داره کلا یخچال کمپرسورش مهمه که امرسان کمپرسورش ال جی هست :)

ولی از ماشین ال جی کاملا راضیم و تا حالا اصلا اذیتم نکرده :)